הזמן הטוב ביותר לפרסם באינסטגרם הסבר (2020)


פרסם בזמן הנכון כדי להגיע לעוקבי האינסטגרם שלך

כדי לבנות קהל אינסטגרם רלוונטי, עליכם לעשות יותר כדי הזמן הטוב ביותר לפרסם באינסטגרם מאשר ליצור תוכן מדהים ששובה את הקהל שלכם. אתה צריך גם לוודא שהם רואים את זה.

אינסטגרם עברה לעדכון מבוסס אלגוריתם בשנת 2019 שמעדיף פוסטים עדכניים יותר, ועדכנה את האלגוריתם שוב בשנת 2020 כדי להבטיח למשתמשים תכנים טריים שהם צפויים יותר לעסוק בהם.

משמעות הדבר היא שלא משנה כמה פעמים אנשים אומרים שהזמן הטוב ביותר לפרסם באינסטגרם משתמש מרענן את העדכון שלו, סביר להניח כי פוסטים חדשים יותר ייראו לראשונה.

הזמן הטוב ביותר לפרסם באינסטגרם פרסום

אם אינך חושב הזמן הטוב ביותר לפרסם באינסטגרם

רוב הקהל שלך לעולם לא יקבל הזדמנות לעסוק בתכנים שעבדת עליהם כל כך קשה. כולם מפסידים במצב הזה.

איך המותג שלך יכול לנצח את האלגוריתם של אינסטגרם ולוודא שהתוכן שלך נמצא בעדכוני העוקבים שלך?

פשוט, פרסם כאשר רוב העוקבים שלך משתמשים באפליקציה

אז מה הזמן הטוב ביותר לפרסם באינסטגרם? לצוות FolloworLike כמה תובנות שיעזרו לכם לבנות את התוכנית השיווקית שלכם באינסטגרם.
מתי הזמן הטוב ביותר לפרסם פוסטים באינסטגרם?
לאחר ניתוח אלפי חשבונות אינסטגרם ומיליוני פוסטים, צוות FolloworLike מצא שזה לא כל כך ברור.


 

הזמן הטוב ביותר לפרסם באינסטגרם קידום

השעה הטובה ביותר לפרסם את התוכן שלך היא בין 13:00 ל 14 בערב EST, אך תלוי ביום השבוע, שיעורי המעורבות שלך עשויים להשתנות באופן דרמטי. לדוגמה, FolloworLike מצא שהשעה הטובה ביותר לפרסם ביום שישי היא לא רק 13 בערב, אלא גם בשעה 5 בבוקר ובשעה 15:00.

מדוע זה נכון?

ובכן, חשוב על האופן בו השגרה ומצבי הרוח שלך משתנים מיום ליום, בין אם במודע ובין שלא במודע. מצב הרוח והשגרה שלך ישפיעו על ההתנהגות שלך. הדבר נכון גם לגבי כולם.

להלן כמה תובנות למחשבה:

ניתן ליצור חלק מהמעורבות הגבוהה ביותר על ידי פרסום בשעות 5 בבוקר עד 7 בבוקר בשעה שלישי עד שישי; הדבר הראשון שרבים עושים כשהם מתעוררים זה לבדוק את הטלפונים שלהם.

פרסום בשעות 11 בבוקר עד 14 בערב אחר הצהריים במהלך ימי החול מייצר מעורבות גבוהה מכיוון שזה הזמן שאנשים מתעסקים קידום באינסטגרם בארוחת הצהריים עוברים את השפל בצהרי היום. הם מאבדים מיקוד ותשומת לב בעבודה וצריכים הסחה. הימנע משעות שיא.

הזמן הטוב ביותר לפרסם באינסטגרם קידום בטיקטוק


פרסום בשבת בשעה 11 בבוקר EST הוא הזמן האידיאלי מכיוון שאנשים רבים מסתובבים במקום או אוכלים בראנץ '.
צוות FolloworLike גילה שכאשר מפרסמים באינסטגרם, זה מספיק לטווח זמן בודד בלבד. אם תשקול את היום, השבוע והתעשייה בה אתה נמצא, תוכל לבצע אופטימיזציה למספר המעורבים שיש למשתמשים עם התוכן שלך.
מצא את הזמן הטוב ביותר עבורך לפרסם באינסטגרם
ניתן להבין את הזמן הטוב ביותר לפרסם עבור הקהל הספציפי שלך בכמה דרכים שונות:

 

  1. השתמש בפלטפורמת ניהול מדיה חברתית כדי לזהות את זמני הפרסום הטובים ביותר שלך.
  2. השתמש בתובנות אינסטגרם.
  3. בדוק את התזמון של הפוסטים שלך כדי לראות אילו מייצרים מעורבות גבוהה.

עיין בזמני הפרסום של מותגים אחרים בענף שלך

מכיוון ששימוש בפלטפורמת ניהול מדיה חברתית די פשוט משום שאתה משלם עבור שירותיהם, צוות FolloworLike יתמקד בשלוש השיטות האחרות.
תובנות אינסטגרם
תובנות אינסטגרם הוא הכלי לניתוח אינסטגרם באינסטגרם שיכול לעזור לך להבין את זמן הפרסום האופטימלי לקהל שלך.

 

הזמן הטוב ביותר לפרסם באינסטגרם קידום באינסטגרם

כנקודת מוצא, יש לו את כל הניתוחים שאתה יכול לחלום עליהם, כולל העוקבים שלך:

  • מקום
  • מִין
  • גיל


זמן הפעילות הגבוה ביותר (קחו בחשבון את אזורי הזמן כשמסתכלים על מדד זה)
על ידי חיפוש המיקומים הפופולריים ביותר שלך, אתה יכול לקבוע את אזורי הזמן המובילים שלך ולראות מתי הפעילות ביותר באינסטגרם מתרחשת.

אתה יכול להשתמש בקלות בנתונים אלה כדי ליצור את אסטרטגיית הפרסום החדשה שלך באינסטגרם המבוססת על הימים והשעות הטובים ביותר לפרסום.
התנסה בזמני ההודעה שלך
בין אם אינכם אוהבים גרפים ותרשימים או סתם מעדיפים לבצע קידום בטיקטוק את המתמטיקה בעצמכם, תוכלו להבין את זמני הרישום באמצעות מעט ניסוי וטעייה. גיליון אלקטרוני הוא כל מה שאתה צריך כדי לעקוב אחר רמות המעורבות שאתה מקבל בעת פרסום בימים שונים בשבוע ובמועדים שונים.

הזמן הטוב ביותר לפרסם באינסטגרם קניית לייקים

התחל בבחינת זמני הפרסום של חמשת הפוסטים המובילים שלך

אם אין לך פוסטים, אתה יכול לבחור חמש פעמים אקראיות שתרצה לנסות במשך כל השבוע.

נניח שאתה בוחר בשעה 10 בבוקר, 11 בבוקר 12 אחר הצהריים, 13:00 ו 14 אחר הצהריים. זה נותן לך נתונים על בוקר ובצהריים.
תפרסם ביום שני בשעה 10 בבוקר, שלישי בשעה 11 בבוקר, יום רביעי בשעה 12 בערב וכן הלאה. לאחר מכן רשמו את מספר התגובות והלייקים שכל הודעה מקבלת.

במשך השבוע הבא, החלף את השעות הספציפיות לכל יום. לדוגמה, פרסם ביום שני בשעה 11 בבוקר, שלישי בשעה 12 אחר הצהריים, יום רביעי בשעה 13:00, ביום חמישי בשעה 14:00 וביום שישי בשעה 10 בבוקר. ואז רשמו את מספר התגובות והאהובים.

הזמן הטוב ביותר לפרסם באינסטגרם קניית עוקבים


שיטה זו תארך זמן מה, אך היא תוכל לעזור לך לזהות את השעות והימים האופטימליים שיש לשתף על סמך הקהל הדיסקרטי שלך. אולי אפילו תוכל להבין תובנות חדשות ולראות דפוסים שלא היית עושה אם תמשיך להתנסות.
השתמש במותגים דומים כמו מדדים
אסטרטגיה זו שימושית במיוחד עבור חשבונות עסקיים החל מאפס.

כמות ההתקשרות שתקבל מבוססת בחלקה גם על הענף בו אתה נמצא. אם אתה רוצה לדעת את הגישות שהטובים ביותר בענף שלך נוקטים לקראת פרסום, התבוננות של קניית עוקבים בחשבונות שלהם וציין כי זמני הפרסום שלהם יכולים להציע לך יותר מידע על תזמון גרגירי.
התחל לאט על ידי בחירת 1-3 החברות המובילות בענף שלך והסתכל בחשבונות שלהם. התבונן בזמנים שהם פרסמו וסוג ההתקשרות שכל הודעה קיבלה.

אם אתה מגיש את אותו סוג של מידע לאותו קהל, זה יעזור לך לגבש אסטרטגיה לא רק סביב פרסום אלא גם על סוג התוכן שהקהל שלך עשוי להתעניין בו.
4 כללים כלליים שיש לזכור בעת פרסום
פרסם את התוכן החשוב ביותר שלך ביום חול
למרות שההבדלים עשויים להיות קטנים, מעורבות אינסטגרם אכן משתנה בהתאם ליום. לדוגמה, חברות B2B נהנות ממעורבות רבה יותר בזמן שהקהל שלהם בעבודה, אך בלוגר עשוי לקבל מעורבות גבוהה יותר בסוף השבוע כאשר לקהל הקהל שלהם יש יותר השבתה לקרוא פוסטים. הקפד להשתמש גם ב- hashtags שכן אלה הוכיחו שהם עובדים היטב בקמפיינים שיווקיים במדיה חברתית.

הזמן הטוב ביותר לפרסם באינסטגרם


השתמש באזורי הזמן הפעילים ביותר שלך בעת פרסום
אולי אתה גר בתל אביב, אבל אם רוב העוקבים שלך נמצאים בחיפה, אתה צריך להתייצב מאחורי הביקוש. אם יש לכם קהל עצום בבריטניה לדוגמה, קבעו גם פוסטים באינסטגרם לזמנם האופטימלי (חפשו כלים לתזמון באופן מקוון). זכור שזה יכול להיות קרוב לחצות בשבילך, אבל זה יהיה מוקדם בבוקר מעבר לבריכה.

התזמון הטוב בעולם לא יכול לפצות על תוכן רע

זמן הפרסום האופטימלי הוא מדד שעובד רק אם אתה יוצר תוכן שמיטבת לביצוע טוב. אם אנשים לא אוהבים את התוכן בפניהם, הם לא מתכוונים לעסוק בזה.

להיות גמיש

קיום "הזמן הטוב ביותר לפרסום" לא אומר שאתה לא יכול לפרסם בפעמים אחרות. כל אסטרטגיית אינסטגרם מצליחה שתשתמש בה צריכה שיהיה לה הרבה מקום לבדיקה. אל תתנו לאובססיה להתייעל לגרום לכם או לנהלים העסקיים שלכם להיות נוקשים מדי. חייבים קניית לייקים יתכן שתבינו שפרסום בשעות שיא או בשעות עבודה בימים מסוימים של השבוע מניב תוצאות טובות יותר, כך שכולו להתנסות לראות את זמן ההודעה שמתאים לכם ביותר.

על מנת לבנות קהל אינסטגרם גדול ומעורב למותג שלכם, עליכם להבין הבנה מיהו העוקבים / קהל היעד שלכם וכיצד עובד אלגוריתם האינסטגרם בהצגת התוכן שלכם בעדכוני המשתמש.
אחת הדרכים הטובות ביותר ללמוד עליהם הזמן הטוב ביותר לפרסם באינסטגרם ולשמור את תשומת ליבם היא לגלות מתי הם גולשים בעדכון האינסטגרם שלהם. זה מאפשר לך לספק את התוכן שאתה יודע שהם רוצים בזמן הטוב ביותר כדי שהם יוכלו לראות אותו.


השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן