איך לראות מה מישהו אוהב ועשה לייקים באינסטגרם?


אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית מאסיבית שהטילה את העולם בסערה בשנת 2010. אחרי עשור של צמיחה, אינסטגרם היא עדיין אחת האפליקציות הפופולריות ביותר בעולם ויש יותר ממיליארד משתמשים ברחבי העולם. בארה"ב בלבד למעלה מ- 112 מיליון איש נכנסים לשימוש באפליקציה כל יום ויום!
המוקד העיקרי של הפלטפורמה תמיד הדביק את הרעיון הפשוט של שיתוף תוכן וידאו ווידאו, אך הוא המשיך לייעל ולהתאים תכונות מדי שנה. בשנת 2019, אינסטגרם עשתה שינוי מפתיע ששינה את הדרך בה משפיעים משווקים את עצמם ומפיצים מודעות בפלטפורמה - הכרטיסייה להלן נעלמה מעדכון הפעילות.
לייקים באינסטגרם

איך אתה רואה מה מישהו אוהב באינסטגרם בשנת 2020?

התשובה הייתה פעם פשוטה להפליא! מדריכים מיושנים נהגו להסביר לך כיצד תוכל לעקוב אחר פעילות הרשת שלך בלחיצת כפתור. עכשיו, זה הרבה יותר מסובך.

למען האמת, אין דרך נוחה או פשוטה לראות מה מישהו אוהב באינסטגרם. בסוף 2019, אינסטגרם שינתה את המשחק ויצרה כרטיסיית פעילות מבודדת שרק מדגישה פעילות בפוסטים שלכם. משתמשים כבר לא יכולים לראות את לייקים, הערות, שיתופים, עוקבים חדשים ופעילות אחרת שאוצרה מאנשים שהם עוקבים אחריהם. דף הפעילות הפשוט הזה שינה את הדרך בה משווקים ניגשים לאינסטגרם, וזו סיבה נוספת מדוע חשוב כל כך לקנות לייקים אמיתיים.

באופן רשמי, אינסטגרם דיווחה כי לעתים רחוקות נעשה שימוש בכרטיסיית הפעילות הבאה, ולכן הם ביטלו אותה כדי לפשט את האפליקציה ולהתעדכן במגמות המשתמשים הנוכחיות. עם זאת, פרשני מדיה חברתית רבים משערים כי זהו גם חלק מהאסטרטגיה של אינסטגרם להילחם בבוטים מזויפים ולתמוך בבריאות הנפש. זמן קצר לאחר שאינסטגרם הסירה את העדכון הבא, הם גם הסירו את הגישה הציבורית כדי לראות את המספר הכולל של לייקים בתמונה.

אז מה אתה יכול לעשות במקום זאת? העדכון שלהלן אינו מהווה אפשרות נוספת לראות את הפעילות של משתמשים אחרים.


חקור ידנית את הלייקים לאינסטגרם והשתמש בפעילות שלך משלך כנקודת קפיצה

על ידי סגירת הדלת בעדכון הבא שלך בעקבות, Instagram קוראת לכל המשתמשים לנקוט בגישה אישית יותר לאפליקציה. הגיע הזמן להתמקד בעצמך. למרות שאין יותר מיקום מרכזי כדי לראות מה אנשים אחרים אוהבים באפליקציה, אתה יכול לגשת בקלות לכל התמונות שאתה אוהב. בתוך הגדרות, כרטיסיית הפרופיל מכילה אוסף של כל התמונות שלקח לך זמן להקיש פעמיים על הרציף. התחל שם וחקור!


התחל שיחה על ידי שאלת מה המשתמשים אוהבים באינסטגרם

החלקה ל- DMs היא צעד נועז, אך זה יכול להשתלם. מאז שנעלם הפיתרון הקל של אינסטגרם והלשונית הבאה הוסרה, המשתמשים צריכים להיות יצירתיים יותר. היו ישירים ושלחו הודעה לבקש לשתף משהו שהם הכי אהבו במהלך השבוע. למרות שהתוצאות של קניית לייקים יהיו מוגבלות להפליא בהשוואה לשיטות עקיבה חברתיות קודמות, סביר להניח שתשיג תובנות משמעותיות ורלוונטיות יותר כאשר האדם ישלח לך תמונה או וידאו שנבחרו ביד. השתמש במידע זה כדי לעצב את התוכן והסגנון העתידי שלך!


חשוב יותר ולהשתמש בעדכון Explore כדי לעקוב אחר מגמות או מעורבות של קהל נרחב

במקום לצפות במעורבות בעדכון הפעילות ולעקוב אחר רשת של אהבות, מעקב ותגובות, המשתמשים עברו לדף Explore. העדכון של Explore הוא רחב מאוד, והוא לא מצטמצם לרשימת המעקב של משתמש מסוים, אך הוא עדיין קשור עמוק לפעילות אישית. האלגוריתם מספק תוכן חדש המבוסס על קהל המשתמשים, אינסטגרם כמו היסטוריה, תוכן טרנד וסוג התוכן הפופולרי שהם עסקו בעבר.


השתמש בכלי של צד שלישי כדי לשמור על כרטיסיות על עוקבי אינסטגרם ולעקוב אחר הפעילות

יש מגוון רחב של אפליקציות של צד שלישי המספקות ניתוח מעמיק יותר למשפיעים ועסקים באינסטגרם. אפליקציית אינסטגרם המקורית אכן כוללת כלי ניתוח מובנים לחשבונות עסקיים, אך היא מוגבלת לדוחות סטנדרטיים. חלק מהכלים החברתיים הם לייקים בחינם, אך הרוב דורשים דמי חבר חודשיים יקרים כדי לעקוב אחר פעילות ומעורבות בהודעה מעבר למה שאתה יכול לראות בפוסטים שלך.

לייקים באינסטגרם

למזלנו, עם FolloworLike, אינך צריך לראות מה אנשים אחרים אוהבים באינסטגרם מכיוון שחשבונך יוצף בפעילות. עכשיו תוכלו לקנות לייקים של אינסטגרם ולשפר את חשבונכם במעורבות אמיתית במחיר משתלם. תן קידום באינסטגרם ולחשבון שלך קצת אהבה עם לייקים אמיתיים שיכולים לעזור לך לנחות בראש העמוד 'חקור'!

השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן