המדריך האולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם מעודכן לשנת 2021


כולנו יודעים שאפשר לקנות עוקבים, לייקים וצפיות באינסטגרם, אך לא כל חברה שמציעה את השירות אמינה. למרבה הצער, חברות מסוימות מפיצות מידע רע על קניית לייקים, עוקבים וצפיות באינסטגרם, מה שפוגע בעסקים קטנים ומשפיעים. לא משנה מה העסק שלך, בין אם הוקמת בעבר ובין אם אתה משפיע על מיקרו, הגדלת חשבון האינסטגרם שלך לרמת ממס היא מאתגרת. ללכת בדרך האורגנית יכול לקחת שנים של עבודה קשה לפני שתראה תוצאות אמיתיות.
המדריך האולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם מעודכן לשנת 2021
כאן, אנו מסבירים כיצד הפלטפורמה של אינסטגרם עובדת וכיצד ניתן לקנות בבטחה וביעילות צפיות, לייקים ועוקבים באינסטגרם. ככל שיש לחשבונך יותר לייקים, צפיות ועוקבים, כך התוכן שלך אמין יותר, וככל שיש לך "הוכחה חברתית" יותר, כך יותר אנשים רואים במותג שלך איכותי ואמין. פיתוח תוכן חדש הוא חלק מהתהליך, אך להגיע לאנשים שמתעניינים בתוכן שלך הוא חיוני לקמפיין מוצלח. הגעה לאנשים הנכונים לתוכן שלך מאפשרת לחשבונך לשגשג במקום שאחרים לא עשויים, וזה מושך תשומת לב מצד נותני החסות.
המדריך האולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם 2021

פלטפורמה תחרותית

המדיה החברתית מתפתחת ללא הרף, במיוחד בשנים האחרונות. הפלטפורמות השונות הפכו לכלים טובים יותר לעסקים קטנים ומשפיעים להציג את המותג שלהם, למשוך לקוחות וספונסרים חדשים ולהגדיל את אחוזי ההמרה שלהם. אינסטגרם אינה יוצאת דופן למגמה זו, ומאז הקמתה בשנת 2010, אינסטגרם הפכה לאחת הפלטפורמות המדיאליות החברתיות הנפוצות בעולם, ומשפיעה על מיליונים.
הערכות שמרניות מציבות את בסיס המשתמשים החודשי של אינסטגרם קרוב ל 100 מיליון איש בארה"ב בלבד ומיליארד אנשים ברחבי העולם. המשמעות היא ששליש מאוכלוסיית ארה"ב נמצאת באינסטגרם מדי חודש. זה טיפשי לא לנצל את הכוח שמציעה אינסטגרם בכדי להשתמש בשווקים חדשים ולהישאר רלוונטיים לקהל הלקוחות שלך.
ככל שהאינסטגרם גדל בפופולריות, כך המשתמשים שלה גדלים, מה שהופך את המותגים והמשפיעים כל הזמן להתחרות על תשומת הלב של המשתמשים, חסויות ועוקבים חדשים. המשחק מתעצם, אך למרבה המזל, הזדמנויות חדשות יכולות לעזור לעסקים ומשפיעים לעמוד ביעדיהם. כשפייסבוק רכשה את אינסטגרם, התפתח זרם קבוע של משתמשים חדשים, ומספר המותגים המתחרים גדל.
אולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם למה לקנות עוקבים
עם תחרות עזה ומותגים חדשים שמצטרפים באופן קבוע, זה מאתגר להפריד את המותג שלך מהקהל. להצלחה, אתה צריך שיהיה לך תוכן שונה מהשאר ובכל זאת תהדהד עם הצופים. אינסטגרם מציעה דרך ייחודית לעסקים חדשים להפוך לשמות ביתיים, אך קניית לייקים באינסטגרם אם אין לך את התוכן והתוכניות ההישגים הנכונים, ייתכן שלעולם לא תגיע לנקודה זו. כאשר העסק שלך מייצר תוכן איכותי, והתוכן הזה הופך אותו למול המשתמשים הנכונים, המותג שלך יתחיל להצליח. תיצור הוכחה חברתית, שהיא חיונית לכל עסק.
אינסטגרם היא דרך מצוינת עבור המשפיעים למשוך זרם הכנסות חדש ממותגים אחרים שרוצים לתת חסות לתוכן שלך. כמשפיע, אתה יכול לשווק מוצרים במהירות לקהלים ספציפיים ולהרוויח כסף מחסויות בכל פעם שהעוקבים שלך רוכשים את המוצרים האלה.

העתיד של אינסטגרם

אנליסטים רבים מצפים שאינסטגרם תמשיך לצמוח גם בשנות ה -20 ואילך. הסיבה לכך היא שאינסטגרם משפרת באופן קבוע את הפלטפורמה על ידי הצגת תכונות חדשות וכלים שונים לעסקים. אינסטגרם מטהרת חשבונות מזויפים ויוצרת סביבה חדשה ומסבירת פנים שתשפר את חוויית המשתמש. עם קהילה סובלנית יותר, אינסטגרם הופכת לפלטפורמה וקהילה ידידותיים לעסקים.
המדריך האולטימטיבי לעוקבים אינסטגרם למה לקנות עוקבים
אינסטגרם היא פלטפורמה מצוינת לשימוש עסקי מכיוון שהם מספקים דוחות נתונים לחשבונות, ואנחנו יכולים לצפות שאלה ימשיכו להשתפר לאורך זמן. הניתוחים שסופקו מראים עד כמה פוסטים פועלים ואיך הם מבצעים על סמך דמוגרפיה כמו גיל, גזע, מין ומיקום גיאוגרפי. מעקב אחר פעילויות הוא כלי נוסף שהפלטפורמה מציעה. אתה יכול להשתמש במעקב אחר פעילויות כדי לגלות מידע על העוקבים והלקוחות שלך.

IGTV

אינסטגרם השיקה לאחרונה את קניית צפיות IGTV, וביססה את מעמדן בהיררכיית המדיה החברתית. IGTV הוא שירות וידאו מותאם המתכנן להתחרות עם ענקיות מדיה אחרות כמו YouTube. IGTV מציעה דרך חדשה לחוות תוכן של מותגים, משפיעים ומשתמשים אחרים. ב- IGTV הסרטונים עובדים היטב על מסכי הטלפון ומותאמים לרשתות נתונים סלולריות.
IGTV היא אפליקציה נפרדת מאינסטגרם וכבר כוללת מערך פרופיל גבוה של יוצרי תוכן. לא תצטרך לחפש את המותגים המועדפים עליך - הם כבר יופיעו לפניך.

משפיעים

אינסטגרם היא אחת היוצרות המובילות של מגמת המשפיעים, ומספקת לאינספור אנשים זרמי הכנסות חדשים באמצעות חסויות למוצרים. משפיעים ניתנים לשיר ויכולים להשפיע על מגוון רחב של עמים ודמוגרפיה. מטרת ההשפעה היא לפנות לאחרים בשם מותגים ומוצרים. למיקרו-משפיעים יש לעיתים קרובות יותר השפעה מאשר ידוענים בעלי פרופיל גבוה, מה שיכול להיות בגלל שצופים מתייחסים יותר לאנשים מפורסמים.
המדריך האולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם למה לקנות לייקים עוקבים
לרוב האנשים יש יותר במשותף עם משפיעים מאשר ידוענים מכיוון שמשפיעים הם בדרך כלל לא מיליונרים, יש להם פחות מוצרי יוקרה ולא מגיעים ממשפחות ידועות. המשפיעים בדרך כלל מגלים יותר אמפתיה וחמלה כלפי חסידיהם בדרכים שכוכבי קולנוע לא יכולים או לא. משפיעים קשורים יותר ויותר טבעיים להתחבר אליהם. ככל שאינסטגרם גדל, סביר להניח שכוח המשפיעים יגדל גם כן, ויהפוך אותם לבעלי ערך מתמיד למותגים בכל הגדלים.

חשבונות מזויפים ינוקו

אינסטגרם פועלת ללא לאות כדי לחנוק יצירת חשבונות מזויפים, ואוסרת על כל מה שהם מגלים. חשבונות מזויפים מזיקים למשתמשים אמיתיים בכך שהם מקשים על המשתמשים לעבוד על הפלטפורמה. חשבונות מזויפים גם מסכנים חשבונות משתמש אמיתיים שיש להם עוקבים אחר חשבון מזויף.
המדריך האולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם למה לקנות עוקבים
אינסטגרם נוקטת בצעדים כדי שיהיה מאתגר יותר לפתוח חשבון מזויף, והם הקלו על הדיווח עליהם. החברה מסתמכת על כל קהילת האינסטגרם שתזהה ודיווח על חשבונות מזויפים כאשר הם ממשיכים במשימתם לנקות את הפלטפורמה.
חשבונות מזויפים וקבוצות חשבונות עלולים לגרום לעסקים לאבד כסף ואמינות מכיוון שרק משתמשים אמיתיים יכולים לעסוק במותג ולרכוש מוצרים.

מהי הוכחה חברתית?

הוכחה חברתית היא הרעיון כי מעורבות במדיה החברתית יכולה לספק אמינות לעסק שלך. הוכחה חברתית הגיעה מהמלצות באתרים ובפרופילי מדיה חברתית וממעקב אחר אינטראקציות ברשתות החברתיות. מותגים בכל סדר גודל צריכים לקבל הוכחה חברתית להצלחה מכיוון שההוכחה החברתית מאפשרת ללקוחות חדשים לדעת שהעסק שלך לגיטימי ואמין עם עוקבים אמיתיים.
המדריך האולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם למה לקנות
הוכחה חברתית חיונית לעסקים ומשפיעים קטנים וחדשים. אתה יכול להשתמש ברעיון כדי לבסס ולצמוח את המותג שלך במהירות. מסיבה זו, עליך לשקול הוכחה חברתית כדרישה לעסק שלך. התמקד בעמוד המדיה החברתית של המותג שלך ובעקבות והמשיך לאמת את המותג שלך לקהל הלקוחות שלך.

דוגמאות

1. אישורי עסקים

בעל האישורים הנכונים לענף שלך הוא קריטי. זוהי דרך מצוינת להוכיח ללקוחות שלך שהמותג שלך רשאי לנהל עסקים באופן חוקי ושאתה תמיד מקיים את הכללים. אישורי העסק יכולים לכלול אישורים, רישיונות, פרסים והסמכות, או הקמת העסק שלך כחברה בערבון מוגבל (LLC). חברות שאינן מהימנות אינן מפרסמות בעלות תעודות ואינן יכולות לספק אותן כשנשאל.
המדריך האולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם למה
לקוחות לוקחים סיכון מובנה כאשר הם מתקשרים עם מותג חדש ומבצעים רכישות. לא קל לדעת בוודאות מוחלטת אם מותג אמיתי והאם תקבלו את המוצר שלכם. מתן אישורים מקל על הדאגות ובעל ערך רב כאשר מושכים שוק חדש של לקוחות. אתה צריך תמיד להציג את כל האישורים שהמותג שלך השיג.

2. עדות מומחה

עדויות מומחים מגיעות בצורה של המלצות ממומחים אחרים בתחומכם. כאשר מומחים תומכים במוצר שלך, זה מראה ללקוחות שהמותג והמוצר שלך הם בעלי ערך, אמין ואמין. כל צרכן רוצה לדעת שמה שהוא קונה הוא מוצר בטוח ואיכותי. בעזרת המלצות מומחים תוכלו לתת ללקוחותיכם קול שהם יכולים לסמוך עליהם. אם המותג שלך מוכר מוצרי מזון, יופי או בריאות ובריאות, המלצות מומחים יכולות לספק עסק חדש ולהעניק אמינות לחברות מבוססות.

3. אישור סלבריטאים

סלבריטאים משפיעים באופן טבעי על קהל המעריצים שלהם. כשאתה רואה את כוכב הקולנוע האהוב עליך שותה שייק חלבון חדש, זה רק טבעי שתרצה לנסות את השייק בעצמך. למה? כי סמכת עליהם ועל דעתם. חשוב על מועדון הספרים של אופרה או המלצות אחרות על כוכבים שאתה רואה כל יום.
המדריך האולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם
אישור סלבריטאים הוא כלי רב עוצמה להשיג יותר עסקיות ושיעורי המרה גבוהים יותר. במידת האפשר, יש לסלבריטאית לתמוך במוצר שלך ולעמוד מאחורי המותג שלך. המכירות שלך יזנקו כי הלקוחות שלך סומכים על ידוענים. מחברים, מעצבי בגדים, מאפרים ומפתחי מוצרים אחרים הגיעו לרמות הצלחה גבוהות בגלל המלצות ידוענים.

4. אמינות במדיה החברתית

אמינות מדיה חברתית היא אולי המרכיב החשוב ביותר בהוכחה חברתית. מיליארדי אנשים נמצאים ברשתות החברתיות בצורה כלשהי, וככל שאתה יכול להגיע לאנשים רבים יותר כך המותג שלך מצליח יותר. המטרה להכניס את המותג שלך לאינסטגרם היא להשיג כמה שיותר לייקים, שיתופים וצפיות. זה מבטיח שהאנשים הנכונים יראו ויקשרו עם החברה שלך ואולי יקנו את המוצרים שלך. צרכני מדיה חברתית מכבדים מספרים. חברה עם 100,000 עוקבים תראה שיעורי הצלחה גבוהים יותר מאשר חברה עם 1,000 עוקבים. כאשר אלפי אנשים מסתדרים מאחורי המותג שלך, אתה מבסס אמינות ואמון.
המדריך האולטימטיבי לעוקבים למה לקנות עוקבים
השגת אמינות ברשתות החברתיות היא חובה לכל עסק או משפיע. עם כמה אנשים פעילים ברשתות החברתיות, הדלת פתוחה לחברות יוזמות לעשות שמות לעצמם ולקבל אמון בשוק היעד שלהן.

למה אתה צריך הוכחה חברתית?

אי השתתפות במדיה החברתית כבר אינה אפשרות לעסקים המעוניינים לטלטל דברים, להשיג יותר כיסוי ולהגדיל מכירות. הוכחה חברתית יכולה לעשות דברים מדהימים עבור עסקים, וחיוני ליצור רמת אמון נחוצה מול הלקוחות. ללא הוכחה חברתית המגבה את המותג שלך, אין לך אמינות רבה.
טפסים המשפיעים על האותנטיות שלך.

מינוף הוכחה חברתית

אתה יכול למנף את ההוכחה החברתית שלך כדי להרחיב את המותג שלך באופן אקספוננציאלי ואפילו למצוא המלצות מפורסמות ומומחים. תוכלו למשוך תשומת לב מהאנשים החשובים ביותר, ויהיו לכם הצעות נוספות לחסויות. המטרה היא לשמור על עקביות עם מי שאתה, מה אתה אומר ואיזה תוכן אתה שם.

אינסטגרם עוקבים, לייקים, צפיות

אתה יכול לקנות עוקבים, לייקים וצפיות וידאו באינסטגרם מחברות צמיחה רבות באינסטגרם, אך לא כל חברה עשויה זהה. עלות השירותים משתנה בהתאם לשירות שאתה בוחר, למספר העוקבים, הלייקים והצפיות שאתה רוצה, ובאיזו מהירות אתה מעוניין. מרבית שירותי הצמיחה מפרסמים אפשרות למסירה מיידית ומסירה הדרגתית לצמיחה אורגנית למראה. לא משנה מה הצרכים שלך, תוכל להשיג עוקבים, לייקים וצפיות חדשים בין לילה או למספר ימים.
המדריך האולטימטיבי לקניית עוקבים באינסטגרם
אם ברצונך להפעיל מבצע מיוחד או קמפיין מוצר, מערכת המסירה המיידית היא האופציה הטובה יותר. יהיו לך עוקבים, לייקים ותצוגות חדשים בדף שלך תוך דקות ספורות, מה שמגביר את הנראות של מסע הפרסום שלך, מה שמעודד משתמשים אחרים להציג את התוכן שלך. אם המטרה שלך היא לעקוב אחר משמעותיות יותר באופן שנראה טבעי, מערכת המסירה ההדרגתית היא הדרך הטובה ביותר ללכת מכיוון שזה לא נראה כאילו בוטים עוקבים אחר חשבונך. משלוח מצטבר מאפשר לך לצמוח לאורך זמן.

ככל שיש לפוסטים שלך יותר לייקים וצפיות, כך התוכן מושך יותר לעוקבים פוטנציאליים. סוג זה של הוכחה חברתית מלט את הערך והאמינות של הפוסט שלך, ומגן עליו מפני המבקרים. אתה גם מגביר את המוניטין של החברה שלך בעיני שוק היעד שלך ומגביר את המודעות למותג. בפרט, לייקים משפיעים יותר על הפופולריות שלך מכיוון שתוכן מהדהד טוב יותר עם משתמשים כשהם רואים שהם לא היחידים שאוהבים את הפוסט.
המדריך האולטימטיבי
לייקים דומים למטבע. ככל שיש לך יותר לייקים כך המותג שלך עשיר יותר. אתה יכול למנף את ההוכחה החברתית שלך ליותר לייקים וצמיחה מהירה יותר. משתמשי מדיה חברתית מטיילים באופן טבעי לעבר פוסטים עם יותר לייקים, לעתים קרובות אפילו מבלי להבין. כאשר אתה רואה פוסט עם עשרה לייקים לצד פוסט עם 10,000 לייקים, סביר יותר שתשים לב לתוכן עם הכי הרבה לייקים. לייקים מייחדים את הפוסטים שלך מאחרים.

נותני חסות פוטנציאליים רוצים לראות מספר גבוה יותר של לייקים בפוסטים בהם הם מופיעים. זה מראה להם שלקוחות פוטנציאליים באמת מתעניינים גם במשפיע וגם במוצר. רוב האנשים לוחצים על כפתור ה"לייק "רק כאשר הם עוסקים באופן פעיל או נהנים מפוסט. האנשים שאוהבים את התוכן שלך נוטים יותר לעקוב אחר הדף שלך.

אמינות היא המפתח

הגברת האהובים והעוקבים שלך מבסס אמון ואמינות, החיוניים להצלחת המותג שלך. אמינות מפרידה בין מותגי איכות לבין עסקים תת-קרקעיים או חברות שאינן משקיעות את עבודת הרגליים. הוכחה חברתית מעלה את אמינותכם ויכולה להפוך אתכם לאחד העסקים המדורגים גבוה ביותר בעירכם, במדינתכם או בכל אינסטגרם. ללא נוכחות אמינה ומוצלחת ברשתות החברתיות, חשבונך לא יגיע לכמה שיותר עוקבים פוטנציאליים, ותפסיד על חלק חיוני בבניית האמון של המותג שלך בשוק.
לעוקבים באינסטגרם למה לקנות עוקבים
בוטים וחשבונות מזויפים מטבע הדברים פוגעים בתהליך של קניית לייקים, עוקבים וצפיות עבור חשבונך. בעבר, ספקי צמיחה גרועים באינסטגרם מכרו לייקים, עוקבים וצפיות שהגיעו אך ורק מבוטים. בוטים הם חשבונות מדיה חברתית שנוצרים על ידי מחשב שאינם מגובים על ידי משתמשים אמיתיים ואין להם שום משמעות. חשבונות בוט יכולים להגביר את העוקבים והלייקים של הפרופיל שלך, אך אין מעורבות ממשית וערך אמיתי. רוב הבוטים מפרסמים לא יותר מאימוג'ים חסרי טעם.

בוטים אינם עושים אלא להפחית או להעלים את ההוכחה החברתית של המותג, תוך שהם גורמים נזק רב מכפי שחברות מסוימות יכולות להתאושש. אמינותם עלולה להיהרס באופן בלתי הפיך. כאשר לקוחות ועוקבים חדשים ימצאו את חשבון האינסטגרם שלך ולא יראו דבר מלבד חשבונות בוט, הם יתרחקו מהפרופיל והעסק שלך. ניתן לזהות בקלות בוטים מכיוון שהם אינם מתקשרים עם החברה או המוצרים שלך, משתפים או תומכים בהם. הם רק "טובים" להגברת מספר העוקבים והאהבות שלך.
מדריך האולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם למה לקנות עוקבים
אינסטגרם מציגה עדכונים חדשים המטהרים בוטים וחשבונות מזויפים מהפלטפורמה. כעת ניתן להעניש, לסמן או למחוק חשבונות מותגים ומשפיעים אם יש להם בוטים או חשבונות מזויפים התומכים בחשבונות שלהם. למרות שבוטים יכולים להגביר את המספרים שלך, הם אינם דרך קיימא להגביר את המודעות למותג ולהתחבר לשוק היעד שלך בסוף היום.

אתה יכול גם להשיג אמינות באמצעות עקביות ואיכות. אם אתה נשאר נאמן לתדמית ולערכים שלך, הצרכנים ישימו לב ויבקרו בפרופילי האתר שלך ובאתר לעתים קרובות יותר. המותגים והמשפיעים שאינם מגיבים לתגובות והודעות נתקלים כלא-אפליקציים חביב. הלקוחות רוצים קשר עם המותגים אליהם הם מנויים. כשאתה יוצר קשר אנושי עם אחרים, אתה מגביר את האמינות שלך ומפתח מערכת יחסים אישית המגדילה את העוקבים, האהובים וההשקפות באופן אורגני.

תוכן נהדר מייחד את הדף שלך

אחת הדרכים היעילות ביותר להתחבר לבסיס הלקוחות שלך, להגביר את האמינות ולהשיג הוכחה חברתית היא פיתוח תוכן מעולה. תוכן מרתק, מועיל, אינפורמטיבי וניתן לשיר הוא המפתח ופונה לצרכנים יותר מפוסטים שחוזרים על עצמם, משעממים ומורכבים בצורה גרועה. עם תוכן איכותי יותר, אתה יכול להגיע לאנשים חדשים וליצור עוקבים, קניית לייקים וצפיות וידאו אורגניים. העוקבים יתחילו גם לשתף ולהירשם לכל דרכי החיבור שלכם.

איך יוצרים תוכן פנטסטי?

כמה אלמנטים נכנסים לתוכן איכותי בכדי להבדיל את ההודעות שלך מהמתחרים.
מדריך האולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם

1. זכרו למי אתם מפרסמים

הפוסטים והתוכן שלך מיועדים לקהל שלך ולשוק היעד שלך. כשאתה קונה עוקבים באינסטגרם, הקהל החדש שלך כבר מכוון לחבב ולתקשר עם התוכן שלך. עם זאת, עליך תמיד להתאים אישית את ההודעות שלך לתחומי העניין של הקהל שלך. כשאתה מקבל משוב, הערות והודעות, אנא בדוק אותם בקפידה והשתמש בקלט זה כדי לפתח תוכן טוב יותר מעתה. למשתמשים אמיתיים יש את השיפוט הטוב ביותר בשאלה האם המותג שלך מושך.

כשאתה מפיק תוכן או מגיב לתגובות ולהודעות, זכור תמיד לא להיכנס לעימות עם הקהל שלך. תמיד יהיו משתמשים שמפיצים שנאה וחוסר שביעות רצון ברשתות החברתיות, ולא תמיד קל להתמודד איתם בפרופיל שלך. זה יעזור אם תזכור שכל מה שאתה אומר ומפרסם ברשתות החברתיות נשמר ומוצג מחדש כדי שמישהו יראה. אתה יכול להפחית באופן מיידי את ההוכחה החברתית שלך על ידי אמירת הדבר הלא נכון למשתמש אחר.

2. השתמש במילות מפתח חכמות והאשטגים

האשטאגים ומילות מפתח הם האופן בו פוסטים שלך מופיעים בגוגל ובתוצאות אחרות של מנועי חיפוש. כדי לקבל את המודעות הגבוהה ביותר למותג, עליך להשתמש בהאשטגים ומילות המפתח הטובים ביותר לעסק שלך. תהליך ההצגה בתוצאות מנועי החיפוש נקרא אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). קידום אתרים הוא חלק חיוני בכל תוכן דיגיטלי והוא חיוני לפוסטים איכותיים ברשתות החברתיות.

3. הקש על רגשות

השתמש ברגשות הקהל שלך כדי להשקיע אותם באופן אישי יותר בדבריך. כמעט תבטיח שמשתמשים יחזרו לתוכן שלך שוב ושוב. רגש הוא כלי רב עוצמה, כך שתמיד כדאי ליצור תכנים שגורמים למשתמשים להרגיש משהו חזק. הפוסטים שלך מושכים יותר כשיש איכות אנושית מעורבת.

4. השתמש בתמריצים כדי ליצור באז

כולם אוהבים דברים בחינם - נקודה. התחל להשתמש בתמריצים כמו מתנות, הגרלות וקופונים. תמריצים יוצרים באז סביב המותג שלך, מגבירים את האהבות והצפיות שלך ומגבירים את המודעות סביב המותג שלך.
עוקבים באינסטגרם למה לקנות עוקבים
גם אם המותג שלך חדש ובלתי נשמע, פוסט תמריץ לקידום מכירות יכול להזניק את החברה שלך לתודעה גבוהה יותר ולאינטראקציה. זכור רק להציע משהו שקשור למותג שלך ושאת שוק היעד שלך רוצה. בקש מהמשתמשים לעשות לייק, לעקוב או לשתף את הפוסט והדף שלך כדי לזכות. תמריצים כמעט תמיד מביאים להצלחה.

5. הצחיק את הקהל שלך

הומור תמיד מושך ויכול ליצור באז בפני עצמו. תוכן איכותי ומשעשע תופס תשומת לב מכיוון שצחוק אהוב באופן אוניברסלי. אנשים נוטים יותר לשתף את התוכן שלך אם הם מוצאים אותו הומוריסטי, וזה מצחיק אותם או שיש להם רגש חזק אחר. פוסטים שאינם אלא מגרשי מכירה הם משעממים וסבירים. ודא תמיד שההודעות המצחיקות שלך נקיות.

6. נסה ליצור סרטון במקום לכתוב

תוכן וידאו כל הכבוד יכול לעזור לאינטראקציות של משתמשים ולהגביר את איכות התוכן והפרופיל שלך. סרטונים הם דרכים קלות להעביר במהירות כמויות משמעותיות של מידע. סרטונים גם מושכים יותר תשומת לב של אנשים מאשר הודעות טקסט. לא כולם רוצים לשבת ולקרוא כדי שסרטונים יוכלו לתפוס יותר לייקים ועוקבים.
אולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם למה לי לקנות עוקבים לפרופיל
כשאתה קונה עוקבים, לייקים וצפיות באינסטגרם, הסרטונים שפורסמים נצפים ואוהבים על ידי משתמשים אורגניים יותר, מה שמסייע לחשבון שלך באופן כללי. התוכן שלך מגיע ליותר אנשים ומשפר את האמינות שלך.
אולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם למה לקנות עוקבים לפרופיל
סרטונים הם תכליתיים, וסרטונים הומוריסטיים או רגשיים חווים מעורבות רבה יותר מאשר רק מכירות. תוכן וידאו הוא אחת הדרכים הפופולריות ביותר עבור המשתמשים לקיים אינטראקציה עם חברה וללמוד מידע חדש על מותג. עם זאת, אל תניח שסרטונים ארוכים יותר טובים מקצרים. סרטונים קצרים אלה מחזיקים את תשומת לב הצופים טוב יותר מסרטונים ארוכים. נסה לשמור על תוכן הווידיאו שלך בסביבות 30 שניות.

7. הישאר בראש המגמות

חשוב לעמוד על הטרנדים הפופולריים ועל המתרחש בתרבות הפופ. אף אחד לא רוצה מידע או תוכן מיושן שכבר לא ניתן לקשר מחדש. הודעות הומור מיושנות בדרך כלל גורמות להתנתקות. שמור על התוכן שלך רלוונטי, חדשני ומגע.
אולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם למה לקנות עוקבים פרופיל
הקפידו לשמור על קשר עם המגמות כחוזרים על מה שאתם רואים לוח באינסטגרם מותגים ומשפיעים אחרים עושים. משתמשים רוצים מקוריות, ופלגיאט בוטה אינו מתקבל יפה. עם זאת, אתה יכול להכניס הנהון לאן או למי קיבלת את המידע.

8. הוסף תמיד ערך

תוכן צריך תמיד להוסיף משהו ליום המשתמש או לחייו. כשאנשים צופים בסרטונים שלך או צופים בפוסטים שלך, הם מבלים זמן על המותג שלך שהם עשויים לבלות במקום אחר. וודאו כי זמנם מושקע בצורה חכמה. תגמול למשתמשים שלך תוכן יקר ערך שהם יכולים להתייחס אליו ולשלב בחייהם. שמור על הכל מרתק ומעורר השראה.
אולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם למה לקנות פרופיל
פנה לתחומי העניין של הקהל שלך ולגבי מה אכפת לו. אם שוק היעד שלך מתעניין כרגע בנושא ספציפי, תן ​​להם תוכן העונה על העניין באופן ראשוני. אתה יכול גם לבקש משוב באמצעות הערות והודעות כדי להבין טוב יותר מה הקהל שלך רוצה. ברגע שאתה יודע למה אנשים משתוקקים, אתה יכול לתת להם את זה באריזה מסודרת. הקהל שלכם מכיר את עצמו הכי טוב ומה הוא רוצה לראות מהמותג שלכם.

9. מערבבים את זה

תוכן שחוזר על עצמו הופך מעופש ומשעמם. אף אחד לא רוצה לראות את אותם הדברים מתפרסמים שוב ושוב. תגבה את הפיד שלך עם פוסטים חסרי תועלת שאף אחד לא מעוניין בהם. התרחיש הגרוע ביותר הוא שמשתמשים מבטלים את הרישום לדף שלך. מערבבים דברים ושומרים על טריות אך עדיין קשורים לענף שלכם. זה עשוי להיות מאתגר למצוא את התערובת הנכונה של תוכן, אך זה ישתלם בטווח הארוך כאשר העוקבים שלך יישארו רשומים ומעורבים.
אולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם למה לקנות
תוכן איכותי תמיד טוב יותר מתוכן שחוזר על עצמו ועושה יתר על המידה. הישאר מקורי וניתן לקשר כדי ליצור קשרים אישיים עם הצופים שלך. זרוק תוכן רגשי והומוריסטי ויצר קשר עם הצרכנים. תמיד מערבבים דברים לפני שהם מיושנים וזורקים תמריץ מדי פעם.

שיווק ברשתות חברתיות

מדוע כל חברה צריכה לדאוג כל כך למדיה החברתית? היתרונות כבר ברורים, ותוכן איכותי, הוכחה חברתית ואמינות הם חלקים חיוניים במודעות החברתית של כל מותג. מדיה חברתית היא כלי קריטי שיש בתוכנית השיווק של כל חברה. מדיה חברתית מסייעת לעסקים בכל הגדלים להגיע לקהל רחב יותר ולפלח לא מנוצל בשוק היעד שלהם. מודעות בעיתונים, שלטי חוצות ופרסומות למגזינים הן שרידים - המדיה החברתית היא כיום מלך השיווק.
אולטימטיבי לעוקבים באינסטגרם
אינסטגרם היא אחת מפלטפורמות המדיה החברתית המדורגת הגבוהה ביותר ואחת החשובות לשיווק. זוהי אחת האפליקציות שהורדו ביותר בחנויות iTunes ו- Google Play. מיליוני אנשים משתמשים באינסטגרם מדי יום, ועושים הכל החל מפרסום ושיתוף תוכן ועד מותגים שאוהבים ועוקבים אחריהם. בסופו של יום, מותגים לא יכולים להישאר רלוונטיים ללא נוכחות ברשתות החברתיות.
שיווק במדיה חברתית יכול למקד לשוק הספציפי אליו המותג שלך מכוון. אתה יכול להציב את התוכן שלך ישירות מול המשתמשים שהכי חשוב להם מה שאתה אומר. שיווק במדיה חברתית יעיל ביותר לטכניקות שיווק מיושנות. אתה תמיד יכול לשתף את הפוסטים שלך ולבקש מאחרים לעזור לך להגיע לעוקבים חדשים באופן אורגני, אבל זה מאתגר לבנות מעקב גדול ככה. קניית עוקבים, לייקים וצפיות יכולה להגדיל את מאמצי השיווק באופן אקספוננציאלי.

כולם נמצאים באינסטגרם ובמדיה החברתית

מדוע אינסטגרם היא פלטפורמה שיווקית חשובה? אינסטגרם הוא המקום בו שוק היעד שלך מתקשר זה עם זה. באינסטגרם יש כמאה מיליון משתמשים מדי חודש בארה"ב. שליש מאוכלוסיית ארצות הברית משתמשת באופן פעיל באינסטגרם מדי חודש, וזה הישג מדהים עבור כל פלטפורמה.
לפחות ל -70% מהאוכלוסייה ברחבי העולם יש חשבון מדיה חברתית, כלומר מיליארדי אנשים מחוברים לסוג פלטפורמה כלשהו.
אינסטגרם למה לקנות עוקבים פרופיל
כשאתה מבצעה קניית עוקבים באינסטגרם, אתה נכנס לשוק עולמי שבו משתמשים עוסקים באינטראקציה עם התוכן שלך. מיטב המותגים מנצלים את הגישה למיליארדי אנשים ומשתמשים ברשתות החברתיות כדי להציב את התוכן שלהם מול כמה שיותר אנשים. אינסטגרם מלאה במשתמשים שרוצים לעשות קניות ולמצוא את המוצר הבא הגדול ביותר.

מדיה חברתית היא בדרך כלל בחינם

מרבית פלטפורמות המדיה החברתית חופשיות להצטרף, מה שהופך אותן לכלי השיווקי המושלם שמעניק לך גישה למיליוני אנשים מדי חודש. אינסטגרם מעולה מכיוון שהיא חוסכת זמן וכסף בכך שהיא מציבה באופן חופשי את המסר שלך בדיוק איפה הלקוחות שלך.
לחלק מפלטפורמות המדיה החברתית כמו פייסבוק יש אפשרות לקמפיינים של מודעות בתשלום שתוכלו להריץ לזמן מוגדר. הקמפיינים בתשלום מגדילים את טווח ההגעה שלך לשוק היעד שלך, מחזקים את המאמצים שלך ומביאים את התוכן שלך למקום שבו הוא יעשה הכי טוב. אתה יכול לבחור קמפיינים של כמה דולרים ביום עד כמה אלפים ביום.

גידול החשבונות האחרים שלך

תוכל להגדיל במהירות את חשבונות המדיה החברתית שלך בפלטפורמות אחרות אם תחילה יש לך מעקב גדול באינסטגרם. פייסבוק התמזגה עם אינסטגרם.
12, כלומר ששתי הפלטפורמות מחוברות וקל יותר להשמיע זו את זו. ישנם גם מיליוני משתמשים בטוויטר אליהם תוכלו להקיש. כשיש לך מעקב גדול באינסטגרם, אתה יכול למנף את המעקב הבא כדי להגדיל את הנוכחות שלך בפייסבוק, בטוויטר ובפלטפורמות אחרות.
העוקבים באינסטגרם למה לקנות עוקבים פרופיל
חברות שיכולות לאחד את נוכחותן במדיה החברתית זוכות להצלחה גדולה יותר מאשר מותגים המגבילים את עצמם לפלטפורמה אחת או בעלי מאמצים מינימליים. שימוש במספר ערוצי מדיה חברתית מגביר את המודעות והנראות של המותג שלך למיליארדי אנשים ברחבי העולם. יהיה לך מספר מוגזם של אנשים שאתה יכול לגשת אליהם ותוכל לפנות אליהם.

למה לקנות עוקבים?

כל אחד יכול לקנות עוקבים בבטחה ויש לו עוקבים איכותיים, ולא בוטים. עם זאת, זה אפשרי רק אם אתה זהיר ומוצא חברות צמיחה מכובדות באינסטגרם שעושות את מה שהן אומרות ושום דבר מפחיד. יש הרבה ספקנות ומידע מוטעה לגבי קניית עוקבים באינסטגרם, בין היתר בגלל מספר הרמאים בשוק שמתייצבים כחברות לגיטימיות.
עם זאת, יש טונות של חברות מכובדות המספקות הזדמנויות צמיחה באינסטגרם. אתה חייב לדעת את ההבדל בין חברות איכותיות לרמאים. נעבור כיצד לזהות את הרמאים בהמשך.

צמיחה מהירה יותר

כולם מבינים שזה יכול לקחת שנים לבנות אורגני בפלטפורמות מדיה חברתית.
אתה תשקיע את רוב זמנך בחביבת פוסטים, בקידום תוכן ובקשת מאחרים לעקוב ולשתף את ההודעות שלך. למצוא עוקבים חדשים מאתגר ולעתים קרובות מתסכל.
למה לקנות עוקבים פרופיל
פעם היינו מסתמכים על "כמו לחבב" ו"עקוב אחר מעקב ", עכשיו עלינו למצוא דרכים חדשות למשוך עוקבים אמיתיים.

אם בילית חודשים בשיטות הישנות לגידול הבא באינסטגרם, עשית זאת נכון אבל גם לא בסדר. שיווקת את הדף שלך, השתלשלת עם תמריצים כמו גזר, וביקשת ממשתמשי אינסטגרם אחרים להתחבר. איפה טעית? לא הקמת בסיס עוקבים גדול מספיק כדי למשוך עוקבים חדשים ולמשוך את תשומת ליבך של המוצרים שלך.
לעוקבים באינסטגרם למה לקנות עוקבים פרופיל
ככל שיש לך יותר עוקבים כך גדל הסיכוי שמשתמשים יעקבו אחריך וישתפו את התוכן שלך עם אחרים. פיתוח רשת נרחבת של משתמשים שרואים את התוכן שלך הוא חיוני. ספירת חסידים גבוהה עוזרת לך להגביר את ההוכחה החברתית שלך, שאותה תוכל למנף בכל מספר דרכים לטובת המותג שלך.

כשאתה קונה עוקבים באינסטגרם אתה מצמצם את הצורך להסתובב באינסטגרם ומנסה לתופף עוקבים אורגניים. זה יכול להיות קיצור דרך, אך רכישת עוקבים באינסטגרם היא "פריצת החיים" הטובה ביותר שתוכל לעשות עבור החברה שלך. כשאתה קונה עוקבים באינסטגרם אתה משלם עבור גישה למיליוני אינסטגרמרים מדי חודש. אינסטגרמרים שמתעניינים בסוג התוכן שלך.

קניית עוקבים באינסטגרם פירושה שחשבונך יתחיל לצמוח בן לילה, ותבחין במהירות שהצמיחה נמשכת חודשים. התוכן שלך יגיע לאנשים רבים יותר שנהנים ומתקשרים איתו. אותם אנשים ישתפו את התוכן שלך עם העוקבים שלהם, אשר ישתפו אותו עם שלהם, והצמיחה נמשכת.

פנה לקהל רחב יותר

עם שיתוף מוגבר של תוכן, אתה יכול לפנות לקהל רחב יותר מבעבר. ככל הנראה הקהל החדש שלך שונה לחלוטין ממה שציפית, אבל זה התרחיש הטוב ביותר. המשמעות היא שהתוכן והמוצרים שלך ניתנים לקשר ומושכים אנשים עם רקע מגוון. הצמיחה הפוטנציאלית של חשבונך מוגבלת רק במספר העוקבים שאתה קונה.
עוקבים באינסטגרם למה לקנות עוקבים פרופיל
כשקהל רחב יותר צופה בתוכן שלך, אתה יכול לערבב את ההודעות שלך עם מידע חדש ומושך שמגיע לאנשים שונים. אתה יכול לפנות לקטגוריות משנה בודדות של העוקבים שלך ולהכין תוכן שמכוון לדמוגרפיה ספציפית. הרבגוניות של קניית עוקבים באינסטגרם פירושה שאתה תופס יותר תשומת לב מאי פעם.

השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן