דיווח: אינסטגרם מפתחת חשבונות מיוחדים, לסלבריטאים בלבד


החברה תיתן למשפיענים ומפורסמים כלים חדשים לבדיקת רייטינג, תקשורת מאובטחת ורכיבי תקשורת מאובטחים. בנוסף, צפויה אינסטגרם להוסיף תכונת הודעות קוליות ברכיב הצ'ט שלה

אינסטגרם ממשיכה להתחדש: על פי דיווח של ההוליווד ריפורטר, בוחנת הרשת החברתית חשבונות מסוג מיוחד, שנועד עבור סלבריטאים ומובילי דעה. הם יכללו תכונות שמתאימות לניהול חשבון מדיה חברתית עבור אמנים, משפיענים וטאלנטים; בין השאר, יכללו פילטר הודעות שמאפשר לנהל שליחה וקבלה של מסרים, כלי לבדיקת רייטינג וכלים ליצירת קשר דרך פלטפורמות מאובטחות שונות.

התכונות החדשות נמצאות בבדיקת בטא בקרב קבוצה מצומצמת של נסיינים ולא ברור אם כאשר יושק, השימוש בו יעלה כסף או יוצא בחינם. עד כה אינסטגרם השיקה, מעבר לחשבונות הרגילים, רק חשבונות עסקיים שמיועדים למותגים ולניהול מכירות של מוצרים. הוספה של חשבונות סלבריטאים היא ככל הנראה הדרך שלה לנסות לצבור רייטינג על חשבון סנאפצ'ט וטוויטר. 

 

אינסטגרם דירקט
אינסטגרם בוחנת עוד חידוש: הקלטה ושליחה של הודעות קוליות קצרות, כמו בווטסאפ, שתשולב בכלי הצ'ט אינסטגרם דירקט. הפרדה בין תכונת הצ'ט לאפליקציית הרשת החברתית היא דרך להגדיל את היקף השימוש מבלי לאבד משתמשים בדרך. בנוסף, הדבר מגדיל את נפח המידע שהמשתמשים מעבירים דרכה - מה שמאפשר לחדד את התאמת הפרסומות עבורם.
אינסטגרם, שחצתה עוד ביוני את רף מיליארד המשתמשים, היא התקווה הגדולה לעתיד מבחינת פייסבוק; עדיין לא התגלו בה שערוריות, דליפות מידע אסטרונומיות בגודלן, תעמולה רוסית בהיקפים מפחידים ועוד. ככל הנראה שזו אחת הסיבות שאינסטגרם צומחת בהתמדה, ומושכת משתמשים צעירים.

תודה ל - רפאל קאהאן - https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3751965,00.html