מדריך לקניית עוקבים באינסטגרם והשאלה שלקוחות שואלים אותנו הכי הרבה - FolloworLike


בעקבות הוספת אופציית המגדר באתר שלנו (אפשרות לעוקבות - נשים או עוקבים - גברים) שאלנו את נציגי FolloworLike מה השאלה ששואלים אותם הכי הרבה, התשובה הייתה חד משמעית  - "כמה עוקבים מומלץ לקנות?" - והתשובה שלנו היא תמיד שהכל תלוי באיזה פרופיל מדובר, עסקי או פרטי, במצב הפרופיל כרגע, כמה זמן הפרופיל קיים ומה רמת החשיפה הקיימת.
קניית עוקבים

כמובן שכשמדובר על קניית עוקבים לכל מטרה יש את הדרך שלה, לדפים עסקיים גדולים כמובן שההמלצה היא לקנות עוקבים בהדרגה על מנת לשמור על אמינות הפרופיל בעיני הלקוחות, לעומת זאת לדפים חדשים שמתוכננים לפנות לקהל יעד גדול אנחנו ממליצים תמיד לקנות כמות עוקבים לתחילת הדרך, מה שמחזק את הפרופיל בעיני לקוחות חדשים שרואים רמת חשיפה גבוהה למרות שהפרופיל די חדש.
קניית לייקים

לפרופילים פרטיים אנחנו תמיד ממליצים לעקוב אחרי עליית העוקבים הטבעית (אורגנית) שלהם ואז להחליט איזה חבילת עוקבים לקנות, גם פה גודל החשיפה של הפרופיל הוא חלק חשוב בהחלטה ולפי כך מומלץ בדרך כלל להזמין חבילות שמגיעות בקצב טבעי ולא קצב מהיר שמגיע בבת אחת.
לפרופילים חדשים כמו בדפי עסק חדשים ההמלצה שלנו היא להתחיל את הדרך תמיד עם כמות עוקבים שתמשוך אנשים לעקוב אחריכם גם אם הפרופיל עוד חדש כדי לעזור לקדם את עצמכם כמה שיותר מהר באינסטגרם.

השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן