כיצד לבדוק הודעות אינסטגרם במחשב


נכון ליוני 2018 היו מעל מיליארד משתמשים חודשי באינסטגרם. כיום המספר הזה הוא כנראה הרבה יותר גבוה, מכיוון שהוא אחד הפלטפורמות העיקריות של המדיה החברתית שאנשים משתמשים בהן. רוב הסיכויים שגם לכם יש חשבון משלכם!
בעוד שרוב המשתמשים ניגשים לאפליקציה זו דרך הסמארטפונים שלהם, רבים רוצים להשתמש בה גם במחשבים שלהם. לפעמים, פשוט הרבה יותר קל להסתכל על דברים שעל מסך המחשב הגדול יותר ולא על הטלפון הזעיר שלך.
אז אתה תוהה לגבי הפונקציות של IG off הנייד, כמו בדיקת הודעות אינסטגרם במחשב האישי? ואז אתה במקום הנכון. במאמר זה נראה לך כיצד לעשות זאת.
הודעות אינסטגרם במחשב

מהן הודעות אינסטגרם?

אולי אין לך אפילו חשבון IG, אז אתה תוהה: מה בכל זאת הודעות אינסטגרם?
אלה נקראים גם DMs, או "הודעות ישירות." אתה יכול להשתמש ב- DMs כדי לשלוח הודעות פרטיות מחברים וממנה. פירוש הדבר שכל התקשורת שלך לא תהיה בשביל כולם לראות.
באמצעות הודעות אינסטגרם, תמונות אינסטגרם אתה יכול לשלוח דברים כמו מיקומים, hashtags, קטעי וידאו, תמונות, פוסטים וקישורים. כפי שאתה יכול לראות, DMs הם דרך נוחה מאוד לשמור על קשר עם חבריך.
בדרך כלל היית בודק ושולח DMs דרך יישום IG בטלפון שלך. אבל אם אתה מתוסכל מהמסך הקטן ואתה בבית במחשב האישי שלך, אז תשמח לדעת שאתה באמת יכול להשתמש באינסטגרם ישירות במחשב האישי שלך.
עכשיו כשאתה יודע מהן הודעות אינסטגרם, להלן הודעות להודעות במחשב אינסטגרם.

היכנס לחשבונך

לפני שתוכל לעשות משהו בחשבון האינסטגרם שלך, עליך להתחבר תחילה.
הקלד את "instagram.com" בדפדפן האינטרנט שלך. לאחר מכן תראה שני רווחים ריקים: 1 הוא להכניס את שם המשתמש שלך (או מספר טלפון או דוא"ל) והשני הוא להזין את הסיסמה שלך. אתה יכול גם להתחבר באמצעות חשבון הפייסבוק שלך.
אם אין לך כבר חשבון, לחץ על הכפתור בתחתית מסך הכניסה בו כתוב "אין לך חשבון? הירשם". לאחר מכן הוא ישאל אותך אם אתה רוצה להמשיך עם חשבון הפייסבוק שלך אם אתה מחובר כרגע בכרטיסייה אחרת. הסיבה לכך היא שכבר בשנת 2012, פייסבוק קנתה את האפליקציה, המקשרת בין 2 זה לזה.
לאחר שימוש בשתי כניסה (או הרשמה), הדפדפן צריך להביא אותך לדף הראשי בו תראה עדכון בכל הפוסטים של חבריך. תוכלו בקידום לאינסטגרם בדרך הנכונה לראות גם את כל אלה עם סיפורי IG הנוכחיים בחלקם העליון. תמונות הפרופיל שלהן יהיו מוקפות בעיגול אדום וכתום.
בודק הודעות אינסטגרם במחשב
עכשיו כשאתה מחובר, התבונן בפינה השמאלית העליונה של הדפדפן שלך. צריך להיות 5 סמלים: בית, מטוס נייר, מצפן, לב ותמונת הפרופיל שלך.

כדי לבדוק את ה- DMs שלך ב- Instagram במחשב, לחץ על מטוס הנייר. זה יעלה חלון המציג את כל השיחות הקודמות / הנוכחיות שלך.

לאחר מכן תוכל ללחוץ עליהם כדי להציג את ההודעות, לענות ולצרף דברים כמו אמוג'ים ותמונות. שימו לב שאם ברצונכם להשתמש בתכונת ההודעות שנעלמת, עליכם להשתמש באפליקציה.

אם אתה רוצה לשוחח בצ'אט עם מישהו חדש, לחץ על סמל העיפרון והנייר שליד "ישיר" בראש המסך. לאחר מכן תוכל להקליד את שם חברך, שייצר תוצאות מסוימות. לחץ על האדם שאתה רוצה, לחץ על "הבא" למעלה, וזה יצור מסך DM חדש בו תוכל להקליד ולהעביר את ההודעה שלך.

הורד את אפליקציית אינסטגרם ל- Windows 10
שיטה נוספת כיצד לשוחח באינסטגרם במחשב האישי היא להוריד את אפליקציית האינסטגרם ל- Windows 10.

עבור לחנות האפליקציות של Windows והקלד את "אינסטגרם" בסרגל החיפוש. לאחר שמצאת את האפליקציה, התקן אותה ופתח אותה בסיום.

הכנס את אישורי חשבונך כדי להתחבר. בחלקו העליון תמצא את סמל מטוס הנייר. לחץ עליו ותוכל להציג ולשלוח DMs כמו שאתה עושה בטלפון שלך.

השתמש ב- BlueStacks
אם ברשותך מחשב Apple, לא תוכל להוריד את היישום לשימוש בדפדפן שלך. במקרה כזה, עליך לנסות את BlueStacks. אמנם זהו אמולטור אנדרואיד, אבל זה עובד גם ב- MacBooks!

מה שיפה זה זה בחינם, אז אתה לא צריך לשלם כלום כדי לקבל אותו במחשב שלך. כל שעליך לעשות הוא לחפש בגוגל "BlueStacks" בגוגל ואז להוריד את התוכנית. לאחר שזה ייעשה, תצטרך להכניס את אישורי חשבון Google שלך ​​כדי להיכנס.

כשתסיים את תהליך ההתקנה, תוכלו ללחוץ על "חיפוש". כאן, הקלד "עוקבים לאינסטגרם" ולחץ על האפליקציה. זה מעלה את חנות Play, שם תוכלו להוריד ולהתקין את אפליקציית IG.

לאחר סיום ההורדה, פתח את האפליקציה והזן את האישורים שלך. ברגע שאתה מחובר, אתה יכול ללחוץ על סמל המטוס כדי לבדוק ולשלוח DMs.

דע כיצד למסור מישהו על מחשב אינסטגרם

על ידי למידה כיצד לבדוק את הודעות האינסטגרם שלך במחשב האישי, תוכל לעבור בין הטלפון למחשב מתי שתרצה. עם הנוחות החדשה הזו, אתה לא תהיה מוגבל רק להסתכל על מסך הטלפון החכם הקטן שלך.

עכשיו כשאתה יודע להשתמש טוב יותר ב- IG, הדבר הבא שעליך לעשות הוא להגדיל את הבאים שלך. אמנם אתה תמיד יכול לעשות זאת בעצמך, קצת עזרה לא תזיק. לדוגמה, אתה יכול לקנות לייקים וצפיות כך שהתוכן שלך יהיה גלוי יותר.

השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן