אינסטגרם בוחנת שליחת הודעות ישירות גם בדפדפן


שולחים הודעות באינסטגרם באופן באופן קבוע? בקרוב מאוד תוכלו לעשות את זה גם במחשב, כך לפי דיווחים ברשת. המעבר לפלטפורמה זאת מעיד כי שירות ההודעות הפנימיות חשוב עבור הרשת החברתית ונחשב להצלחה

אינסטגרם (צילום: charnsitr, ShutterStock)

צילום: charnsitr, ShutterStock

אינסטגרם (Instegram) בוחנת יכולת חדשה שתאפשר למשתמשים לשלוח הודעות אחד לשני גם דרך הדפדפן בטלפון או במחשב, כך לפי דיווח שעלה לרשת.

גרסת הדפדפן של אינסטגרם שהוצגה לפני מספר שנים היא בסיסית מאוד ואינה מאפשרת לעשות דבר פרט לצפייה בפיד העדכונים. אין יכולת להעלות תמונות וגם אפשרות להעלות סיפורים מוגבלת רק לנייד. משתמשים שמעוניינים לשוחח דרך ההודעות הישירות באינסטגרם נדרשים לעשות זאת רק דרך האפליקציה למכשירים ניידים, מה שלעיתים מגביל את היכולת והשיח עצמו.

 

 לא הרבה מודעים לכך אבל לאינסטגרם יש אפליקציה נפרדת המכונה Direct, המאפשרת לשוחח בין משתמשים וזו זמינה בצורה מוגבלת ואינה הופצה לציבור הרחב. המעבר לפלטפורמה שולחנית מעיד כי שירות ההודעות הפנימיות חשוב עבור אינסטגרם ונחשב להצלחה.

הדברים הללו מצטרפים לדיווחים על כך שפייסבוק (Facebook) פועלת לאיחוד כל פלטפורמות ההודעות שלה – מסנג'ר, אינסטגרם וואטסאפ כך שמשתמשים מפלטפורמה אחת יוכלו לשוחח עם משתמשים מפלטפורמה אחרת.

 

 

 

 

תודה לאתר מאקו