קמפיין מדיה חברתית הרחב את טווח היעד שלך, כיצד לנהל את המדיה


כמעט 3 מיליארד אנשים ברחבי העולם משתמשים במדיה חברתית באופן קבוע והרבה מהמשתמשים הללו הם בעלי יותר מפרופיל מדיה חברתית אחד. בפייסבוק לבדה יש 2.41 מיליארד משתמשים בעוד שמשתמשים באינסטגרם הרקיעו שחקים גדולים מ- 800 מיליון למיליארד בשנה האחרונה.
קמפיין מדיה חברתית קידום
אלה חדשות נהדרות עבור בעלי עסקים בכל מקום. המשמעות היא שמסע פרסום מוצלח במדיה
החברתית יכול לייצר חשיפה גלובלית רצינית עבור החברה שלך. זוהי דרך נהדרת לפרסם את העסק שלך, לקדם את המותג שלך ולהרחיב את רשימת הלקוחות שלך.

קמפיין מדיה חברתית כיצד לנהל קמפיין מדיה חברתית

אבל איך מנהלים קמפיין שיווקי במדיה חברתית? עם יותר ויותר עסקים המשתמשים במדיה חברתית, חשוב ביותר ליצור קמפיין שיבלוט מהחבילה.
אז לפני שאתה עושה משהו אחר, עיין במדריך שימושי זה לניהול קמפיין יעיל במדיה חברתית.

מה היתרונות של ניהול קמפיין מדיה חברתית?

כפי שכבר הזכרנו, הרבה אנשים משתמשים במדיה חברתית. וזה אומר שזו פלטפורמה חיונית לשימוש לקידום העסק שלך.

אתה יכול להשתמש בו כדי לפרסם את השירותים שלך או להגדיל את המכירות. או שאתה יכול פשוט להשתמש בו כדי להגביר את המודעות של האנשים למותג שלך.
אבל אחד הדברים הגדולים בקמפיינים במדיה חברתית הוא שהם זולים לניהול. אתה יכול לנשק שלום לשלטי חוצות ומודעות מגזינים. למעשה, לרוב חשבונות המדיה החברתית ניתן להגדיר בחינם.
קמפיין מדיה חברתית עוד היום

משמעות הדבר היא שאתה יכול להשקיע את כספך ביצירת תוכן באיכות גבוהה עבור דפי המדיה החברתית שלך. ככל שהתוכן טוב יותר, כך תקבל אינטראקציה רבה יותר במדיה החברתית. והיופי של קמפיין מדיה חברתית שתמיד אפשר קניית עוקבים הוא זה שאתה יכול לראות תשואות מאסיביות על עבודתך מכיוון שהמשתמשים גם יעזרו להפצת הקמפיין שלך.

נניח, למשל, אתה יוצר hashtag נהדר למסע הפרסום שלך, שמשתמשים אחרים מתחילים לתייג בפוסטים שלהם. המשמעות היא שמספר הפוסטים המקושרים למותג שלך יתרבו במהירות מבלי שתצטרכי להרים אצבע.
כל זה יעבוד רק אם תנהל קמפיין מצליח. אז בואו נסתכל בדיוק מה לעשות כדי שהקמפיינים שלכם במדיה החברתית באמת ימריאו!

לתכנן מראש

כשמדובר בכל סוג של שיווק עסקי, התכנון הוא המפתח. למרות שזה עשוי להיות מפתה פשוט להירשם לחשבון המדיה החברתית שלך ולהתחיל לשתף, זו אינה הדרך היעילה ביותר לנהל קמפיין.
קמפיין מדיה חברתית בבוקר

ראשית עליכם להחליט מה בדיוק אתם רוצים להשיג ממסע הפרסום השיווקי שלכם. ישנם כמה דברים שאתה יכול להתמקד בהם. אלו כוללים:

  1. הגברת המכירות
  2. הגדלת כמות התנועה לאתר האינטרנט של העסק שלך
  3. מתחבר לקהל שלך
  4. קידום מודעות למותג שלך
  5. אמנם כל אלה קשורים, אך חשוב לשים אחד מהם במרכז הקמפיין שלך. זה יבטיח שלקמפיין שלך יש מסר ברור ויצור המשכיות לאורך כל הקמפיין.
קמפיין מדיה חברתית קניית עוקבים

לדוגמה, אם ברצונך להגדיל את המכירות באמצעות מדיה חברתית, כדאי לשתף פעולה עם סוג של קידום מכירות. לעומת זאת, אם אתה רוצה להתחבר לקהל שלך אתה צריך קמפיין שמציב אותם בלב העסק שלך. בסוג זה של קמפיין, דברים כמו hashtags ושיתוף תמונות יכולים להיות יעילים באמת.

תכנון הפוסטים שלך יעזור לך גם ליצור קמפיין כולל שאנשים יעסקו איתו. בעוד שכל פוסט צריך להיות מעניין באופן אינדיבידואלי, כל הפוסטים שלך צריכים לעבוד בכללותו. אז אל תזרוק אותם באקראי וברגע האחרון.
קמפיין מדיה חברתית

תכנון הפוסטים שלך גם יעזור לך להתעדכן בקמפיין שלך כך שהוא יעבור בצורה חלקה.
לבסוף, עליך לייעד כל תאריכים, אירועים או עונות ספציפיים שעשויים להיות חשובים לחברה שלך. זה יעזור לכם ליצור תוכן שרלוונטי לאורך כל השנה.

צור הודעה מגובשת

כל קמפיין מודעות מדיה חברתית מצליח צריך להיות בלב מסר מגובש. בלי זה, זה הופך לבלבל עבור כל מי שנתקל בזה.
הקהל שלך צריך להבין מה הם ראו ולמה הם ראו את זה. אז כל הפוסטים שלך במדיה החברתית צריכים לשקף זאת.
קמפיין מדיה חברתית באינסטגרם

לדוגמה, אם אתה מסעדה המקדמת את התפריט החדש והעונתי שלך, הפוסטים שלך צריכים להתמקד בזה. פוסטים שלא עומדים בקנה אחד עם זה ידללו את האפקטיביות של הקמפיין.
אבל נושא הקמפיין שלך אינו הדרך היחידה להפוך אותו למלוכד.
בחירת hashtag לקמפיין שלך היא חיונית ביותר. זה אמור להיות זהה בכל פלטפורמות המדיה החברתית ויקשר בין הקמפיין שלך לרוחבם.
קמפיין מדיה חברתית היום

זה גם אומר שאנשים יכולים לשתף את הקמפיין שלהם בעצמם באמצעות ה- hashtag. כדי להקל עליהם, וודא שזה משהו בלתי נשכח וקשה להקליד טעות!
אתה יכול גם ליצור לכידות חזותית במסע הפרסום שלך במדיה החברתית באמצעות ערכת צבע לאורך. וכוון לפורמט דומה בכל פלטפורמות המדיה החברתית שלך. אם אתה משתף סרטונים וכותב בגופנים מודגשים באינסטגרם, עשה זאת גם בפייסבוק ובטוויטר.

תעשה את המחקר שלך

אל תקפוץ לאקדח כשמדובר ביצירת התוכן שלך במדיה החברתית. יש כמה דברים שכדאי לחקור לפני שתתחיל לשתף.
ראשית, התבונן בקהל היעד שלך. באילו פלטפורמות מדיה חברתית הן משתמשות הכי הרבה ומתי הן משתמשות בהן?
אתה צריך לשתף את התוכן שלך באתרי המדיה החברתית הטובים ביותר לעסק שלך. הידיעה מתי אנשים משתמשים באתרים אלה תעזור לך לפרסם את ההשפעה המרבית. אין טעם לפרסם בשעה שלוש לפנות בוקר, מכיוון שרוב קהל היעד שלכם יתגעגע כמעט ללא ספק לפוסט.
קמפיין מדיה חברתית בקיץ

עליכם לבדוק גם את דפי המדיה החברתית של המתחרים. חשוב ליצור קמפיין שיבלוט מהם. אתה לא רוצה שמישהו יבלבל את הקמפיין שלך עם המתחרים שלך וייקח את דרכו!
לבסוף, עיין בכמה דוגמאות מצליחות של קמפיין מדיה חברתית.
קמפיין Unicorn Frappuccino של סטארבוקס לשנת 2017 הוא דוגמה נהדרת לניהול קמפיין קצר להגברת המכירות. זה נמשך שבוע וזה מועיל אם אתה רוצה קניית לייקים וללמוד לפרסם באמצעות אינסטגרם. מאז שעלה לראשונה, הוא הניב למעלה מ 155,000 פוסטים באינסטגרם!
קמפיין מדיה חברתית קניית לייקים באינסטגרם

קמפיין הלחימה בסקסיזם בגילוח הוא דוגמה מצוינת להפעלת קמפיין על פני פלטפורמות מרובות. זה השתמש בפייסבוק, באינסטגרם וביוטיוב לצד אתר החברה.
לבסוף, הסתכל בקמפיין #RealBeauty של Dove. קמפיין זה החל לפני 15 שנה ומדגים כי קמפיין של מדיה חברתית אינו חייב להתייחס לקידום לטווח קצר. זה מקדם מסר מותג שיש לו טווח הגעה גלובלי.
זוהי דרך נהדרת לקבל מושג על המינונים והלא-תנאים של ניהול קמפיין מצליח. זה עשוי אפילו לתת לך השראה לפוסטים שלך. אחרי הכל, אם זה היה עובד בשבילם זה יכול היה לעבוד גם בשבילך!
קמפיין מדיה חברתית FOLLOWORLIKE

אל תלחץ על שתף לכולם

פרופילי מדיה חברתית יאפשרו לך לרוב לקשר חשבונות, וזה נהדר ליצירת קמפיין מגובש. אך היזהר מכאת הלחצנים 'שתף לפייסבוק' או 'שתף לטוויטר' בחשבון האינסטגרם שלך.
זה עשוי להרגיש כאילו זה יחסוך זמן אך העיצוב בו משתמש כל אתר יכול להשתנות. פירוש הדבר כי פוסט יכול להיראות נהדר בדף אחד לא יעבוד בדף אחר.
קמפיין מדיה חברתית קניית עוקבים באינסטגרם

לדוגמה, לחיצה על 'שתף לטוויטר' מאינסטגרם פירושה לרוב שהכיתוב שלך יפרסם כציוץ. אבל התמונה בפועל תופיע רק כקישור לדף האינסטגרם שלך. זה כמעט לא תופס עין!
אז קח את הזמן לעצב כל פוסט שיתאים לאתר בו אתה משתמש.

השתמש בכלים של כל פלטפורמות

מדיה חברתית היא דרך ייחודית לפרסום, אז הפק את המרב מנכסיה.
תגיות Hash, סיפורים, וזיהוי נושאים טרנדיים הם כולם דרכים נהדרות לבנות את המותג שלך. אתה יכול אפילו לשמור סיפורים את יכול תמקית להתעניין קניית עוקבים באינסטגרם יכול לשפר את התדמית באופן מוחלט שלך, כדי לבנות את בנק התוכן שלך. לחלופין, אם יש לך הודעה גדולה, מדוע לא לנסות להתעורר בשידור חי כדי לשתף את החדשות שלך?
קמפיין מדיה חברתית קידום באינסטגרם מהיר

תיוג של אנשים רלוונטיים בתוכן שלך או שימוש בחשימות Hash רלוונטיות, מגדיל גם את מספר האנשים שיראו אותו. רק וודא שהתגיות שלך הגיוניות, אחרת זה עלול להכביד למשתמשים.
מרבית אתרי המדיה החברתית מציעים לך גם ניתוחים להפעלה בדפים שלך. אלה יספרו לכם על טווח ההגעה של התוכן שלכם וכמה אנשים קיימו אינטראקציה עם זה. אז תפיקו את המרב מאלה!

השקיעו בקמפיין המדיה החברתית שלכם

כפי שציינו קודם, ניהול קמפיין במדיה חברתית הוא הרבה יותר זול מאשר רוב הסוגים האחרים של קמפיינים פרסומיים. אז אל תרגיש שאתה צריך לבדוק את הקמפיין שלך. ישנם כמה דברים שבאמת כדאי להשקיע בהם.
קמפיין מדיה חברתית קניית לייקים

אחת מהן היא תוכנת שיתוף אוטומטית. זה חוסך לך זמן לשתף את הפוסטים שלך בפלטפורמות של מדיה חברתית. אתה פשוט כותב ומעלה את הפוסטים מראש וקובע את התאריכים והשעות של כל פוסט לצאת.

המשמעות היא שאינך צריך לתכנן את ימיך סביב שיתוף פוסט מסוים. וזה אומר שתוכל להגדיר קמפיין שלם שיעבור מראש!
אולי תרצה גם להשקיע בשירותים שיעזרו לך להגביר את העוקבים שלך, לייקים ושיתופים. ככל שהתוכן שלך מקבל יותר לייקים ושיתופים, כך הוא ידרג באתרי מדיה חברתית גבוהה יותר.
וזה מגביר כמה אנשים יראו את זה. אם אתה יכול לקבל את התוכן שלך במגמות במדיה החברתית, אתה לא!
קמפיין מדיה חברתית קידום באינסטגרם איכותי

לבסוף, מומלץ לשקול שכירת סוכנות למדיה חברתית. חברות אלה מתמחות בהפעלת קמפיינים במדיה חברתית כך שהם מכירים את כל הטריקים בספר.
שכירת עזרה חיצונית אינה מיועדת לכולם והיא לרוב תלויה בתקציב המדיה החברתית של החברה שלך. אבל זה יכול להיות נהדר אם אתה חברה קטנה שצריכה יותר צוות לתמיכה בקמפיין המדיה החברתית שלהם.

עקוב אחר תוצאות הקמפיין שלך

אם כבר מדברים על ניתוחים, עיינו במתרחש בקמפיין שלכם. זו הדרך האמיתית לראות עד כמה היא מצליחה.

סימוני 'לייקים' או תווים נוספים בדף שלך הם נהדרים ויעלו את המודעות למותג בטווח הרחוק. אבל הם לא בהכרח מתכוונים לכך שאנשים עוסקים בקמפיין שלך בצורה היעילה ביותר. דברים שכדאי מאוד להיזהר מהם, המסמנים קמפיין מצליח כוללים:
  1. שיתוף תוכן מהקמפיין באמצעות שיתופים או רווחים מחדש.
  2. לחיצה על התוכן באתר האינטרנט שלך.
  3. הישאר באתרך או בפרופילי מדיה חברתית במשך תקופות ארוכות.
  4. זוהי דרך נהדרת להצביע על מה שהביא לקוחות פוטנציאליים לאתר שלך.
זה מאפשר לך לזהות אילו מרכיבים בקמפיין שלך באמת עובדים. ואם אתה מוצא שחלקים אינם, ודא שאתה מעריך אותם מחדש.
קמפיין מדיה חברתית קידום באינסטגרם

עליכם לפקוח עין גם כיצד אנשים מגיבים למסע הפרסום שלכם. השתמש ב- hashtag שלך כדי לחפש תגובות ממשתמשי המדיה החברתית, ובמידת הצורך לענות על אלה.
אין דבר שאנשים אוהבים יותר מאשר להרגיש שנשמעים על ידי חברה. וזה משהו שמדיה חברתית באמת יכולה לעזור לכם להתעסק איתו.

בשורה התחתונה
קמפיין מדיה חברתית מצליח יכול להפוך את עולם ההבדל לעסק שלך. זה יכול לקדם את המותג שלך ולהגדיל את המכירות. אז הגיע הזמן להתחיל להריץ את שלך!
לקבלת עזרה נוספת בהפעלת הקמפיין שלך, עיין בטיפים שלנו לפתיחת קמפיין המדיה החברתית שלך. או צרו קשר לקבלת עזרה בהגברת העוקבים שלכם במדיה החברתית עוד היום!
עיין עכשיו ב עוקבים חינם

השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן