כיצד ליצור לוח שיווק פרודוקטיבי של מדיה חברתית ועיסקית מדריך מעודכן לשנת 2021


האם ידעת ש 75 אחוז מהאוכלוסייה נמצאים במדיה חברתית כלשהי?
יש כל כך הרבה רשתות שונות כיום, וכל כך הרבה עסקים מנסים להשתמש בהן כדי להגיע לקהל היעד שלהם. אם אי פעם ניהלת חשבון מדיה חברתית מקצועי, אתה מבין כמה זה יכול לקחת זמן וקשה לתכנן ידנית, ליצור ולפרסם תוכן.
כיצד ליצור לוח שיווק

אז איך מותגים מסוימים מצליחים לעדכן באופן עקבי ואסטרטגי מספר רשתות?

הם משתמשים בלוחות השנה של המדיה החברתית. החברה שלך לא זקוקה לתקציב גדול כדי להיות מסוגלת להיות נוכחת מוסמכת במדיה החברתית.
צריך רק אסטרטגיה ותוכנית. הנה המדריך שלנו ליצירת לוח השנה הטוב ביותר לשיווק ברשתות החברתיות עבור העסק שלך.

מהו לוח שיווק ברשתות חברתיות?

לוח שנה למדיה חברתית הוא כלי תכנון המסייע לתכנון עסקי לתכנן תכנים ובסופו של דבר מיישם אסטרטגיה רבה יותר על תהליך יצירת הפרסום.
לוחות השנה של המדיה החברתית מגיעים בצורות שונות ויכולים להיות פשוטים או מורכבים, בהתאם לצוות שלך ולצרכים של הארגון הייחודי שלך.

מהם היתרונות של לוחות שנה למדיה חברתית?

אחת ממטרות הליבה של לוח השנה של המדיה החברתית היא להסיר את קבלת ההחלטות התזזיתית ברגע האחרון מניהול המדיה החברתית.
כיצד ליצור לוח שיווק פרודוקטיבי
יומני מדיה חברתית יכולים להרגיש כמו עבודה רבה מראש, אך הם עוזרים לייעל את הצוות שלך להקצות את הזמן והאנרגיה שלך במקום בו יש ערך רב יותר לעסק שלך.

תכנון מראש אנו מספקים לך זמן לבדוק ולערוך תוכן ביסודיות

תכנון לוח שנה למדיה חברתית מאפשר לך לחשוב מה אתה מפרסם ולאזן את התוכן שלך. כשאתה מסתמך לחלוטין על מערכת מדיה חברתית "על הסף", קשה להבטיח שאתה מאזן בין סוגי התוכן שאתה משתף ועומד בדרישות התדירות והשיטות המומלצות.

יצירת תוכן ליומן מדיה חברתית

הדרך הטובה ביותר להתחיל ליצור לוח שנה של תוכן היא להחליט על סוגי התוכן שברצונך לפרסם וכיצד יש לאזן אותו. שקול את שלושת הפריטים האלה: ייעוד התוכן, הקהל שלך ונושאי הליבה (שלושה עד חמישה) קידום באינסטגרם שאתה רוצה שיכירו במותג שלך.
כיצד ליצור לוח שיווק פרודוקטיבי של מדיה חברתית מדריך

ארגן את מטרת התוכן שלך

ראשית, תחליט מה מטרת התוכן שאתה יוצר. באופן כללי, אתה:
תרבות, אלה פוסטים שמאשמים את המותג שלך. פוסטים אלה אינם מכירות ומשתפים תמונות ותכנים המשקפים את הערכים ואת הלך הרוח של החברה שלך. תמונות מאחורי הקלעים מהמשרד, ציטוטים המתאימים למנטרת העבודה שלך ואפילו פוסטים מקטבים על נושאים חמים בתעשייה הם דוגמאות נהדרות לפוסטים בתרבות.
תוצאות, אלה פוסטים שמראים את ההישגים שלך. חשוב על מקרים חדשים, אבני דרך והישגים בקמפיין וביקורות חיוביות על לקוחות.

סמכות, פוסטים שמראים לך שאתה יודע על מה אתה מדבר. זה יכול להיות מאמר שמייסדו של הארגון שלך התראיין לגביו, הסמכה מיוחדת שיש לעסק שלך וכל מה שמראה שאתה הענף המיועד למוצר או לשירות שלך.

שאל, זה תוכן שמצית שיחה. מטרתה היחידה היא לעסוק בקהל שלך. זה שואל שאלה ומזמין את הקהילה שלך להשתתף בשיחה.

הפתרון, פוסטים שמוכרים את המוצר שלך ומביאים בעיות לאור כדי לספק פתרון.

לאחר שהחלטת על מטרת התוכן, תפרסם. זה יעזור אם תחשוב למי אתה מפרסם את התוכן.
כיצד ליצור לוח שיווק פרודוקטיבי של מדיה

צור לקהל שלך

הדרך הברורה ביותר להשיג זאת היא על ידי הקמת אישיות של קונים. פרסונה של קונה היא התגלמות בדיונית של פלח משוק היעד שלך, תחשוב "דניס הרופא" או "שף קולין", לעסקים שונים יהיו פרסונות שונות.

ראיית הקהל שלך כאדם ממשי לעומת רעיון מופשט עוזרת לך להבין טוב יותר את צרכיו והבעיות של הקהל שלך. כאשר אתה מבין זאת, תוכל לספק תוכן המספק ללקוחות פוטנציאליים את הפתרונות שהם מחפשים ותוכל גם לקבל קידום בטיקטוק כדי לייצר יותר סחף.

אתה עלול להיות מופתע מאיך שהתוכן שלך משתנה ברגע שתתחיל לחשוב על הקהל שלך קודם.
כיצד ליצור לוח שיווק פרודוקטיבי של מדיה חברתית
מבט של שלושה עד חמישה קונים, אישיות היא צעד ראשון בריא. בזמן שאתה יוצר תוכן, ודא שכל מה שהפרסום שלך מדבר לפחות עם אחד מחברי קהל היעד שלך.

ארגן את נושאי הליבה שלך

לאחר שמצמצמים את המטרה ואת קהל האסטרטגיה של המדיה החברתית שלך, קביעת נושאי הליבה תהיה קלה.
באופן כללי, אתה רוצה שיהיה לך נושא מרכזי לפוסטים שלך ברשתות החברתיות ולעמוד בכמה נושאים מרכזיים. דיבורים על הרבה נושאים שונים יכולים לגרום למותג ולמסר שלך לבלבל את הקהל.

ככל שאתה ספציפי יותר, כך המסרים שלך ברורים יותר. אתה יכול להפוך את המיקוד של כל רשת מדיה חברתית למעט שונה כדי להתאים את הסגנון והקהל של כל פלטפורמה ייחודית.

קמפיינים נפרדים ותוכן בסיסי

אסטרטגיית תוכן בריאה של מדיה חברתית צריכה להיות שילוב של תוכן "בסיסי" מתוכנן מראש, מעורבות בזמן אמת וקמפיינים.
כיצד ליצור לוח שיווק פרודוקטיבי של מדיה חברתית לעסקים
תוכן בסיסי נועד להיות העצמות של אסטרטגיית התוכן שלך. זה קיים כך שלא משנה מה קורה במשרד, שהמותג שלך מופיע באופן קבוע לקהל שלו ומעביר תוכן מעניין ומרתק.

אסטרטגיית התוכן

תוכן בסיסי יכול להיות אסטרטגי מאוד. כל אסטרטגיית התוכן עליה דנו עד כה ניתנת להרכבה כמו חידה בלוח השנה הבסיסי שלך במדיה החברתית. על ידי תכנון תוכן תוכל להבטיח שהמיתוג שלך יישאר עקבי וכי תגיע לכל אישיות קונה בקהל שלך, לוח השנה הבסיסי שלך יהיה שילוב של תוכן אוצר ומקורי.

תוכן אוצר

תוכן שאוצר הוא תוכן שאתה משתף ממקור אחר, כמו מאמר חדשותי. זו דרך נוספת לבסס השפעה וסמכות.
תרצה לשתף רק תוכן מאוחד שנוצר מלקוחותיך וממובילי מחשבה בענף שלך, כאשר אתה משתף פוסט בבלוג או תוכן אחר ממנהיג מחשבה, אתה יכול לתייג אותם בעותק. משמעות הדבר היא שהקהל של האדם שאתה מתייג יראה שהזכרת אותם בפוסט. זה יכול לעזור לך להרחיב את טווח ההגעה שלך לקהל רלוונטי.

שקול לשתף תוכן במקום בו אתה חסר. אם אין לך צוות לתמוך ביצירת וידאו, נסה לשתף תוכן וידאו ממשפיעים כדי לגוון את תוכן השיתוף שלך או שצוות FolloworLike יוכל לסייע.

כדי להוסיף עוד ערך רב יותר לתוכן אוצר, השתמש בכלי יצירת קישור לקריאה לפעולה כמו Replug, המאפשר לך ליצור קישורים מותאמים אישית לתוכן שאוצר ולכלול קריאה מוקפצת לפעולה המותג שלך בתוכן.

תוכן בזמן אמת

תוכן בזמן אמת מתפרסם בשידור חי. זהו תוכן שלא יתוזמן בלוח השנה שלך באופן מילולי אך ניתן לציין אותו. לדוגמא, אם אתה יודע שאתה הולך לתערוכת תעשייה, אתה יכול לתכנן לפרסם תוכן בזמן אמת מהאירוע, בנוסף לתוכן בסיסי שקשור גם לאירוע.

אם אתה יודע שיום הפיצה הלאומי מתקרב בעת תכנון לוח השנה של התוכן שלך, תוכל לציין שצילום המשרד אוכל פיצה בארוחת הצהריים.
מאחורי הקלעים תכנים בזמן אמת מאירועים ולוכדים את תרבות החברה מתפקדים בצורה טובה במיוחד בפייסבוק ובלינקדאין.

קמפיינים

קמפיינים הם מונחי מטרה, אירועי המדיה החברתית לטווח הקצר, שבדרך כלל מקודמים. סוג המוצר או השירות שאתה מציע ישפיע על התדירות שבה אתה מנהל קמפיין ברשתות חברתיות.
כיצד ליצור לוח שיווק פרודוקטיבי של מדיה חברתית מדריך 2021
אנו מציעים המון שירותי טיקטוק בנוסף כגון קניית עוקבים בטיקטוק קניית לייקים בטיקטוק או קניית צפיות בטיקטוק, אם אתה מנהל מסעדה עם תפריט המשתנה עונתית, יהיה זה הגיוני להפעיל קמפיין בסוף כל רבעון שמזכיר לאנשים שנותרו רק כמה שבועות לנסות את התפריט הנוכחי ושקרוב אחר יגיע.

אם אתה מספק מוצר או אפליקציה של Saas המתעדכנים מדי חודש, סביר להניח שתרצה להפעיל קמפיינים של כמה ימים בכל חודש כדי ליידע את המשתמשים אילו שינויים בוצעו ולנסות להגיע ללקוחות פוטנציאליים חדשים.
חשוב להשתמש בקמפיינים לא רק ככלי קידום מכירות אלא כהזדמנות שיווקית לצמיחה כדי ללמוד עוד על הקהל שלך.

תוכן כמו מתנות, תחרויות וחידונים יכול להגביר את שיעורי המעורבות ולקבל נתונים יקרי ערך מהקהל שלך.

במהלך מסעות פרסום, אתה יכול להשתמש בהאשטאגים ייחודיים וניתנים למעקב, כך שתוכל לעקוב אחר שיחות ולהתקשר עם הקהל שלך.

גוון את התוכן שלך

חשוב לשתף שילוב של סגנונות תוכן. זה חכם שיש כמה נוסחאות בסיסיות שאפשר לחזור עליהן כשאתה ממהר, אבל חשוב תמיד לנסות דברים חדשים ולהתבלט עם הרשתות החברתיות. סרטונים, סקרים, ממים, אינטרוקטוגרפיות, אינפוגרפיות, תרשימים ו- gif הם כולם סוגי תוכן מולטימדיה שונים המעודדים מעורבות.
ישנם הרבה כלים שונים לשימוש קל הזמינים ליצירת תוכן מולטימדיה מקורי.
כיצד ליצור לוח שיווק פרודוקטיבי 2021
הכלי Spark Post של Adobe Create Suite מציע מאות תבניות לכל דבר, החל מסיפורי אינסטגרם ועד פינטרסט. באפשרותך להתאים אישית תבניות גרפיקה ווידאו כדי להפוך אותן למותגות ולהתאים למסר הייחודי שלך.

כלי עריכת תמונות Lightroom ו- Photoshop של Adobe זמינים גם כאפליקציות, מה שמקל על העריכה וההצגה של תמונות בזמן אמת באופן מקצועי באופן מקצועי.
PicsArt, PicsArt Video, הם אפליקציות לעריכת תמונות ווידאו הכוללות מדבקות ושיפורים יצירתיים שיכולים להבליט את התוכן שלכם.
ממתק פונטים הוא מחולל גרפי פשוט המאפשר לכם להפוך כל תמונה לגרפיקה של הצעות מחיר נקיות ומקצועיות.

לגרום ליומן השיווק של מדיה חברתית לעבוד

חשוב לוודא שאתה בוחר מערכת לוח שנה של מדיה חברתית שעובדת עבור כל הצוות שלך. יומני המדיה החברתית צריכים להיות פשוטים וידידותיים למדי.
עליכם לדייק את התהליך ולגרום לכולם בצוות להיות מודעים לתפקידם במערכת. חשוב שכל הצוות מחויב לשיפור לוח השנה השיווקי שלך ברשתות חברתיות. מכיוון שללא תמיכה מלאה, המערכות יתפרקו.

כאשר אתה מתחיל לראשונה עם לוח שנה של מדיה חברתית, התחל בקטן. קל לעסקים להעלות רעיונות מדהימים רבים, שבמציאות הם אינם יכולים להוציא לפועל. התחל עם פרסום קטן וקצב מעורבות שתוכל להתמיד איתו לפני שתוסיף תוכן נוסף לתערובת.

הקפד לבחור אילו KPI לעקוב אחרי תחילת האסטרטגיה החדשה, כך שתוכל לעקוב באופן יחסי אחר צמיחה והצלחה מחודש לחודש. לצלול עמוק; מדדי יהירות כמו עוקבים ולייקים אינם מספקים מידע רב לביצוע. ואילו מעקב אחר הימים והשעות שצברת ואיבדת הכי הרבה עוקבים יכול לספק תובנות איזה תוכן עובד ומה לא.

הדרך הטובה ביותר להעלות את החברה כולה עם אסטרטגיה חדשה היא להמחיש את הערך שהיא מביאה לחברה בצורה ברורה. הנתונים הם החבר שלך בהקשר זה. אין דבר שחור-לבן יותר ממספרים קשים קרים.
כיצד ליצור לוח שיווק פרודוקטיבי של מדיה חברתית מדריך 2021 עדכני
ודא שלמרות שיש לך תוכן שעובר חיים מיומן שלך, ניטור, האזנה ומעורבות עדיין חייבים להיות חלק מרכזי באסטרטגיית המדיה החברתית שלך.

מעלה את משחק המדיה החברתית שלך

צריך להגביר את המשחק במדיה החברתית שלך? האם לא מספיק לוח שנה שיווקי? הגעת למקום הנכון.
אנו יכולים לספק בין 500 ל -5,000 עוקבים, קניית עוקבים באינסטגרם קניית לייקים באינסטגרם או קניית צפיות באינסטגרם לוידאו לרשת החברתית שלך תוך 30 דקות! התעריפים שלנו הוגנים ומאפשרים לחברות קטנות יותר להתחרות בתקציבים ארגוניים אדירים.

מעוניין בשירותי המדיה החברתית שלנו? לחץ כאן ליצירת קשר!

השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן