מלכת היופי שהפכה לטייסת ומשגעת את אינסטגרם


אנה פולה סספידס הצליחה לסובב לא מעט ראשים בדרום אמריקה והעולם בזכות חשבון האינסטגרם יוצא הדופן שלה שלה. מלכת היופי לשעבר נוהגת להעלות מדי שבוע תמונות ממגוון יעדים ברחבי העולם - והכל בזכות עיסוקה מעורר הקנאה

 

טייסת דרום אמריקאית הצליחה לסדוק את ליבם של עשרות אלפי עוקבים באינסטגרם עם תמונות שלה מתא הטייס לצד רביצה על חופים ברחבי העולם. אנה פולה סספידס (21), תושבת אסונסיון (עיר הבירה של פרגוואי כן?), מחזיקה ברישיון טיסה כבר כמה שנים טובות ונוהגת לטוס באופן קבוע על מטוס מסוג Cessna 152. כמו כן, היא מתפקדת גם בתור טייסת המשנה של אביה, אשר שולט על כלי תעופה מסוג King Air F90.

 

בריאיון לכלי התקשורת המקומיים סיפרה סספידס (שהפכה לתופעה ויראלית של ממש בחודשים האחרונים) כי נרשמה ללימודי הטיסה שלה מיד עם סיום התיכון, ולטענתה היא חולמת ללכת בעקבות אביה מאז שהיא ילדה והעובדה שהיא מסוגלת להטיס מטוס לגמרי לבדה זו התגשמות חלום של ממש עבורה.

 

 

 

 

"טיסה היא הדרך הטובה ביותר להרגיש שלווה", היא מספרת. "זה כמו לחלום, רק שאתה ער לחלוטין. אני משתדלת להראות את הדברים הכי טובים בעבודה שלי דרך חשבון האינסטגרם שפתחתי". מעבר לכישוריה בתא הטייס, סספידס היא גם דוגמנית ומלכת יופי לשעבר, ובשנה שעברה היא זכתה בתחרות היופי Miss Supranational Paraguay והוחתמה לסוכנות הדוגמנות Sight – שם היא מדגמנת בעיקר תכשירי טיפוח.

 

 

 

 

סספידס נוהגת כמובן להעלות לחשבונה תמונות מן היעדים האקזוטיים שהיא מבקרת בהם, ובשבוע שעבר לדוגמה היא העלתה תמונה מחופי העיר מונטווידאו, אשר באורוגוואי. כאשר נשאלה מהי הסיבה שלדעתה כל כך הרבה אנשים בוחרים לעקוב אחריה הטייסת הצעירה ענתה: "אנשים תמיד אומרים לי שהם אוהבים את התמונות שלי כי הן ייחודיות מצד אחד ואגביות מצד שני. הם אומרים לי שאני אמיתית ושהם מאוד מעריכים את זה. מבחינתם, אני מראה עד כמה הדברים הקטנים בחיים יכולים להיות מדהימים".