בלוג — קניית לייקים באינסטגרם RSSקמפיין מדיה חברתית הרחב את טווח היעד שלך, כיצד לנהל את המדיה

כמעט 3 מיליארד אנשים ברחבי העולם משתמשים במדיה חברתית באופן קבוע והרבה מהמשתמשים הללו הם בעלי יותר מפרופיל מדיה חברתית אחד. בפייסבוק לבדה יש 2.41 מיליארד משתמשים בעוד שמשתמשים באינסטגרם הרקיעו שחקים גדולים מ- 800 מיליון למיליארד בשנה האחרונה.

המשך לקרוא8 טריקים להוספת עוקבים חדשים באינסטגרם (הכי מעודכן ל2020)

8 טריקים להוספת עוקבים אז מי מאיתנו לא רוצה שיהיו לו הרבה עוקבים ולייקים באינסטגרם? אספנו עבורכם טריקים וטיפים שיעזרו לכם לשדרג את הפרופיל ולהשוויץ ב-2020.

המשך לקרואהאם כדאי לקנות עוקבים באינסטגרם מעודכן ל-2020

לאחרונה, המון אנשים פונים אליי בשאלה האם כדאי לקנות עוקבים באינסטגרם לכן החלטתי לכתוב מאמר שיכול לעזור להמון אנשים שמתעניינים בזה. קידום באינסטגרם הוא לא פשוט, בטח לא בתחילת הדרך. כולנו רוצים לקבל יותר חשיפה ואינטרקציות באינסטגרם, אך אין לנו את היכולת לגייס עוקבים חדשים. בדיוק בשביל זה קיימים שירותים אשר מאפרים לקנות עוקבים באינסטגרם, אך האם זה כדאי?

המשך לקרואכל הסיבות לקנות עוקבים באינסטגרם

רבים מאיתנו, בעלי העסקים, מנסים מידי פעם לעצור ולבדוק כיצד נוכל לקדם את עניינו. איך נוכל לגרום לכך שאנשים יגיעו דווקא לבית הקפה שלנו? איך נוכל לגרום לכך שאנשים יפנו דווקא לקבלת השירות שלנו או שהם יבחרו לאכול ארוחה עסקית במסעדה שאנחנו מנהלים? שיווק זה הבסיס של כל פעולה עסקית שנוכל לעשות, רק השאלה איך לשווק נכון? אם יש לכם אתר אינטרנט שאתם מקדמים זה טוב ויפה, אך האם אתם באמת חושבים שזה מספיק? כמובן שבעידן תחרותי כמו זה שבו אנחנו חיים זה לא באמת מספיק, ולכן אנחנו ממליצים לכם לחשוב על קניית עוקבים איכותיים באינסטגרם.

המשך לקרואאיך לראות מה מישהו אוהב ועשה לייקים באינסטגרם?

אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית מאסיבית שהטילה את העולם בסערה בשנת 2010. אחרי עשור של צמיחה, אינסטגרם היא עדיין אחת האפליקציות הפופולריות ביותר בעולם ויש יותר ממיליארד משתמשים ברחבי העולם. בארה"ב בלבד למעלה מ- 112 מיליון איש נכנסים לשימוש באפליקציה כל יום ויום! המוקד העיקרי של הפלטפורמה תמיד הדביק את הרעיון הפשוט של שיתוף תוכן וידאו ווידאו, אך הוא המשיך לייעל ולהתאים תכונות מדי שנה. בשנת 2019, אינסטגרם עשתה שינוי מפתיע ששינה את הדרך בה משפיעים משווקים את עצמם ומפיצים מודעות בפלטפורמה - הכרטיסייה להלן נעלמה מעדכון הפעילות.

המשך לקרוא