מהו מצב כהה באינסטגרם וכיצד להשתמש בו?


בעוד מצב כהה קיים זמן מה בקהילת הנלהבים, אפל וגוגל החלו להפיץ אותו מאז השנה שעברה. מאז, אפליקציות רבות הלכו בעקבותיהן כדי להשתלב עם מצב כהה כדי להעניק לממשק המשתמש שלה את המראה החלק והכהה. לפני שאנחנו עוברים למצב הכהה של אינסטגרם בואו נסתכל על זה לעומק.

מהו מצב כהה באינסטגרם וכיצד להשתמש בו

מהו מצב כהה באינסטגרם?

אינסטגרם הייתה אחת המאמצות המוקדמות של מצב כהה יחד עם גוגל ואפל והצטרפה לעגלה באוקטובר בשנת 2019. המצב הכהה מוריד ממך עומס רב בזמן שאתה גולל בין הודעות משפיעים על נסיעות מדהימות ויכול גם לשמר את מיץ הסמארטפון למשך זמן ארוך יותר. יתר על כן, המהדורה האחרונה משלבת את עוקבים באינסטגרם עוד יותר עם הכוחות האפלים יחד עם אפליקציות אחיהם של פייסבוק וואטסאפ.

מהו מצב כהה באינסטגרם וכיצד להשתמש

היתרונות של שימוש במצב כהה באינסטגרם

זה טוב לעינייך - אתה מתעצבן כשמישהו פותח את הווילונות בחדר חשוך וגם הבהייה על מסך בהיר בחדר חשוך אינה חוויה נעימה. יתר על כן, כאשר אתה חושף את עיניך לאור כחול בוהק כל היום, הפרשת המלטונין מדוכאת גם כן. התוצאה היא שינה גרועה ובסופו של דבר אתה גולל בכל דבר ועניין. אין פלא שלרבים מאיתנו יש "עיניים מגרדות ויבשות" וסובלים מנדודי שינה קלים הבוהים בטלפונים במשך רוב שעות היום. לפיכך, מצב כהה הוא הקלה מבורכת.
זה חוסך בסוללה - להרבה סמארטפוני אנדרואיד יש מסכי OLED ו- AMOLED ומאז השקתו של אייפון X, גם אפל לא הביטה לאחור. עם מסכי OLED ניתן לכבות לחלוטין נוריות בודדות המרכיבות את מסך הטלפון החכם.
זה מאפשר לטלפון שלך לחסוך הרבה סוללה, במיוחד כאשר אתה מעוניין ומחפש קניית לייקים באינסטגרם ומחליק מעלה את הגדרות הבהירות. במצב החשוך של אינסטגרם מכיוון שרוב ממשק המשתמש הוא כהה, המסך שלך יכול לחסוך הרבה מיץ ולתת לך יותר זמן ריצה מבלי להרוס את החוויה שלך.

מהו מצב כהה באינסטגרם


זה נראה נהדר - רוב האפליקציות ומערכות ההפעלה מצטרפות לכוחות האפלים וממשק המשתמש המראה המדהים הוא מוטיבציה נהדרת לדחוף בכיוון הזה. קניית עוקבים באינסטגרם נראית מדהימה במצב כהה. הטקסטים צצים יותר והתמונות נראות נהדר עם השחורים המנוגדים. יתר על כן, על פי שירות מסדי הנתונים הנכסים LIFULL, החברה הצליחה לראות עלייה בשימור המשתמשים עם נושא כהה באפליקציה הסלולרית שלהם.

מצב כהה באינסטגרם לאנדרואיד

אם הטלפון שלך לא מריץ את Android 10 והוא לא מריץ עור מותאם אישית בכבדות של גרסאות קודמות, אתה צריך להסתמך על הנושא של מערכת Android.

כך תוכל להשיג מצב כהה באינסטגרם עם Android 9:

 • עדכן את הקושחה של הטלפון שלך לגרסה האחרונה של Android 9. לשם כך עבור אל הגדרות> עדכון תוכנה> בדוק אם קיימים עדכונים.
 • לאחר מכן, פתח את אפליקציית ההגדרות ועבור לתצוגה> מצב לילה> הפעל
 • סגור את אפליקציית ההגדרות ופתח את Instagram
 • אתה אמור לראות את הרקע הכהה ואת האלמנטים הכהים באפליקציית Instagram
 • זה לא המצב החשוך האמיתי וחלק מהדברים לא יופיעו כפי שהם מופיעים באנדרואיד 10 או iOS 13, אבל זה טוב יותר ממשק המשתמש האינסטגרמי והמשעמם.

ניתן גם לעבור במהירות בין מצב לילה למצב רגיל באמצעות קיצור דרך מהיר להגדרות. תוכל למצוא אותו בתפריט הנפתח. אם אתה משתמש במלאי אנדרואיד, זה אמור להופיע כסמל של חצי ירח. אתה יכול אפילו לתזמן את מצב הלילה בהתאם לדרישות שלך. כדי להשבית את מצב החושך עליך לבצע את אותם השלבים כדי לכבות את מצב הלילה.

מהו מצב כהה

כך תוכל להשיג מצב כהה באינסטגרם עם Android 10:

 1. וודא שעדכנת את אפליקציית Instagram שלך לגרסה האחרונה מחנות Play
 2. פתח את אפליקציית Instagram והקש על כרטיסיית הפרופיל שלך הממוקמת בפינה השמאלית התחתונה של המסך
 3. לאחר מכן, משוך את התפריט על ידי הקשה על סמל שלושת הקווים האנכיים בפינה השמאלית העליונה
 4. הקש על הגדרות בתחתית תפריט זה
 5. עבור אל ערכת נושא> כהה כדי לקבל מצב כהה באינסטגרם
 6. אם החלת מצב כהה ברחבי המערכת בטלפון אנדרואיד שלך, תוכל לבחור באפשרות "ברירת מחדל מערכת" תחת "כהה"
 7. כך או כך, תוכלו להיכנס בהצלחה לתחום האפל

מהו מצב כהה באינסטא


כדי להשבית את מצב החושך, תוכלו לבחור באפשרות "אור" בתפריט העיצוב באינסטגרם או לחזור לנושא האור הרגיל של המערכת בטלפון שלכם.

מצב כהה באינסטגרם עבור iOS

המצב הכהה של אינסטגרם זמין מ- iOS 13, ואם לא מותקן במכשיר ה- iPhone שלך, עליך לעדכן את הטלפון שלך לפני שתמשיך בשלבים הבאים.

 • עדכן את אפליקציית Instagram שלך לגרסה האחרונה
 • עבור אל הגדרות המכשיר> תצוגה ובהירות
 • כאן תוכל להפעיל את מצב כהה ולהגדיר אותו להפעלה או כיבוי המסונכרן אוטומטית לשעות האור או על פי לוח הזמנים המותאם אישית שלך.
 • זהו זה! תהנה מהאושר האפל
 • כדי להשבית מצב כהה עליך לשנות את ערכת הנושא של המכשיר שלך למצב אור

מצב Dark Instagram למחשב

אם תרצה להציץ בפיד האינסטגרם שלך במחשב במהלך העבודה, תוכל להוסיף הרחבות לדפדפן שלך. עם זאת, אם אתה לא אוהב להשתמש ב- Chrome, ייתכן שתצטרך להתמודד עם הרבה כאבי ראש מכיוון שהתמיכה בתוספים אינה כל כך חלקה בדפדפנים כמו Firefox.

אמנם קיימות הרחבות רבות בחנות האינטרנט של Chrome המאפשרות מצב כהה באינסטגרם, אך מצב לילה עבור אינסטגרם הוא חביב הקהל. אין בו פלאש לבן מדי פעם בזמן העמוד נטען ואין בו באגים שבהם כמה hashtags וכיתובים הופכים לבלתי נראים. אתה צריך ללכת להוסיף את התוסף ל- Chrome מחנות האינטרנט של Chrome והחוויה די חלקה.
מצב כהה באינסטגרם וכיצד להשתמש

סיכום

המעבר למצב כהה באינסטגרם הוא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי להקל על העיניים. אם יש לך טלפון ישן, היית עושה טובה לסוללת הטלפון שלך ובתורם גם שאר הרכיבים כדי לקבל קצת יותר קילומטראז '. כפי שאמר יודה על ערש דווי, "ברגע שתתחיל בדרך האפלה, לנצח זה ישלוט בגורלך."

 


השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן