קידום באינסטגרם והגדלת החשיפה של הפרופיל שלכם


קידום באינסטגרם והגדלת החשיפה של הפרופיל שלכם

שואלים אותנו את השאלה הזאת באופן קבוע וכדאי שכולם ידעו את הנקודות שהכי חשוב לדעת לדעתנו בפתיחה של חשבון אינסטגרם, פרטי או עסקי ותפעול נכון של חשבון קיים.
קודם כל אם מדובר בפרופיל עסקי, חשוב להתחיל עם כמות עוקבים שתיתן הרגשה של מותג מוערך, לכן אנחנו תמיד ממליצים לקדם את הדף מבחינת עוקבים לפני שמתחילים להגיע ל"עוקבים האמיתיים, שהם בעצם קהל היעד העיקרי של הפרופיל שלכם.
חשוב גם לדאוג לתפעול יומי של חשבון עסקי, לדאוג לעלייה מתונה וקבועה של עוקבים, להיות מסודרים ולענות ללקוחות והכי חשוב, לתת לפרופיל הרגשה קלילה וממוקדת לנושא שאתם מתמחים בו, כמובן אפשר לפעמים לצאת מהקופסה ולשלב הומור או רגעים מהיום יום אבל חשוב שהכל יהיה תמיד בטעם טוב וללא נושאים שלא קשורים בכלל לפרופיל.
עוקבים ולייקים לאינסטגרם, הגדלת כמות עוקבים, לייקים לאינסטגרם

אם מדובר בחשבון פרטי, חשוב מאוד לשמור על אמינות ולכן אם יש לכם 1,000 עוקבים ואתם מעוניינים להגדיל את כמות העוקבים ל15,000 - אנחנו לא ממליצים לקנות חבילה מהירה, מומלץ להזמין חבילה איטית שתגיע בקצב טבעי וכך העלייה של העוקבין תיראה יותר אמינה ואמיתית.
בנוסף חשוב לדאוג גם לכמות הלייקים לכל פוסט, אם יש לכם 20,000 עוקבים ורק 200 לייקים על פוסט מומלץ גם לדאוג לעליית כמות הלייקים הקבועה לכל פוסט.

באתר Followorlike אנחנו מציעים שלל אפשרויות קידום ומתפעלים צוות נציגים וצוות טכני שנותן מענה בכל שעה, 7 ימים בשבוע, אנחנו תמיד שמחים לעזור דרך עמוד התמיכה.

1 תגובה


  • שי

    איך עושים זאת


השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן