אינסטגרם בקידום מוחלט - החידוש הכי חשוב של אינסטגרם הגיע


אינסטגרם בקידום מוחלט אז החידוש הכי חשוב של אינסטגרם הגיע

נמאס לכם לקרוא בקטן את ההודעות הפרטיות באינסטגרם שלכם? אנחנו לא יכולים להאשים אתכם, אבל הנה חדשות טובות שחיכיתם להם - ואנחנו בטוחים שאנחנו אינסטגרם בקידום לא מגזימים - שנים: החל מהיום (א'), אתם לא חייבים להסתפק במסך הטלפון שלכם. אחרי ניסוי שנמשך כשלושה חודשים, הרשת החברתית מאפשרת כעת לקרוא את ההודעות הפרטיות שלכם גם דרך התחברות במחשב , לאחר אינסטגרם בקידום ששדרגה את הממשק של קניית עוקבים באינסטגרם למחשב.

אינסטגרם בקידום מוחלט

איך תעשו את זה? כך: היכנסו ל-com, והתחברו עם שם המשתמש והסיסמא שלכם, ואחר כך לחצו על החץ בסרגל מצד ימין למעלה – והתחילו לכתוב הודעות.

כתיבת הודעות דרך המחשב נוחה במיוחד ומשפרת את הקלות והמהירות שבה אתם יכולים לתקשר. כאשר מדובר באינסטגרם, המשמעות היא גם לענות ללקוחות בצורה ישירה ונוחה יותר. עם זאת, חשוב לציין שהחידוש מגיע אחרי יותר מדי זמן המתנה, בעיקר עבור אלה שרגילים לקניית לייקים לתקשר דרך וואטסאפ web. ללא ספק מדובר בשדרוג שהיה אמור להתבצע כבר מזמן.

אינסטגרם בקידום בבוקר
אינסטגרם בקידום

 

בכל אופן, מעתה אתם יכולים להשתמש בכל הפונקציות באינסטגרם שלכם דרך המחשב – לגלול בפיד שלכם וב-DISCOVERY, לעקוב אחרי פרופילים, לראות ולקניית צפיות באינסטגרם את הנוטיפיקיישנס שלכם וכעת לקרוא את ההודעות הפרטיות. אם אתם בעלי חשבון עסקי, אתם יכולים גם להעלות סרטונים ותמונות דרך המחשב באמצעות ה-Creator Studio של פייסבוק.

אינסטגרם בקידום בעבודה

חפש באינסטגרם במצב טיסה

אחת הדרכים הטובות ביותר לעקוב אחר אינסטגרם תוך שהייה פרטית היא באמצעות אינסטגרם במצב מטוס. אתה עדיין יכול לגלול בעדכון האינסטגרם שלך או בפרופיל של מישהו אחר ללא גישה לאינטרנט, אך אינך יכול לאהוב או להגיב על שום דבר.
זכור, יש פונקציות אחרות שאתה לא יכול לבצע במצב טיסה. אינך יכול להעלות תמונות. בנוסף, עליך לתת לעדכון שלך לטעון בעוד שעדיין יש לך גישה לאינטרנט. לאחר טעינה של העדכון שלך, ואז העביר את הטלפון למצב מטוס.
אתה יכול להפעיל את הטלפון שלך במצב מטוס על ידי מעבר לדף ההגדרות.

השבת ומחק תגובות לפוסט

אתה יכול למחוק בקלות הערות ספציפיות או לבטל תגובות לחלוטין. כל שעליך לעשות הוא לעבור לתגובה ולחלוף שמאלה. תראה סמל פח אשפה אדום. לחץ על זה. אתה יכול לעשות זאת לתגובות שנשארו בפוסט שלך, כמו גם לתגובות שאתה משאיר בפוסטים אחרים.
כדי להשבית תגובות לפוסט, עבור אל העורך ולחץ על "הגדרות מתקדמות." הפעל את האפשרות שכותרתה "כבה את התגובה."

נקה את היסטוריית החיפושים שלך באינסטגרם

רוצה למנוע מאחרים לראות את מה שחיפשת באינסטגרם? אתה יכול לנקות בקלות את היסטוריית החיפוש שלך באפליקציה. עבור לפרופיל שלך, לחץ על שלוש השורות ולחץ על "אפשרויות" או "הגדרות".
גלול מטה עד שתראה את האפשרות נקה היסטוריית חיפוש. לחץ על "כן, אני בטוח" ואז האפליקציה תנקה את היסטוריית החיפושים שלך.

הסתר תמונות שתויגת בהן

לא רוצה שאף אחד יראה את התמונות שאתה מתייג בהן? אתה יכול להסתיר בקלות את התמונות שלך מתויגות.
לצפייה בתמונות שאתה מתויג בהן, עבור לפרופיל שלך ולחץ על הסמל שנראה כמו אדם. לחץ על התמונה שלא תרצה שתתייג בה. יש לך שתי אפשרויות: אתה יכול להסיר את התמונה מהפרופיל שלך או לבחור להסיר את התג כולו. זכור, התמונה לא תוסר מ- Instagram, אך היא תוסר מהפרופיל שלך.
אינסטגרם בקידום בטלפון

כחלופה, תוכל להגדיר את הפרופיל שלך כדי לאשר תמונות מתויגות לפני שהן יתווספו לפרופיל שלך. עבור לשלוש השורות בפרופיל שלך, הקש על "אפשרויות" או "הגדרות" ומצא "אפשרויות תיוג." לחץ על "הוסף ידנית."

בדרך זו מקבלים הודעה כאשר מישהו מתייג אותך בפוסט. אך במקום שהתג שלך יתווסף אוטומטית, אתה יכול לבחור לאשר את התג או לא. יש לך גם אפשרות אינסטגרם בקידום להציג את התמונה בפרופיל שלך או להסתיר אותה.