קניית עוקבים, לייקים וצפיות באינסטגרם – האם זה מועיל?


בין אם אתם חדשים בתחום האינסטגרם לבין אם לא, בטוח שמעתם על תופעה נפוצה בקרב אנשים ידועים, עסקים ואפילו אנשים פרטיים שקונים עוקבים באינסטגרם, לייקים לתמונות וצפיות לסרטונים. הנושא הזה זוכה גם לסיקור תקשורתי מעת לעת על ידי אתרי חדשות פופולריים בארץ. במאמר הבא אנחנו נענה על השאלות המרכזיות בנושא הנ”ל.  איך זה מועיל לנו? כמה זה עולה? ועוד.

איך קנייה של עוקבים ולייקים מועילה

זו בעצם השאלה המרכזית ונתחיל איתה. קנייה של עוקבים ולייקים זו שיטה מוכחת שעוזרת לכם לצבור מוניטין ופופולריות ברשת החברתית. זה עובד לא רק באינסטגרם אלא גם בכל רשת חברתית אחרת כמו טוויטר, פייסבוק, סנאפצ’ט ועוד.

באינסטגרם הפרמטר המרכזי הוא עוקבים באינסטגרם. למעשה, זה המספר המרכזי שבוחן אם הפרופיל שלכם הוא אטרקטיבי ופופולרי או לא מעניין. על סמך נתון זה, מתבססים כמויות הלייקים, חשיפות, תגובות ועוד.

קניית עוקבים באינסטגרם עוזרת בעיקר בפן הפסיכולוגי. פרופיל אינסטגרם מבוסס עם עשרות אלפי עוקבים, הרבה יותר משפיע ומעניין מפרופיל חדש עם כמה עשרות עוקבים. אפשר להשתמש בדוגמא הכי טובה כדי להמחיש את המצב הנ”ל. אם נגלוש באינסטגרם ונגיע לפרופיל של מישהו אנונימי שאנחנו לא מכירים, נבחן באופן מיידי את כמות העוקבים שלו. אם יש לו 5 אלף עוקבים, נעלה את השאלה “איך אני לא מכיר אותו” “מי זה?” ו-“למה עוקבים אחריו כל כך הרבה אנשים?”. לאחר השאלות האלו, קרוב לוודאי שנחקור את הפוסטים שלו. כך זה עובד.

אך מה היה קורה אם לחשבון שבדקנו יש רק 100 עוקבים? ב-90% מהפעמים היינו יוצאים מהפרופיל ישירות. אלא אם כן אנחנו מכירים אותו או יש לו תמונת פרופיל מעניינת. ככה עובדת ההשפעה של קניית עוקבים באינסטגרם.

תודה ל - Benben1 - https://www.haredim.co.il

 


השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן