כיצד להשיג יותר עוקבים באינסטגרם בקלות (2021)


באינסטגרם יש מיליארד משתמשים פעילים החל משנת 2020 והיא עדיין צומחת. פלטפורמת הרשתות החברתיות מתמקדת בתדמית ווידאו, והפכה למקום תחרותי יותר להשמיע את קולך ולקבל את העוקבים הדרושים כדי להרחיב את העסק שלך, אז כיצד להשיג יותר עוקבים באינסטגרם בקלות (2021)? להשוויץ במותג שלך או לשתף את המטרה שלך.
כיצד להשיג יותר עוקבים באינסטגרם בקלות

חלק ממשתמשי האינסטגרם מחפשים גם יותר עוקבים כדי למצוא אנשים דומים יותר שחולקים תחומי עניין דומים ולא בהכרח מחפשים צמיחה עסקית. הכן את אפליקציית Instagram שלך וכמה רעיונות יצירתיים ונוכל לעזור לך להתחבר לקהל שלך באמצעות כמה מהתכונות החדשות של Instagram.

אנו דנים גם בכמה שיטות קלות ליצור קשרים ולהקל על איתורכם. למרות שאתה יכול לקנות מאיתנו עוקבים באינסטגרם, במדריך זה נדון ב -14 דרכים בחינם להגדיל את קהל האינסטגרם שלך.

1. שימוש בסלילי אינסטגרם

תאר לעצמך שאתה יכול ליצור פרסומת על עצמך או על המותג שלך שכולם באינסטגרם יראו. לאחרונה הציגה אינסטגרם תכונה חדשה המציעה למשתמשים אפשרות לשתף עד 30 שני קטעי וידאו עם מוסיקה באמצעות ספריית המוסיקה באינסטגרם.
איפה סלילים?
מאפיין הסלילים יושב בצורה בולטת באפליקציה הסלולרית ככפתור המרכז ובטוח ימשוך את תשומת ליבם של משתמשים חדשים. כל המשתמשים רואים סלילים, לא רק העוקבים שלך. על ידי הצגת הסלילים שלך לכל המשתמשים, Reels מציע את היכולת להפוך לוויראלי במהירות תוך שימוש ביצירתיות שלך ובמוזיקה קיימת.

הפוך משהו קליט וייחודי ותמצא את עצמך מול עיניהם של אנשים שיכולים בקרוב להיות העוקבים שלך.

כמו הסעיף הקרוב שלנו ב- IGTV, סלילים נמצאים עם הפרופיל שלך, כך שעוקבים חדשים וקיימים יכולים למצוא את התוכן הספציפי והקצר מ- Reels די בקלות.

סליל אינסטגרם קצר יכול להיות גם דרך יעילה להצטייד בסרטון גדול יותר. מכיוון שסלילים מוצגים בפני אנשים המעוניינים בתוכן דומה, ולאו דווקא רק לעוקבים שלכם, תוכלולהתעניין קניית לייקים באינסטגרם ליצור הצצה לסרטון ארוך יותר שיכול להוביל לכך שמשתמש באינסטגרם יהפוך לעוקב שלכם. אנו ממליצים גם לקנות צפיות באינסטגרם כדי לשפר עוד יותר את הסיכויים שלך להגיע לפיד Explore.
האופניים
כמתואר לעיל, הנה דוגמה:
צור סרטון קצר על נושא. אל תגלה הרבה פרטים. אמור להם לבדוק את הפרופיל / הערוץ שלנו
פרסם את הסרטון כסליל.
משתמשי אינסטגרם שאינם העוקבים שלכם כיום רואים סרטון
בתקווה שהם עוקבים אחריך!
קרא את השלב הבא להכנת סדרת IGTV משלך הכינו סדרת IGTV משלכם
יצירת סדרת טלוויזיה באינסטגרם מאפשרת לך להשיג עוקבים חדשים על ידי יצירת סדרה לעוקבים שלך. אנשים רבים יותר מסתמכים כרגע על פלטפורמות מדיה חברתית כמו Instagram לצורך בידור בזמן הנעילה האחרונה.
באינסטגרם בקלות (2021)

אספקת סדרת סרטונים על משהו שאכפת לכם ממנו נותנת למשתמשי IG סיבה לעקוב אחריכם. סרטונים גם מרוויחים יותר מעורבות באינסטגרם וכנראה יובילו עוקבים חדשים לפרופיל שלך.
רעיונות
אפשר להכין סדרת בישול או אופנה, להראות את היכולות שלהם כיצד להכין ולבשל פסטה או ליצור סדרת סרטונים כדי לשכפל את התלבושת של הסלבריטאי האהוב עליך באמצעות מותגים חסכניים יותר.

רוצים לחנך חסידים לגבי יין? ערכו סדרה על ביצוע מבחני טעם ושתפו את הידע שלכם בכרמים, תמרים וענבים. האפשרויות הן אינסופיות ועומדות על הדמיון שלך.

קל מאוד למצוא את IGTV עם הפרופיל שלך באמצעות כרטיסיית הטלוויזיה של אינסטגרם משלה. המשתמשים שלך ימצאו בקלות תוכן חדש מערוץ IGTV שלך.

2. היו כלולים ומגוונים

הכללת כולם באינסטגרם היא מאוד שימושית וקלה. לחלק מהמשתמשים יש לקויות שמיעה וראייה. פייסבוק מדווחת גם כי 85% מתוכן הווידיאו והסאונד מושמעים על אילם. כתוביות בסרטונים שלך באופן אוטומטי ב- IGTV - הם מציעים 16 שפות!
איך העוקבים שלך צופים בסרטונים
סביר יותר שמשתמשים יצפו בסרטון כאשר הם יכולים לסרוק את הכיתובים הסגורים שלך בעיניים, במיוחד אם הם במקום העבודה או אחרת אינם רוצים לשבש את השתיקה לאחרים. חשוב גם לדבר בצורה ברורה כדי שהכיתוב שלך יהיה ברור ומובן. קניית עוקבים הקול שלך לא תמיד צריך להישמע ממש, אתה יכול לוודא שהוא לפחות נקרא!

ביצוע שינויים אלה הוא דרך מאוד פשוטה וקלה מאוד לכלול אנשים שקודם לכן התקשו לגשת לסרטון שלך.
סיבות חברתיות
גיוון כולל גם עמידה בדעתך לגבי מספר גורמים חברתיים כלשהם. העמדה למען מטרה שאתה מאמין בה עוזרת לך להתחבר לקהילות דומות ומגבירה את הנאמנות למותגים שלך רק על ידי כך שאנשים מבינים את דעתך לגבי נושאים חברתיים.

שוחח על ארגוני צדקה ומקומות בהם אנשים יכולים להתנדב, לנקוט בפעולה או לתרום תרומות, בין היתר לקריאות לפעולה.
דוגמא אזרחית - ה- NFL
לדוגמא, הצהיר על הצבעה על בחירות כלליות ובחצי אמצע. ספר לעוקבים על חשיבות היכולת לעזור בבחירת נציגים. אתה לא צריך לומר למי אתה מצביע. בדומה למותגים גדולים כמו ה- NFL, מעודדים הכנה ורישום.

המצב החברתי הוא הנורמה

כמעט שלושה רבעים מהמשתמשים באינסטגרם ובחברה מצפים מחברות גדולות לנקוט עמדה בנושאים חשובים, ותוכלו ליישר בקלות את עמדותיך עם חברות גדולות כדי להפיץ את הבשורה על עצמך ועל אמונותיך.

3. לעבוד עם מיקרו משפיעים

לחלק מהמשפיעים האהובים עליך מיליוני עוקבים. אין להם גם תמריץ רב לעזור לקדם אותך והם נוטים פחות לתקשר.
מהו מיקרו משפיע?
משפיעים על מיקרו הם אנשים עם 10,000 עד 100,000 עוקבים ולעתים קרובות מציעים מעורבות טובה יותר מאשר משפיעים גדולים יותר. משפיעים על מיקרו מציעים לעיתים קרובות תחומי עניין ספציפיים ולוקח יותר זמן לעסוק בשניכם ולהביא קהלים משלהם שיכולים לעקוב אחר שלכם.

מה עלי לבקש?

בקש לשתף פוסט שמעניין את המשתמשים שלך ואת שלהם, ואז נצל את המעורבות המשמעותית יותר שמציע משפיע מיקרו שלא מנסה לעמוד בקצב של מיליוני עוקבים.
להשיג יותר עוקבים באינסטגרם בקלות (2021)

במילים פשוטות, יש לך סיכוי טוב יותר להתחבר עם יותר משפיעים על מיקרו מאשר משפיעים גדולים בהרבה, ולעתים קרובות הם דנים בנושאים דומים, הקשרים שלהם יכולים לספק לך יותר עוקבים.

4. צור תוכן אותנטי הניתן לשיתוף

תוכן אותנטי פשוט נפתח לעוקבים שלך. שתף את המחשבות שלך, בין אם הן חיוביות, שליליות, מוזרויות או תחומי עניין מפורטים - שתף את העוקבים שלך ברגשותיך וברגשותיך בפועל. הם יידעו שגם אתה בן אדם ויעריכו את השקיפות שלך.

האלגוריתם של אינסטגרם מעדיף פוסטים עם הרבה מעורבות, ופרסום מעומק הלב הוא דרך קלה ואמיתית למצוא את עצמכם בדף כמו Explore, כדי שהתוכן שלכם יתגלה על ידי משתמשים חדשים. אתה יכול גם להתעניין קניית עוקבים מאינסטגרם מאיתנו כדי לעזור בשיפור הסיכויים שלך להגיע לפיד Explore.

5. היה אנושי

מכיוון שמשתמשים רוצים גם לקיים אינטראקציה עם הפוסטים האנושיים והשקופים שאתה מבצע, הקפד להיות זמין לענות על כמה הודעות ישירות ותשובות כדי לעודד קשרים. אינטראקציה ישירה מספרת למשתמשים שאכפת לך ויכולה להביא לעוקבים רבים יותר, גם בקרב אלה שצופים באינטראקציה הציבורית שלך.

שתף מאבקים שרוב כל אחד מבין. אתה יכול לדבר על התסכולים שבבישול ארוחה בריאה, החיובי על מישהו אחר בחייך, או מחשבות על העתיד. הכל הכל הולך.

פשוט תהיה אמיתי

אתה יכול גם לחבר את המאבקים שלך עם משתמשי אינסטגרם אחרים שמציעים פתרונות למאבקים מסוימים כדי ששני המותגים שלך יזכו לעוקבים.

6. קדם תוכן אינסטגרם בפלטפורמות אחרות

חלק מהרשתות החברתיות שלך מתחברות וניתן להשתמש בהן כדי להשיג יותר עוקבים באינסטגרם. יצירת חשבונות ברשתות קניית לייקים בטיקטוק  ו- Pinterest הפופולריות והצומחות יכולה להוביל לעוקבים נוספים.
כיצד להשיג יותר עוקבים באינסטגרם בקלות מאוד

TikTok ו- Pinterest מקלים על חיבור חשבון האינסטגרם שלך כדי למצוא אנשים בעלי דעות דומות במספר רשתות חברתיות ולהגדיל את הקהל שלך. השתמש בפוסטים בתוך TikTok ו- Pinterest כדי להקניט תוכן בלעדי ומיוחד אחרת בדף האינסטגרם שלך.

יש לך כלים רבים

השתמש בכל שיטת תקשורת שיש לך - מאימייל לאתר משלך כדי לחבר אנשים לאינסטגרם שלך ולמצוא עוקבים נוספים ולא משנה באיזה ערוץ הם עברו.
חשבונות מרובים, רשתות מרובות
אנשים רבים משתמשים ברשתות חברתיות מרובות וייתכן שלא מצאו אותך ברשתות אחרות מכל סיבה שהיא. פשוט קישור פרופילים אחרים לאינסטגרם שלך - ולהיפך, יכול להרחיב את כל הרשתות שלך.

7. כתוב כיתובים מפורטים

אומנם תמונות וסרטונים חשובים מאוד באינסטגרם, אך כתיבת כיתובים מפורטים גם מושכת יותר עוקבים. אורך הכיתוב הוכפל באינסטגרם בשנים האחרונות. כמו הנושא של שיתוף רגשות אישיים, כיתובים מפורטים יכולים להיות כל דבר, החל בתהליך עבור פרויקט ה- DIY שלך וכלה בתחושות המורחבות שלך בנושא.

חבר פרטים לגורמים

כיתובים מפורטים קשורים היטב גם למטרות חברתיות ופוליטיות. חבר משפט פשוט כמו "זה לוקח את כולנו" לחיבור אישי אודות נושא צדק חברתי תוך הצגת נתונים סטטיסטיים או מידע אחר. כלול את דעתך ורגשותיך בנושא. אם אפשר, ספר סיפור מחייך על המצב.
ספר למשתמשים מדוע אתה מרגיש כמו שאתה מרגיש, והם ירגישו מחוברים יותר וסבירות גבוהה יותר שיעקבו אחריך. כיתוב עשוי להרגיש ארוך, אבל זה בסדר. לאור העלייה האחרונה בגודל הכיתוב הממוצע, כיתוב ארוך וכתוב היטב יכול להיות שווה קריאה למשתמש.

תיאורים עוזרים לך בחיפוש

כתוביות ארוכות ומפורטות יותר הופכות אתכם לחיפוש יותר. פשוט שימוש במילות מפתח משמעותיות יותר בכיתוב שלך מאפשר לקידום אינסטגרם למצוא את התוכן והמוצרים שלך קל יותר תוך שימוש באינסטגרם. לדוגמא, אפשר לתאר זוג נעליים המשתמשות בשמות תואר ופרטיים רבים, החל מהצבע והסגנון, ואומר למשתמשים עד כמה הנעליים מרגישות נוחות.

8. הפוך את הפרופיל שלך לחיפוש יותר

אינסטגרם, כמו גוגל, עובדת כמו מנוע חיפוש והפרופיל שלך עובד כמו אתר. מנועי חיפוש מופעלים על ידי מילות מפתח, שהן מילים נפוצות ורלוונטיות שמשתמשים נכנסים אליהן כדי לנסות למצוא נושאים. כמו גוגל, המילים הרלוונטיות ביותר לחיפוש המשתמש שלך יעלו תחילה ובתדירות גבוהה יותר. פשוט הכללת מילות מפתח בשמך ובביוגרפיה שלך יכולה להוביל לעוקבים רבים יותר המחפשים מונחים מסוימים, ולדירוג טוב יותר במסגרת האלגוריתם של אינסטגרם.

התייחס לפרופיל האינסטגרם שלך כמו לאתר

שיטה פשוטה מאוד היא להבין אילו מילים ומונחים קשורים לנישה שלך היא לחפש באינסטגרם את המומחיות שלך. מצא מילים דומות לנושא שלך והשתמש בהן בפרופיל שלך. אם אתה צלם משפחות, אתה יכול להשתמש במונחים כמו "מצלמה", "תמונות משפחתיות", "זיכרונות", רק כדי להתחיל ולהתעמק בכל דבר ספציפי יותר שתרצה להביע על עצמך.

חיפוש משתמשים - הפוך את עצמך לחיפוש

כאשר משתמשים יחפשו את הנושא שלך, תהיה לך סיכוי גבוה יותר להשיג עוקבים חדשים מכיוון שהצבת בפרופיל שלך מילות מפתח ספציפיות הקשורות לחיפוש שלהם.
אינסטגרם בקלות (2021)

השיטה המועדפת על מומחה אחד היא לכלול מידע רלוונטי אודות הנישה שלך בשדה המשתמש והשם שלך. שני השדות ניתנים לחיפוש וגלויים לעוקבים נכנסים, ויש להשתמש בהם לצורך חשיפה חופשית וקלה שלהם. כמו גוגל, שיטות אלה פשוט לייעל את הפרופיל שלך יכולות להוביל אותך לראש תוצאות החיפוש באינסטגרם על ידי הוספת מילים רלוונטיות בלבד.

ביצוע שינויים קטנים

בפרופיל שלך הוא אחת הדרכים הקלות ביותר לנצל את החיפוש והאלגוריתמים של אינסטגרם. אופטימיזציה אפילו לא דורשת יצירת תוכן חדש.

9. לכו לחיות!

אינסטגרם מציעה יכולות רבות והרבה תשומת לב כשמחפשים עוקבים חדשים. Live מאפשר לך לפרסם זרם וידאו חי ובלתי ערוך, עם תגובות חיוביות ואינטראקציות. אתה יכול להציע הדגמת מוצרים, להפגין מיומנות או לדבר על הסיבה המועדפת עליך בצורה אותנטית בזמן שהקהל שלך מתקשר באופן מיידי.
כיצד להשיג יותר עוקבים באינסטגרם בקלות

השתמש בשידור חי למכור

אתה יכול גם למכור מוצרים באמצעות Live באמצעות Instagram Checkout ובחנות פייסבוק כדי לאפשר למשתמשים לרכוש מיד. הראה את ההתלהבות שלך מהמוצרים והמותג שלך תוך הדגמה עד כמה נראה המסקרה החדשה שלך שפותחה בזמן שאתה מוכר אותה בזמן אמת לעוקבים שלך במהירות באמצעות סרטון חי.

אתה יכול לענות על שאלות בזמן שאתה מסביר פרטים כמו איך זה נמשך זמן רב יותר וידידותי יותר לסביבה. למכור אותם דרך קניות לייב באינסטגרם בזמן שהם מאורסים לחלוטין מהסרטון שלך וחיים איתם - כמו QVC עם מישהו שמוכן להגיב מיד.

Live זה קל

סרטון חי עדיין לא דורש מומחיות טכנית רבה. סרטון גולמי שאתה מדגים את הידע שלך הופך אותך לאנושי יותר ויכול להוסיף מידה של ספונטניות, גם כשהם מתוכננים היטב.

10. הכינו אתגר או משחק - משהו אינטראקטיבי

האתגרים מאפשרים למותגים ולמשתמשי אינסטגרם ליצור דרכים ייחודיות להפיץ את המותג שלהם לרעיון ייחודי. לאחרונה, אתגר האמבטיה עודד את המשתמשים להתחפש ולשבת באמבטיה ריקה תוך כדי צילום סלפי.

ספק את הבידור בתקופות קשות יותר

במהלך ההסגרים האחרונים, משתמשי אינסטגרם הציעו משחקים מקוונים יחד עם תחזיות לגבי זוכים כדי ליצור אתגרים ואינטראקציה כדי להשיג עוקבים חדשים. משתמש אחד הציע פינג פונג אינטראקטיבי והגיע במהירות ל100,000 צופים למשחק.
דוגמאות יעילות
דוגמא פחות עדכנית לאתגר דלי הקרח עבור ALS. האתגר היה פשוט מאוד: תרום לקרן ALS או זרוק דלי מים קרים כקרח על ראשך תוך אתגר לכמה אחרים לקבל את ההחלטה בעצמם. קרן ALS העלו הן מודעות משמעותית למטרתם והן גייסו כסף במקביל.
הכינו hashtag
מצאו דרך למתג את האירוע שלכם כך שניתן יהיה לזהות אותו מיד בקרב העוקבים שלכם. כאשר העוקבים שלך צופים ומשתפים, המעורבות שלך עולה וסבירות גבוהה יותר שתמצא גם עוקבים חדשים.

לכו תחשבו על רעיון יצירתי וקל לביצוע לאחרים ובקשו מהמשתמשים לשתף את האתגר שלכם. האם יש לך משחק שהמצאת אותו אתה משחק עם חברים ובני משפחה? הפוך אותו לאינסטגרם לידידותי וחזותי והשתמש בו!

11. הכינו את האשטאג בעצמכם

משפיעים ועסקים רבים משתמשים בהאשטאגים ליצירת דרך בלתי נשכחת וקצרה לחיפוש, לזכירה וליצירת קשר. צור hashtag ייחודי לך ולעסק או לנישה שלך. עודד את המשתמשים לשתף את ההאשטאג שלך ולהציע פרס או להציג אותם בדף שלך.

דוגמא טובה מקולה

בעוד שהוא ממותג מרכזי, #ShareACoke הוא דוגמה ידועה ומוצלחת מאוד ליצירת האשטאג. תוך שיתוף פעולה עם כוכבים ומשפיעים גדולים אחרים, #ShareACoke הניעה את המודעות למותג באמצעות הדפסת בקבוקי קוקה קולה בהתאמה אישית. לפרסם באינסטגרם משתמשים למדו על התוכנית באמצעות #ShareACoke ויכולים לרכוש בקבוק קולה אצל קמעונאי או להדפיס את עצמם. הם יכלו לשלוח קוקה למשפחה או לחבר ו"לשתף "את הבקבוק שלהם.
אם מישהו יוצר תוכן מעניין באמצעות ההאשטאג שלך, הוא יעזור לך להשיג יותר עוקבים.

12. צור ממים שהקהל שלך יבין

ממים ממותגים של תרבות פופולרית הם דרך מהירה ויעילה לייצר עניין של מוצר ומותג. אמנם ההגדרה של מם משתנה, אך בדרך כלל היא פשוט משתמשת בהתייחסות לתרבות פופולרית ובעריכתה כדי לתאר מטרה אחרת, כמו אושר או תחושות לגבי אדם, מוצר או סתם תחושה.

ככה אנחנו מתקשרים

רוב המשתמשים הצעירים השתמשו בממים כדי לתקשר הן דרך מדיה חברתית והן עם חברים באופן קבוע ולהבין את ההתייחסויות שמאחורי התמונות הנפוצות ביותר.
כיצד להשיג יותר עוקבים באינסטגרם בקלות חדש
כמה ממים נפוצים כוללים כאשר המם מבטא רגשות ברורים, או כאשר הם משתמשים בנייר או אובייקט שתוכל להוסיף אליו טקסט בקלות. התחברות למופעים או רעיונות פופולריים אחרונים יכולה להיות מועילה במיוחד במציאת עוקבים נוספים שתוכל להצחיק, לחשוב - ולהפוך מודעים יותר לנוכחותך באינסטגרם.

מצא אנשים שדומים לך

משתמשי אינסטגרם נוטים לעקוב אחר ממים מכיוון שהם מציעים תובנה לאנשים עם חוש הומור או תחומי עניין דומים. מחוללי ממים זמינים גם באינטרנט באתרים רבים שיעזרו לך לייצר אחד כזה. אתה לא צריך מיומנויות פוטושופ כדי להכין מם אפקטיבי. השתמש באפליקציה פשוטה אחרת של יצרני תמונות כדי להוסיף פילטרים וצבעים התואמים את המותג הנוכחי שלך, כך שאנשים יזהו את המם כשלה שלך.

13. הכינו מסננים בהתאמה אישית

מסננים עברו דרך ארוכה. Snapchat ו- Instagram הציעו פשוט פילטרים כדי להוסיף אוזני חתול או משקפי שמש, או כלב שמלקק את המסך. כעת משתמשי אינסטגרם יכולים להוסיף פילטרים משלהם לפוסטים כדי שאחרים יוכלו ליהנות מהם, ומאפשרים לעוקבים חדשים וקיימים ליצור תוכן יצירתי באמצעות המסננים שלכם. מסננים יכולים להיות פשוטים מאוד, כולל רקעים להנאת משתמשים אחרים.

המותג שלך בתצוגה

החלק הטוב ביותר במסננים הוא שאין שאלה מי יצר אותם, שכן המותג והמשתמש שיצרו את המסנן מופיעים בתוך המסנן. ליצור פילטר מדליק שאנשים רוצים להשתמש בו? חברו אותו למותג שלכם וצברו עוקבים כאשר גם אחרים משתמשים בו.

מסננים הם דרך יעילה להפוך משהו לשימוש עבור העוקבים הנוכחיים והעתידיים שלך. הם יכולים לשתף גם את חבריהם ושמך עדיין מופיע על המסנן!

מסננים דורשים מעט מומחיות טכנית כדי ליצור ולהסתמך יותר על היצירתיות שלך ועל כושר ההמצאה שלך מאשר על כישורי המחשב שלך. רוצים להכין פילטר שמציג צבע ייחודי בו אתם משתמשים לשמלות שאתם מכינים? תן לזה להיראות כאילו מישהו אחר לובש אותו באמצעות פילטר.

14. התחבר עם מותגים

בזמן שאתה מנסה לבנות אינסטגרם משלך ולצבור עוקבים נוספים, אתה יכול להתחבר למותגים אחרים. מצא מותגים המציעים מחשבות, רעיונות ואמונות דומים ותמצא קהל דומה לשלך, כך ששיתוף פוסט יכול להועיל לשניכם. מותגים רבים רוצים קניית לייקים וכבר עוסקים בעוקבים, כמו שלך, ושניכם תזכו לעוקבים.

זה הרבה פחות יקר

גם חיבור עם מותגים אחרים יעיל וזול יותר. במקום לקנות פרסום או פוסטים ממומנים עבור מה שיכול להסתכם פי 25 יותר, אתה יכול לעשות קידום יצירתי משלך באמצעות שיתוף פעולה עם משתמש אינסטגרם דומה ולתת לקהל שלך לנסות את המוצרים שלך כדי שגם הם יוכלו לקדם אותך.

קבל עזרה

שירותים מוצעים גם מחוץ לאינסטגרם המחברים את המותג שלך לעוקבים עם מותגים ודומים אחרים שעשויים לקדם משהו אחר, אך ניתן לחבר אותם באמצעות תחומי עניין דמוגרפיים. חלק מהמשתמשים ימצאו את זה שימושי בקביעת איזה סוג מותג להתחבר כדי להיות היעילים ביותר במציאת עוקבים חדשים.
חשוב על אילו שירותים או מוצרים יתאימו היטב. לדוגמה, בית קפה עשוי למכור שפתון או אביזרים שעשויים לפנות לאותם אנשים.

סיכום

כמו כל המדיה החברתית, אינסטגרם עוסקת ביצירת קשרים תוך חינוך ובידור של אנשים אחרים ברשתות החברתיות. אינך זקוק למומחיות טכנית כדי ליצור פילטרים, סדרות IGTV או ליצור קשרים עם עסקים ומותגים.

הדרך הקלה ביותר להשיג יותר עוקבים יכולה להיות פשוטה כמו להיות יצירתית ואותנטית תוך הצעת טיפים שימושיים באמצעות סרטונים ותמונות. הצגת עצמך כאדם שרוצה קשרים יכולה גם להיות מאוד מועילה בעת הכנה לקיים אינטראקציה עם משתמשים חדשים וקיימים שיש להם משהו במשותף. הבנת מה המשתמשים שלך מחפשים והתאמה למילים ולנושאים האלה בפרופיל שלך יכולה גם להפוך אותך לחיפוש יותר.
כיצד להשיג יותר עוקבים באינסטגרם 2021

כמו כן, בדוק תכונות חדשות ב- Instagram וכיצד הן עוזרות לך לשתף רעיונות ולמצוא את עצמך מול משתמשים חדשים לעתים קרובות יותר. 5000 עוקבים באינסטגרם פשוט שילוב היצירתיות שלך ומציאת הקהל הנכון יגדיל את ספירת העוקבים שלך באינסטגרם במהירות.

אינסטגרם מציעה דרכים ברורות למצוא עוקבים נוספים באמצעות סרטונים קצרים כדי להוביל לקשרים ארוכי טווח עם משתמשים. התכונן המצלמה והטלפון שלך, קח את הטיפים שלנו והתכונן להתחבר לעוקבים החדשים שלך.

השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן