הארי ומייגן פתחו חשבון אינסטגרם זוגי


מצד אחד מדובר בבשורה הכי מרגשת שנקבל מהם עד שיגיע הצאצא המלכותי, מצד שני - ניכר כי הארי ומייגן באמת נחושים להפריד כוחות מוויליאם וקייט, ולהשאיר להם את החשבון שממנו שאבנו עדכונים עד כה. אז מה מצפה לנו באינסטוש החדש של הוד מעלתם?

תגידו הרבה מזל טוב להארי ומייגן, שסוף סוף הביאו לעולם בייבי חדש משלהם: חשבון האינסטגרם המלכותי והרשמי של הדוכס והדוכסית מסאסקס! כפי שכל מי שאובססיבי פחות או יותר כמונו יודע, עד כה פנינו לחשבון של ארמון קנזינגטון בשביל להנות מעדכונים ומזיו פניהם ואאוטפיטיהם של הזוג המלכותי, אבל כעת נראה שהבינו בארמון כי מעמדם של המתוקים מסאסקס בהחלט מצדיק עוד שני מיליון עוקבים בפחות מ-24 שעות, וזה בדיוק מה שקרה.

 

"ברוכים הבאים לאינסטגרם הרשמי שלנו", נכתב בפוסט הראשון והיחיד עד כה. "אנחנו מצפים לחלוק איתכם את העבודה שלנו, המטרות בהן אנחנו תומכים, הודעות חשובות ואת ההזדמנות להאיר נושאי מפתח. אנחנו מודים לכם על תמיכתם ושמחים לקבל אתכם כאן - הארי ומייגן". הודעות חשובות, אמרתם? אין בעיה הוד מעלתכם, נרפרש את העמוד 60 פעם בדקה מע-כ-שיו.

 

עם כל השמחה על הצעד שייתן לנו עוד משני אלה, צריך לציין גם את הזווית המעט מבאסת של העניין: ההפרדה ההולכת וניכרת בין הארי ומייגן לוויליאם וקייט. אחרי שעברו לגור באיזורים נפרדים ופיצלו את צוותי משק הבית, כעת ממליצים לנו בחשבון של קנזינגטון להמשיך לעקוב אחריהם עבור "עוד על הדוכס והדוכסית מקיימברידג'", ומביאים את הפרדת הכוחות גם לזירה הווירטואלית. נו טוב, עוד בשבילנו.

 

 

 

 

תודה לאתר מאקו