כיצד לראות חשבונות פרטיים באינסטגרם


אינסטגרם היא ספריית תמונות עצומה שממשיכה לצמוח כל יום עם בסיס משתמשים שלא עומד הרחק מאחורי חברת האם של הפלטפורמה, פייסבוק. על פי סטטיסטה, לפלטפורמת שיתוף התמונות יש כמיליארד משתמשים פעילים מדי חודש והיא הפלטפורמה השישית הפופולרית ביותר בעולם, עם חברת האם שלה פייסבוק שתופסת את המקום הראשון. אחת הסיבות לכך שיש לאינסטגרם כל כך הרבה משתמשים היא מכיוון שהיא לוקחת את הפרטיות שלך ברצינות רבה.
באינסטגרם מדריך
אנשים מרגישים בטוחים להעלות תמונות וסיפורים על חייהם ושמחים יותר לצבור חסידים נוספים. עם זאת, זה גם מוליד שאלה מסקרנת - "כיצד לראות חשבונות אינסטגרם פרטיים?" גם אם אתה מתעניים בקניית עוקבים באינסטגרם לא תהיה לך בעיה עם נושא זה.

מהו בעצם חשבון פרטי?

אם תעבור על מדיניות הפרטיות של אינסטגרם, היית מגלה שהאתר מציע תכונות כדי להפוך את חשבון Instagram שלך לפרטי. כפי שהשם מרמז, חשבון אינסטגרם פרטי מציע יותר פרטיות. כשעוברים למצב פרטי, אנשים שלא עוקבים אחריך וזרים מוחלטים לא יוכלו לראות את התמונות, הסרטונים והסיפורים שאתה משתף בפלטפורמה. אנשים יכולים לשלוח לך את בקשות המעקב ולהגיע לראות את ההודעות שלך רק אם אתה מקבל את בקשות המעקב שלהם. לפייסבוק יש גם תכונות פרטיות דומות ונרחבות יותר.
כיצד לראות חשבונות פרטיים באינסטגרם מדריך

סיבות ליצור חשבון אינסטגרם פרטי:

 1. כדי למנוע צצות חשבונות אינסטגרם מזויפים - משום מה אנשים רוצים לחקות חשבונות. זה יכול להיות משהו תמים כמו לחקות את הסלבריטאים האהובים עליך או מסיבות מצמררות ולהתעלל בזהות המקוונת של מישהו. עם חשבון פרטי, אתה יכול למנוע מאנשים כאלה ליצור חשבונות מזויפים של מדיה חברתית מכיוון שהם לא יכולים לראות, להוריד או לצלם צילום מסך של התמונות או הסרטונים שלך.
 2. לסגור את הדלת על עוקבים - סטוקינג היה קיים לפני המדיה החברתית והפך לקל יותר מאז הבום הדיגיטלי. באופן טבעי, הם אינם מתקבלים בברכה על ידי משתמשי אינסטגרם. באמצעות חשבון אינסטגרם פרטי תוכלו למנוע מסטוקרים לרגל, לבדוק אתכם לאורך כל היום או להתעלל בתמונות שלכם בכל דרך שהיא.
 3. כדי להרחיק את האקסית שלך ואנשים אחרים שאולי לא נמצאים ביחסים טובים איתך - להתגבר על האקס שלנו ולמעוך עשוי להיות מאתגר עבור רבים. יכול להיות שיש אנשים אחרים שלא ממש ידידותיים איתך ואוהבים להיות טרול באינטרנט. מלבד חסימת אנשים כאלה, הפיכת חשבונך לפרטי היא דרך טובה להרחיק אותם. אתה יכול פשוט לסרב לבקשות המעקב ולמנוע גישה לפוסטים שלך.
כיצד לראות חשבונות פרטיים באינסטגרם מדריך 2021

  כיצד אוכל לראות חשבונות אינסטגרם פרטיים?

  מכיוון שצפייה בחשבונות פרטיים באינסטגרם היא נושא חם, אנשים רבים מעוניינים בכך בגלל סיבות שנעות בין סטוקינג ישר לסקרנות אמיתית. אנשים מעוניינים במיוחד להציג חשבונות אינסטגרם פרטיים לאחר שעברו פרידה. לפעמים, אתה פשוט לא רוצה לשלוח בקשת מעקב למישהו ופשוט להסתכל על התוכן בחשבון המדיה החברתית שלו. אז, בואו נסתכל על התשובה לשאלה מוזרה זו או לגלות אם זה בכלל אפשרי.
  כיצד לראות חשבונות פרטיים באינסטגרם

  שיטות שעבדו בעבר

  הפופולריות של השאלה "כיצד להציג חשבונות אינסטגרם פרטיים?" אמור להיות אינדיקציה ברורה לעדיפות הפרטיות שלך לאינסטגרם. התשובה הפשוטה לשאלה היא "זה לא אפשרי". זה מצער עבור חלק ועובדה מבורכת עבור אחרים.

  עם זאת, בימי ימיו היו לאינסטגרם פרצות שאיפשרו לכם לראות את החשבון הפרטי של מישהו. השיטה הייתה גם כן פשוטה.
  כיצד לראות חשבונות פרטיים
  • היית צריך לפתוח את האתר של אינסטגרם משולחן העבודה שלך
  • חפש את שם חשבון האינסטגרם
  • פתח את החשבון מתוצאות החיפוש ועבור לפלח "הצג עוד"
  • למרות מצב הפרטיות של חשבון, תוכל להציג את כל הפוסטים שלהם
  ברור שאינסטגרם תיקן את פגם האבטחה הזה. אין דרך להציג חשבון אינסטגרם פרטי. עם זאת, ישנם טיפים שתוכלו לעקוב אחריהם כדי להציג חשבון אינסטגרם פרטי. אבל לפני כן, אתה צריך לדעת מה לא עובד.
  פרטיים באינסטגרם מדריך.מלא

  אפליקציות ואתרי אינטרנט המספקים "פריצות" לצפייה בחשבונות אינסטגרם פרטיים

  יש כמה אפליקציות בחנות הפליי ובחנות האפליקציות המתיימרות להציג חשבונות אינסטגרם פרטיים. אתרים דומים קיימים גם כן. כשקוראים את תיאורי האפליקציה ואת דף הנחיתה של האתר, רובם אומרים שקל ואפשרי לצפות בחשבון אינסטגרם פרטי. אתה מעלה את התקוות שלך ומוריד את האפליקציה בחינם או פרימיום או בצע את השלבים שהזכר האתר. עם זאת, אכזבה מכה בך כשאתה בסופו של דבר מגלה שלא הרווחת כלום ואיבדת את כספך או את המידע הפרטי שלך.
  אפליקציות ואתרי אינטרנט אלה מופעלות על ידי הרמאים והונאים שרוצים את הכסף והנתונים הפרטיים שלך בתמורה להבטחה שלא נמסרה. היזהר כשאתה מוריד אותם לטלפון שלך או מבקר אותם דרך שולחן העבודה. אל תמלא מידע אישי לפני שתשתמש במשאבים אלה או מלא את הסקרים שלהם.
  לראות חשבונות פרטיים באינסטגרם מדריך
  אל תמסור את פרטי הקשר האישיים שלך ובטח שלא את פרטי הבנק שלך. תוכל להתעניין בקניית לייקים באינסטגרם כדי ליצור רושם טוב, אבל אי אפשר ליצור רשימה של אפליקציות ואתרים כאלה שכן הם סגורים ומוחלפים באלטרנטיבות חדשות מדי יום. עליכם לנקוט באמצעי זהירות ולהגן על עצמכם אם אתם נתקלים באפליקציות ואתרים כאלה. עכשיו שאתה יודע ממה להימנע, הבה נמשיך עם הטיפים להצגת חשבונות אינסטגרם פרטיים.

  צור חשבון אינסטגרם מזויף

  משתמשים בשיטה זו בתדירות גבוהה למדי ואתה יכול לעשות את אותו הדבר אם אתה רק רוצה לראות את פרופיל האינסטגרם של מישהו מבלי לשלוח לו בקשת מעקב מחשבונך האמיתי. עדיף ליצור חשבון מזויף עם אותו מין כמו האדם שאתה רוצה לעקוב אחריו. זה גורם להם להיות פחות חשדניים כשאתה שולח להם בקשת מעקב. אם אתה יכול להקים את החשבון עם תחומי עניין דומים לאדם שאתה רוצה לעקוב אחריו, זה מבטל חשד נוסף ומגדיל את הסיכויים שאדם אחר יקבל את בקשתך למעקב.
  פרטיים באינסטגרם מדריך
  החשש מפני עוקבים מזויפים אינו מוטעה שכן מחקר שערך Ghost Data מראה כי לאינסטגרם יש 95 מיליון חשבונות מזויפים מדהימים. יתר על כן, על פי מאמר ב"וושינגטון פוסט "," מכירת עוקבים היא עסק של מיליוני דולרים "ו-" בוט שווה זהב ".

  צור חשבון דופלגנגר

  זו כנראה אחת הדרכים המורכבות ביותר לצפייה בחשבון אינסטגרם פרטי. המטרה היא לגרום לבעל החשבון להאמין שאתה אחד העוקבים הקיימים שלהם. כך אתה עושה את זה:

  1. בחר עוקב אחד מרשימת העוקבים של חשבון האינסטגרם הפרטי
  2. אם אינך מוצא את העוקבים מאינסטגרם, חפש פלטפורמות מדיה חברתית אחרות. חפש בשמות מאותם העוקבים באינסטגרם ותוכל למצוא חשבון ציבורי שעוקב אחריו ואחריו חשבון היעד הפרטי שלך
  3. וודא שהבחירה שלך נעשית עבור חשבון רגיל שאינו פרטי עם מספר די עוקבים ורצוי מאותו מין כמו החשבון שאליו ברצונך לעקוב.
  4. הכינו חשבון אינסטגרם מזויף עם שם דומה וידית אינסטגרם
  5. הורד את תמונות החשבון שבחרת בשלב הקודם ופרסם כמה מהן בחשבון המזויף שלך
  6. העתק את הביוגרפיה גם עם שינויים לא חשודים קלים
  7. שלח בקשת מעקב מחשבון הדופלגנגרים המזויף החדש שלך
  8. אתה יכול גם לשלוח הודעה ישירה לחשבון שאתה רוצה לעקוב ולהזכיר שאתה אחד העוקבים שלהם עם חשבון חדש והם צריכים לקבל את בקשת המעקב שלך.
  כיצד לראות חשבונות פרטיים באינסטגרם 2021

   עקוב אחר חבריהם

   חברים בדרך כלל משתפים זה את זה בפוסטים בפלטפורמות מדיה חברתית. מעקב אחר החברים של חשבון הפרטי היעד שלך עשוי לעזור לך לבדוק כמה מהפוסטים של חשבון Instagram הפרטי שאתה רוצה לעקוב אחריו. אתה יכול גם לבקש מחברים משותפים לשתף חלק מהפוסטים של חשבון האינסטגרם הפרטי. ראה גם: "כיצד להשיג את הפרופיל שלך ברשימת המגמות של אינסטגרם"
   איך לראות חשבונות פרטיים באינסטגרם מדריך

   התגבר ושלח בקשת מעקב

   אם לבעל חשבון Instagram הפרטי יש סיכויים גבוהים לקבל את בקשת המעקב שלך ואף אחת מהשיטות הנ"ל לא עבדה, אז הגיע הזמן לעשות את הדבר הברור מאליו. פשוט התגבר ושלח בקשת מעקב במקום להיות ביישן או להסס מסיבה אחרת. אתה יכול גם קניית עוקבים, קניית לייקים ואז לשלוח הודעה ישירה יחד עם הבקשה הבאה ולציין את הסיבה שלך לנקות כל בלבול או ספק בצד השני.
   כיצד לראות חשבונות פרטיים באינסטגרם מדריך.מלא 2021

   מי עוקב אחר הפרופיל שלי באינסטגרם?

   אם אתה סקרן לגבי האנשים שמבקרים בפרופיל האינסטגרם שלך, תוכל ללמוד עליהם בקלות ולהחליט אם ברצונך להחליף את המתג תחת סעיף פרטיות החשבון. לשם כך תוכלו להשתמש בכל אחת מאפליקציות הניתוח האינסטגרמיות הזמינות בשוק. אם אתה משתמש אנדרואיד, אתה יכול להשתמש ב- Follower Analyzer עבור Instagram - Follower Tracker, FollowMeter for Instagram, ואפליקציות אחרות כאלה. אם אתם משתמשים ב- iOS תוכלו להשתמש באפליקציית Pro Pro, באפליקציית SocialView לאינסטגרם ועוד.
   כיצד לראות חשבונות פרטיים באינסטגרם מדריך?

   סיכום

   צפייה בחשבון האינסטגרם הפרטי של מישהו אינה אפשרית אם פעל לפי הטיפים והשיטות הנ"ל. עם זאת, אף פעם לא מעודדים או ממליצים להיות סטוקרים באינסטגרם. פרטיות היא דאגה גדולה ובמיוחד בעידן הדיגיטלי הזה של אפליקציות ומדיה חברתית.

   השאר תגובה


   לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן