האוצר שלו: אשתו של פיטר קראוץ' חורכת את אינסטגרם


האוצר שלו: אשתו של פיטר קראוץ' חורכת את אינסטגרםאשתו של קראוץ | אינסטגרם

על אף כל התכונות הנהדרות של החלוץ הענק, אנחנו מתעניינים בעיקר באשתו, שנחשבת אחת הנשים היפות בכדורגל העולמי

פיטר קראוץ', כדורגלן המתנשא לגובה 2.01 מטר, הרשית פעמים רבות בכל המועדונים בהם שיחק: ליברפול, פורטסמות׳, סאות׳המפטון וסטוק סיטי. מחוץ למגרש, קראוץ' הוא אחד האנשים הכריזמטיים והאהובים בסצנת הכדורגל באנגליה, עם חוש הומור משובח שהצליח לגעת במיליוני אוהדים סביב הגלובוס. 

על אף כל התכונות הנהדרות הללו, אנחנו מתעניינים גם (שלא לומר בעיקר) באשתו של החלוץ, שנחשבת אחת הנשים היפות בכדורגל העולמי. הדוגמנית אבי קלנסי התחתנה עם קראוץ' בשנת 2011. גובה, מבחינתה, הוא ברכה. עובדה: היא דאגה לפיטר למיטה מיוחדת באורך 2.5 מטרים. קלנסי היא גם שופטת בריאליטי "הדוגמנית הבאה של אנגליה", ורק לאחרונה עוררה סערה סביב תמונה סופר פרובוקטיבית שהעלתה לאינסטגרם.

הדוגמנית בת ה-32 ילדה ילד שלישי בינואר השנה. בחודש שעבר היא העלתה תמונה שגרמה להמון לסתות להישמט, שבה היא נראית בחזה כמעט חשוף לגמרי. בעלה כותב, בספר החדש שלו "איך להיות כדורגלן", שראה אור בספטמבר,  שעל אף ההישגים המטורפים בקריירה שלו (ובכללם תואר שיאן הנגיחות לשער בפריימרליג) ההישג הכי גדול בחייו הוא (כמובן!) שאשתו הסכימה להיות שלו לעולמים. הוא קורא לה "האוצר שלי". רומנטי. 

קראוץ׳ פעיל בטוויטר. פעם הוא נשאל מה היה אם לא היה שחקן כדורגלן מקצוען - וענה: "בתול". "הציטוט הזה הולך אחרי כמו הרובוט", הוא התבדח אחר כך תוך השוואה לחגיגת הגולים המפורסמת שלו. אגב: בשונה מהרבה מאוד כדורגלנים, קראוץ' יכול להעביר את הפגרות כשהוא אוכל ושותה כל מה שעולה על רוחו מבלי להעלות גרם אחד במשקל. עובדה שכמובן מעצבנת מאוד את חבריו לקבוצה.תודה ל - ספורט 1