כיצד להגדיל את העוקבים והלייקים של טיקטוק - מדריך אולטימטיבי


בעולם המדיה החברתית, טיקטוק אינו זקוק להכרה. אם אתה נמצא בפלטפורמה זו, רוב הסיכויים שאתה מחפש עוקבים ולייקים של טיקטוק. זה ממש כמו כרטיס טראמפ כיצד להגדיל את העוקבים להשיג את רוב הפלטפורמה הזו. זו הסיבה שרוב טוקרי ה- Tik המתעוררים קונים חסידי קניית לייקים בטיקטוק בכדי להפוך למשפיעים על פלטפורמה חברתית זו. כאן נדון באסטרטגיות חסינות כיצד להגדיל את העוקבים תקלות להגדלת העוקבים ב- טיקטוק ולקחת כמה שיותר לייקים בסרטוני הווידאו שלכם. מוכנים להתפרסם טיקטוק, בואו נתחיל!

קניית עוקבים בטיקטוק | קניית לייקים בטיקטוק

 

# 1 - השלם את המידע כיצד להגדיל את העוקבים בפרופיל שלך

כיצד להגדיל את העוקבים tik tok


השלב הראשון הוא לקבל פרופיל מלא. לחשבון עם פרופיל מלא יש סיכוי טוב יותר לקבל עוקבים מאשר לפרופיל ללא מידע. מלא את כל השדות להשלמת הפרופיל שלך. כתוב על התשוקות שלך, מה שאתה עושה, הכישורים שלך וכו '. וודא שהפרופיל כיצד להגדיל את העוקבים שלך משקף את מה שאתה מפרסם. לדוגמה, אם יש לך פרופיל איפור אך מפרסם סרטוני מוזיקה חשבון עם פרופיל מלא יש סיכוי טוב יותר בסנכרון שפתיים, סביר להניח שתאבד אמינות, והעוקבים שלך יעזבו אותך במוקדם או במאוחר. טיפ נוסף נוסף הוא לעבור ל- Account Pro כך שתוכלו להציג את הסטטיסטיקות של הפרופיל.


# 2 - הזמינו את חבריך מהפייסבוק, אינסטגרם או יוטיוב לעקוב אחריך בטיקטוק

כיצד להגדיל את העוקבים


התחל בהזמנת חבריך בפייסבוק לעקוב אחריך ב- TikTok. לשם כך, עבור אל "מצא חברים", ואז לחץ חשבון עם פרופיל מלא יש סיכוי טוב יותר בסנכרון שפתיים על "מצא חברים בפייסבוק"> והתחל לעקוב אחריהם. עשו את אותו הדבר באינסטגרם. פרסם סיפור עם תמונה של קוד ה- QR האישי שלך שתמצא בפרופיל חשבון עם פרופיל מלא יש סיכוי טוב יותר טיקטוק שלך והזמין את העוקבים שלך לעקוב אחריך. אם יש לך את ההזדמנות, שים ישירות את הקישור של פרופיל טיקטוק שלך על ההיסטוריה של אינסטגרם חשבון עם פרופיל מלא יש סיכוי טוב יותר בסנכרון שפתיים והזמין אותם לבצע "החלקה".

אם יש לך ערוץ יוטיוב פופולרי למדי, הזמן את הקהל שלך לעקוב אחריך ב- טיקטוק. הכנס שקופית עם הפניות לפרופיל החברתי טיקטוק שלך חשבון עם פרופיל מלא יש סיכוי טוב יותר בכל סרטון שאתה מפרסם ב- YouTube. תן סיבה תקפה לעוקבים שלך לעקוב אחריהם ב- טיקטוק, ואל תשכח שאתה יכול להרוויח יהלומים על ידי הזמנת חברים חדשים להשתמש באפליקציה.


# 3 - השתמשו בחשיפונים בחוכמה


בעת פרסום סרטון, זכור להשתמש בתגיות hasht הקשורות לתוכן הסרטון.

אם אתה מזין כותרות hasht, הסרטון שלך אמור להופיע בתוצאות החיפוש של אנשים המעוניינים בנושא מסוים.

על ידי החדרת תגיות ה- hashtags הנכונות, תהפוך את התוכן לטבעי ושימושי למי שיש אותו עניין. לכן, תהיה לך סבירות גבוהה להיות עקוב אחר. אתה יכול להוסיף תגיות hasht בתיאור הפוסט שלך. הקלד "#" ואחריו מילת המפתח לעיון בסרטון שלך כדי להתחיל לתייג. כמו כן, קנו טיק טוק אוהב לקבל גלגלי עיניים נוספים על התוכן שלכם.

כיצד להגדיל את העוקבים tiktok


# 4 - צור סרטונים מקוריים


הכנת סרטוני שפתיים לסנכרון ב- טיקטוק לא תהיה הצעד המנצח אם תרצו לפרוץ לעולם הזה. אחת הטעויות חשבון עם פרופיל מלא יש סיכוי טוב יותר בסנכרון שפתיים שטיקוקר "שואפת" ביותר היא לפרסם ובמיוחד קניית עוקבים בטיקטוק סרטוני סינכרון שפתיים כל הזמן. כדי להתבלט מהקהל ולשמור על הקהל שלך פעיל ותשוקה, תצטרך ליצור תוכן מקורי שיודע לבדר ולעולם לא להתעייף. יצירת סרטונים מקוריים והכנסת תגיות ה- hashtags הנכונות בתיאור וודאי תביא אותך, עוקבים חדשים.


# 5 - התאם את המוסיקה הנכונה לסרטון שלך


השתמש במוזיקה המתאימה. בחירה והתאמה של המוזיקה הנכונה לסרטון היא אחד הגורמים החשובים ביותר כיצד להגדיל את העוקבים להפיכת וידיאו לוויראלי. הרעיון פשוט; אם הסרטון שלך מהנה, אל תשתמש בשיר עצוב. לדוגמה, אם אתה מפרסם סרטון של מסיבה, הקלד את המילה "מסיבה" בספריית המוסיקה שטיק טוק מעמיד לרשותך. בוודאי תוכלו למצוא מנגינה עם נושא הווידאו שלכם.


השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן