עוקבים, לייקים ותגובות באינסטגרם - החבילה השלמה לגדילה חכמה באינסטגרם


כמו שכולם כבר הבינו, שנת 2019 תהיה השנה של אינסטגרם, הרשת החברתית החזקה ביותר בעולם והמשפיעה ביותר על עסקים וחברות לקחה את כל הקלפים מהמתחרות וביססה את מעמדה כרשת החברתית מספר 1 בשנת 2018 ולפי התחזיות מעמדה ילך ויתחזק לקראת השנה החדשה.
קניית עוקבים

אתר FolloworLike מספק שירותי קידום ללקוחות פרטיים ועסקיים על מנת להגדיל את רמת הפופולאריות של חשבון האינסטגרם בדרך הבטוחה והמהירה ביותר, עם זאת חשוב לציין שמהירות היא לא בהכרח הדרך הנכונה לקדם את החשבון שלכם באינסטגרם.

ההמלצה שלנו היא לקדם את החשבון בדרך "טבעית" ולשמור על עליית עוקבים בקצב טבעי ועם זאת חשוב גם לדאוג שעם עליית העוקבים תגיע גם עלייה בכמות הלייקים והתגובות לכל פוסט.
עוקבים באינסטגרם

בעת הזמנת שירות באתר תתבקשו לבחור את קצת מהירות קבלת החבילה - קצב מהיר או קצת טבעי, אם תבחרו קצב מהיר ההזמנה שלכם תתקבל בבת אחת, זאת אומרת שברגע שהעוקבים או הלייקים יתחילו להגיע הם יגיעו מהר ותוך כמה דקות או שעות (תלוי בגודל החבילה) ההזמנה שלכם תושלם, בקצב טבעי לעומת זאת (מומלץ) ההזמנה שלכם תתפרס על פני מספר שעות או ימים (תלוי בגודל החבילה שהוזמנה) וזאת הדרך הכי בטוחה ונכונה להזמין באתר כדי לא ליצור רושם מוטעה או חשוד בעיני העוקבים שלכם.

נציגי האתר ישמחו לעזור ולענות על כל שאלה בכל שעה דרך עמוד התמיכה שלנו.


השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן