אחרי שנים: אילנית לוי פתחה אינסטגרם - והתמכרה


במשך שנים היא התנגדה בכל תוקף להצטרף לאומת האינסטגרם, אך אחרי שיכנוע מסיבי מצד ה-BFF מיקי בוגנים, אילנית לוי סוף סוף עשתה מעשה - ופתחה חשבון משלה. תוך שלושה ימים היא אספה כבר 32 אלף עוקבים - ונראה שכבר התמכרה

 

אם אירוע כלשהו לא צולם לאינסטגרם - האם הוא בכלל קרה? לדעתנו התשובה היא די ברורה, ומי שרק עכשיו מגלה את העולם הנפלא הזה של הרשת החברתית הפוטוגנית היא אילנית לוי, שאחרי שנים רבות נכנעה ליוזר משל עצמה.

חשבנו שזה יקרה עוד במהלך צילומי תכניתו של טום באום, אז שיכנע אותה לפתוח עמוד אינסטגרם, אך הוא נסגר תוך שעות ספורות כלא היה. לשמחתנו, הכוכבת התעשתה בדיוק בזמן לחתונת השנה, וביום חמישי האחרון, רגעים לפני שצעדה לעבר החופה עם אלירז שדה, העמוד ilanitlevi_sade@ הוקם לתחייה - והפעם, כדי להישאר (או כך לפחות נראה).

 

ונראה שאנחנו לא היחידים שציפו לזה: תוך זמן קצר העמוד התמלא בעוקבים וכיום, שלושה ימים בלבד לאחר פתיחתו (בעידודו של ה-BFF, מיקי בוגנים), הוא כבר עומד על 32.7 אלף עוקבים. 

לנוכח שטף התמונות והסטוריז שהדוגמנית שיתפה, נראה שזאת הייתה ההתאהבות המהירה בהיסטוריה, שנייה אולי רק להתאהבות שלה בשדה, אי שם לפני שמונה שנים. איך אומרים? כן ירבו, אנחנו כבר נהיה שם כדי לעשות לך לייקים.

 

תודה לאתר מאקו סלבס