איך לפרסם באינסטגרם? [מדריך שלב אחר שלב] - 2021


רוצים לדעת איך לפרסם באינסטגרם? למעשה יש כמה אפשרויות שונות, אך פוסט זה יעזור להבין את כל זה על ידי מראה לך כיצד לפרסם באינסטגרם באמצעות כל אחת מהן. ועוד, כיצד לוודא כי המודעות שלך משפיעות ומוצלחות ככל האפשר.
איך לפרסם

סוגי פרסום באינסטגרם

מבצעים

האפשרות הראשונה שיש לכם בכל הנוגע לאופן הפרסום באינסטגרם, היא שימוש במבצעים. קידומי מכירות הם פשוט כלי המאפשר לך להרחיב את טווח ההגעה של פוסט אינסטגרם הזמן הטוב ביותר לפרסם שכבר קיים לקהל גדול בהרבה.
מבצעים דומים מאוד לפוסטים אורגניים (רגילים) אך יש שני הבדלים חשובים. ראשית: הם יכללו תחתיהם את המילה 'ממומנת'. זה מתקשר לצופה שהפוסט שונה מאחרים וששילם להגיע לתפקיד זה.
איך לפרסם באינסטגרם מדריך מלא ומורחב שלב אחר שלב 2021
יחד עם זאת, קידומי מכירות יכולים לכלול כפתור קריאה לפעולה שיכול לקשר את הצופים שלכם ישירות לרישום חנות, לדף מכירות או לכל סוג אחר של תוכן / עמוד. זהו יתרון ענק למותגים מכיוון שבדרך כלל אינך יכול להוסיף קישור כלשהו לתיאור התמונה שלך.
וכשאתה שוקל שתוכן זה יגיע גם לקהל גדול בהרבה, הגיוני מאוד להשתמש במבצעים. זה גם לא יכול להיות קל יותר להתקין!
איך לפרסם באינסטגרם המדריך המלא שלב אחר שלב 2021
אם אתה רוצה לדעת כיצד לפרסם באינסטגרם בשיטה זו, תחילה תזדקק לחשבון עסקי. לאחר מכן תוכל ללחוץ על 'צור קידום מכירות', שינחה אותך לדף שבו תוכל לבחור קניית לייקים באינסטגרם אחד מההודעות הקודמות שלך. טיפ כאן הוא לבחור אחד שכבר הסתדר לבד, שכן ברור שתוכן מסוג זה חייב להדהד היטב עם הקהל שלכם. זה יהפוך לפוסט המקודם שלך.

בחר את הפוסט הזה, לחץ על החץ הימני בראש המסך, ואז בחר את קהל היעד שלך (יעד דמוגרפי) ושלם עבור שהמודעה שלך תישאר מקודמת כל עוד תרצה.
בּוּם! בדיוק הגעת לקהל מאסיבי. כך ניתן לפרסם באינסטגרם בדרך הקלה!

מודעות רגילות

אמנם מבצעים עובדים ממש טוב עבור מגוון סוגי עסקים, אך הם עדיין מוגבלים על ידי היותם סוג אחד בלבד של פרסומת.
לעומת זאת, מודעות יעניקו לך כוח וגמישות הרבה יותר גדולים אז כיצד לנהל את המדיה באופן הצגת המודעות שלך ובמה שאתה עושה איתן.
איך לפרסם באינסטגרם המדריך שלב אחר שלב 2021
אם אתה רוצה לדעת כיצד לפרסם באינסטגרם, אז זה עשוי לעזור להכיר את הפרסום בפייסבוק. הסיבה לכך היא שפייסבוק מחזיקה באינסטגרם, וכך כמובן ששתי הפלטפורמות מסוגלות לשתף מערכת פרסום. תיצור כאן מודעה אז בדיוק באותו אופן שהיית עושה בעת ביצוע מודעה לפייסבוק, ההבדל היחיד הוא שתבחר באינסטגרם כמיקום היעד בסוף.

פירוש הדבר שכך ניתן לפרסם באינסטגרם תוך קבלת גישה לכל התכונות המתקדמות שבדרך כלל מגיעות ממודעות פייסבוק. תוכל למקד למשתמשים על פי גילם, מיקומם, תחומי העניין שלהם, חבריהם ועוד.
וכמובן, ההצלחה של כל אסטרטגיה קניית צפיות באינסטגרם לוידאו מקוונת מבוססת באמת על כמה שהיא ממוקדת. עוד על כך עוד רגע.
איך לפרסם באינסטגרם מדריך
כמו בסוגים רבים אחרים של שיווק, מודעות אינסטגרם עובדות על בסיס מחיר לקליק ועלות לאלף הופעות. משמעות הדבר היא מחיר לקליק ועלות להופעה. פירוש הדבר בתורו שאתה לא מתכוון לשלם סכום מוגדר עבור הצגת המודעה במיקום מסוים. במקום זאת, תשלם רק כאשר מישהו לוחץ על אחת מהפרסומות שלך.
איך לפרסם באינסטגרם מדריך שלב
זה בתורו אומר שהמודעות שלך יכולות להופיע לגמרי בחינם, ורק כאשר מישהו באמת מתקשר עם אחת (כלומר רק כשהיא מצליחה), תידרש לשלם על כך כל דבר!

הגדרת זה נמשכת זמן רב יותר, אך היתרונות הפוטנציאליים הם עצומים, מה שהופך אותו ליותר ויותר שווה זמן ומאמץ עבור רוב העסקים.

אפשרויות אחרות

יש למעשה כמה אפשרויות אחרות כשמדובר כיצד לפרסם באינסטגרם פחות ברורים. האחת היא ללכת ישירות למשפיע ולשלם להם!
איך לפרסם באינסטגרם מדריך שלב אחר
הרעיון כאן הוא לשלם למישהו שכבר יש לו קהל עצום כדי לדבר עליו, להראות או להמליץ על המוצר שלך בפני הקהל שלו. כשתעשה זאת, תוכל להגיע לקהל הענק שלהם עם המוצר או השירות שלך, כמו גם ליהנות מהמוניטין שלהם ומהעוצמה שלהם!

  • התעריף לשיווק מסוג זה הוא 3,000 שקל לכל 100,000 מנויים. אז זה לא זול!
  • כיצד לפרסם באינסטגרם בהצלחה
  • לדעת איך לפרסם באינסטגרם זה דבר אחד. לדעת לעשות זאת בהצלחה זה דבר אחר לגמרי!
איך לפרסם באינסטגרם מדריך שלב אחר שלב
אם אתה באמת רוצה להצליח במאמצי השיווק שלך, אז הדבר הראשון שאתה צריך לדעת הוא כיצד למקד את הקהל. פירוש הדבר שעליך לשאוף לקדם את התוכן שלך לאנשים מדויקים אשר עשויים לרצות לקנות את המוצרים והשירותים שלך. לוח שיווק פרודוקטיבי של מדיה חברתית זה הרבה יותר חשוב שיהיו 100 עוקבים העוסקים במותג שלך ומתעניינים במה שיש לך לומר מאשר שיהיו לך מיליון עוקבים ששילמת עבורם ואין להם שום עניין בך.
איך לפרסם באינסטגרם מדריך שלב אחר שלב 2021
זה אחד היתרונות החשובים ביותר בשימוש במודעות אינסטגרם. כשאתה מפרסם בצורה כזו - ומשלם רק לקליק - לא תשלם על חשיפת המודעות שלך בפני אנשים שאינם מעוניינים בכך. וודא אם כן, שהמודעות שאתה משתף מגדירות מהר מאוד למי הן מיועדות ולמה הן עוסקות. ודא שהתמונה מדברת באופן מיידי למספר מוגדר של אנשים, ולא יהיה להם שום עניין לאלה שאינם במיקוד הדמוגרפי שלך. בדרך זו תוכל להימנע מתשלום עבור קליקים שאינך זקוק להם.

סיכום

 

כמו כן, תוכל לבדוק את חבילות הלייקים שלנו באינסטגרם כדי להגביר את חשבונך
כך ניתן לפרסם באינסטגרם בקצרה. בהצלחה!

 


השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן