לא בלי בנותיי: האם זו האימא עם הכי הרבה סטייל באינסטגרם?


האנה סטרפורד התחילה כדוגמנית בריטית, אבל את ההצלחה הגדולה שלה היא חייבת לשתי הבנות שלה. הבנות והאימא מככבות בעמוד האינסטגרם עם מיטב האוטפיטים מסביב לעולם בחופשות מטורפות. בניגוד לאימהות חובבות אינסטגרם, האנה פחות בעניין שלהלביש את הבנות כמוה. מזל


משפיעניות רשת שהפעילות שלהן מתבססת על תיעוד חיי האימהות הפכו לקטגוריה משמעותית ומדוברת. המצליחות שבהן נהנות משיתופי פעולה מכניסים לא רק עם מותגי לייפסטייל ואופנה המיועדים לנשים אלא גם עם מותגי אופנה וצרכנות שפונים לתינוקות וילדים. האנה סטרפורד- טיילור הבריטית ללא ספק משתייכת לקטגוריה הזו ואת ההכרות שלה עם עולם האופנה כדוגמנית לשעבר היא ממנפת עכשיו לעמוד אינסטגרם שמתעד את הסטייל המשפחתי שלה ושל שתי בנותיה.

הכל התחיל די במקרה כשהאנה הפכה לאם לפני כשבע שנים. היא החלה לצלם את בתה התינוקת כמעין יומן אישי וכשהקטנה כבר לא רצתה להצטלם ללא אימא החלה להשתעשע עם צילומי Mommy & me. מפה לשם העמוד שלה התחיל לצבור פופולריות וכשבאמתחתה חוש סטייל טבעי וניסיון של עבודה כדוגמנית הצ'קרה האינסטגרמית נפתחה לה.

 

כיום היא כבר אימא לשתיים והעמוד המסוגנן שלה הוא ההפך הגמור מתמונת האם העייפה והסמרטוטית. בתמונות רבות בנותיה לובשות אאוטפיטים מושקעים המחמיאים ללוקים שלה ומשלימים אותם. יש לה חיבה מובהקת לבגדי מעצבים כמו שאנל וסלין והסגנון שלה נשי, אופטימי וצבעוני.

למרות שהעמוד שלה נראה כמו שיר הלל להורות מושלמת, קלילה וטבעית טיילור מרבה לשתף גם בקשיים האישיים שעברה בדרך להורות. היא סיפרה בפתיחות על טיפולי הפוריות שעברה בשני ההריונות וגם על האבולוציה שעבר הסטייל האישי שלה בעקבות האימהות. "אתם כן יכולים לתפוס אותי מדי פעם באינסטגרם עם עקבים", התוודתה באחד מראיונותיה, "אני אוהבת אותם אבל המציאות היא שאני לא יכולה להתרוצץ איתם במשך כל היום".

 

כמה מהלוקים הכי יפים שלה צולמו בחופשות משפחתיות ביעדים הורסים. לחופשות האלה היא מרבה לארוז לה ולבנותיה שמליות בוהמייניות, גלביות וסנדלים שטוחים ונוחים שמצטלמים בצורה חלומית וגוררים אינספור תגובות. האקססורי הכי בולט במלתחה שלה הם משקפי שמש והיא ממעטת להסיר אותם גם כשהשמיים הלונדוניים עוטים אפור.

עוד נקודה שאפשר לזקוף לזכותה היא הבחירה שלה לקמץ במראות 'מיני-מי'. התופעה הוויראלית הנפוצה של העלאת לוקים זהים של אימהות ובנות משמשת כמסחטת לייקים מוכרת אך שנויה במחלוקת. טיילור כמעט לא נופלת למלכודת הזו ולמרות שהלוקים שלה ושל הילדות הרמוניים היא לא עושה זאת בצורה כפויה. עוד כמה שנים, כשבנותיה תגדלנה הן תוכל ליהנות מכל הטוב שבמלתחה שלה. עד אז אין סיבה שהן לא תשמחנה בחלקן עם מלתחת בגדי ילדות לא פחות הורסת.