הגדלת כמות העוקבים והלייקים באינסטגרם פרטי או עסקי - הדרך הבטוחה


בשנת 2019 כבר ידוע שלכל עסק מצליח ולכל איש ציבור יש חשבון אינסטגרם משפיע עם הרבה עוקבים ותנועה, כמובן שהדבר מעיד על אמינות והצלחת העסק ועל מערך שיווק שעובד נכון.
על מנת להגיע לכמות עוקבים גדולה הטיפ הגדול ביותר שקיים הוא לדאוג שכל החשבון מנוהל באנגלית! מומלץ לכתוב תיאורים ולהעלות חומרים בעברית כמובן אבל לדאוג לתרגום באנגלית של כל טקסט, במדינה קטנה כמו שלנו כדי להגיע להצלחה ולחשבון אינסטגרם גדול ואיכותי חשוב לזכור שהקהל הגדול נמצא מעבר לגבולות המדינה שלנו ולכן חשוב לתת מענה בשפה שמדבר כמעט לכולם.
עוקבים לאינסטגרם לייקים לאינסטגרם קניית עוקבים קניית לייקים עוקבים חינם
אנחנו ב FolloworLike דואגים לספק לכם את השירותים האיכותיים ביותר שקיימים בשוק, עוקבים אמיתיים ופרופילים איכותיים, אפשרות לקבלת ההזמנות שלכם באופן מיידי או באופן טבעי ובקצב איטי על מנת שמור על אמינות הפרופיל שלכם בעייני העוקבים הקיימים.
קיימת אפשרות לבחירת מגדר - קבלת העוקבים מפרופילים של נשים או מפרופילים של גברים בלבד מה שמאפשר לכם להיות ספציפים מאוד לגבי קהל היעד שלכם, למשל לעסקים שפונים לבחורות יהיה יותר נכון להזמין עוקבים שמגיעים אך ורק מפרופילים של בחורות או עסקים שפונים לקהל הגברי ירצו להגדיל את כמות הגברים שעוקבים אחרי העסק וכך לשפר את תדמית החשבון שלכם בעייני הלקוחות.
חשוב לזכור שכדי להגיע לרמה של חשבון גדול ואמין מומלץ לדאוג ל"מספרים" מתאימים, לדוגמה: אם יש לכם 20 אלף עוקבים וכשאתם מעלים פוסט חדש אתם מקבלים 300 לייקים ו10 תגובות זה לא נראה אמין, לכן מומלץ תמיד לדאוג לתיאום בין כל המספרים בחשבון שלכם ולהגדיל את הפרופיל שלכם בדרך הנכונה ביותר.
אינסטגרם לייקים עוקבים חינם קניית עוקבים קניית תגובות תגובות לאינסטגרם

לכל שאלה או בקשה פנו אלינו דרך עמוד התמיכה ונציגי האתר ישמחו לענות בכל שעה.

השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן