8 טריקים להוספת עוקבים חדשים באינסטגרם (הכי מעודכן ל2020)


8 טריקים להוספת עוקבים אז מי מאיתנו לא רוצה שיהיו לו הרבה עוקבים ולייקים באינסטגרם?

אספנו עבורכם את הטריקים וטיפים שיעזרו לכם לשדרג את הפרופיל ולהשוויץ לכל החברים באלפי הלייקים שתקבלו.

8 טריקים להוספת עוקבים
  1. עוקב על עוקב: הנוסחה היא פשוטה; עקבו אחרי הרבה אנשים - והסיכוי שיותר אנשים יעקבו אחריכם יעלה. אבל - אל תעקבו אחרי יותר מדי אנשים, כי בעיני העוקב הממוצע זה "יוזיל" את ערככם וגם יוריד את הסיכוי שתראו את התמונות שלו לעתים תכופות ותעשו עליהן לייקים.
  2. האשטאגים: עקבו אחרי ההאשטאגים בנושאים שמעניינים אתכם. תוכלו לעקוב אחרי אנשים שיש להם תמונות שאהבתם ובעלי תחומי עניין דומים לשלכם - והם יעקבו אחריכם בחזרה. תייגו כל תמונה בהאשטאגים הרלוונטים לנושא. למשל: תמונה של אוכל - תייגו food#, כך אנשים מכל העולם ייחשפו לתמונות שלכם ויוכלו לעקוב אחריכם.
  3. תיוגים: כשחבר מפרסם תמונה שאתם מופיעים בה, בקשו ממנו להיות מתויגים בה. ככה גם העוקבים שלו יראו את הפרופיל שלכם.
  4. פרגנו: באינסטגרם, כמו בחיים האמיתיים, קוצרים מחמאות בעקביות רק אם מחלקים אותן בחזרה. אל תתקמצנו בלייקים ובתגובות ופרגנו לאנשים שאתם עוקבים אחריהם וגם לאנשים שאהבתם את התמונות שלהם.
  5. סלפי? לא תודה. צר לנו לבאס, אבל סלפי שלכם מול המראה בבית זה לא מה שיעניין את רוב האנשים (קים קרדשיאן, לא התכוונו אלייך. יש לך אישור חריג מאיתנו). אם אתם בכל זאת מחובבי הז'אנר, סלפי פעם בשבוע מספיק בהחלט - וגם הוא צריך להיות מעניין.
  6. בלי חפירות! אל תפרסמו יותר מדי תמונות, אבל גם אל תיתנו לעוקבים שלכם לשכוח מכם. פרסמו תמונה פעם ביום או יומיים בשביל לא להציף לאנשים את הפיד, כי אם תציקו להם, הם יפסיקו לעקוב אחריכם.
  7. גיוון: מיליון תמונות שנראות אותו הדבר או אפילו עם פילטר זהה לא עושות חשק לעקוב אחריכם. ככל שהדף שלכם יהיה יותר מעניין, צבעוני ומיוחד, ככה יהיו לו יותר כניסות, לייקים ועוקבים.
  8. קונספט: אוהבים ספורט, איפור או הופעות? האינסטגרם יכול להיות המקדש שלכם. להינעל על קונספט לפרופיל יכול להיות אופציה מצוינת,כי  אנשים שמתעניינים בתחום שאתם עוסקים בו יעקבו אחריכם, ועמודים מכל העולם שמתעסקים בנושאים האלה ישתמשו בתמונות שצילמתם ויתייגו אתכם.
8 טריקים להוספת עוקבים בבוקר

 פוסטים אלה נהדרים להגדיל את טווח ההגעה שלך באינסטגרם ולקבל עוקבים חדשים. לדוגמה, אתה יכול קניית עוקבים בקלות ששלך הגיב עם האמוג'ים האהובים עליהם או לתייג חבר כדי להיכנס לתחרות.
בעזרת האלגוריתם או העוקבים שלך, אתה יכול להגיע לאנשים רבים שאולי לא שמעו על המותג שלך לפני כן. ואם הם אוהבים את הפוסטים בפרופיל שלך, 8 טריקים להוספת עוקבים הם עשויים לבחור לעקוב אחריך.
כדי לעזור לך להתחיל, לבוחן המדיה החברתית יש פריימר מדהים בכל מיני תחרויות אינסטגרם.

 

8 טריקים להוספת עוקבים מעודכן

קניית עוקבים באינסטגרם|קניית לייקים באינסטגרם

 


השאר תגובה


לידיעתך, הערות חייבות להיות מאושרות לפני פרסומן