למה לקנות עוקבים ומאיפה מומלץ לקנות?


קניית עוקבים באינסטגרם זה תהליך פשוט, היום יש המון אופציות ואתרים שמאפשרים קניית עוקבים לאינסטגרם או קניית לייקים לפוסטים ועוד המון אופציות שתורמות לקידום החשבון באינסטגרם והגברת רמת הפופולאריות שלכם ברשת.
לבעלי עסקים כמובן יש אינטרס גדול לקדם את החשבונות אינסטגרם ולהגדיל את כמות העוקבים והחשיפה של המוצר או השירות שלהם.
קניית עוקבים בזול
קניית עוקבים כיום היא מצרך חשוב במיוחד לבעלי עסקים וכן FolloworLike נכנסים לתמונה.
רוב האתרים והחברות שמספקים שירותי אינסטגרם מסתמכים על בוטים (פרופילים לא אמיתיים ולא אמינים או במילים אחרות סוג של רובוט) ורובם נעלמים מהפרופיל אחרי מספר ימים, כשמדובר בעוקבים ישראלים לאינסטגרם תמצאו שהבעיה דומה לבוטים, העוקבים נעלמים מהפרופיל מכיוון שמדובר בחשבונות מזוייפים.

אצלנו בחברה כל הזמנה שמתקבלת מגיעה לנציגי השירות שלנו שמבצעים אותה ידנית ומתאימים לכל הזמנה את העוקבים המתאימים לה, העוקבים שלנו מגיעים מכל העולם ולרוב מצפון או דרום אמריקה (ארה"ב, קנדה, ברזיל, ארגניטינה ועוד) מדובר באנשים אמיתיים שמקבלים תשלום סמלי על מנת לעקוב אחרי הפרופיל שהתבקשו ואם הם מורידים את העוקב התשלום שלהם מתבטל כך שהעוקבים נשארים ובמקרה ויורדים עוקבים אנחנו כמובן תמיד מטפלים בזה.

צוות האתר ונציגי השירות שמחים תמיד לעזור ולענות על כל שאלה בכל שעה ולטפל בכל תקלה, הלקוחות שלנו תמיד יודעים שיש מענה לכל שאלה ותמיד נשמח לתת מידע ולעזור ולהדריך משתמשים חדשים שמעוניינים לעבוד איתנו.

כיום אחרי שנים של עבודה בתחום אנו שמחים להציע את השירותים האיכותיים ביותר בשוק בגיבוי של שירות לקוחות מקצועי ועל כך יעידו כל לקוחותינו.
להמשך סיור באתר ורכישת חבילה - לחצו כאן -

השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן