קידום כוכבת בטיקטוק


התוספת הטריה למשפחת קרדשיאן-ג'נר היא כוכבת טיק-טוק רותחת

ברודי ג'נר, אחיהן של קנדל וקיילי, כבר נצפה בחברת כמה דוגמניות מאז הפרידה האחרונה שלו - אבל רק עם אחת מהן הוא יצא להצטייד לתקופת הבידוד, ומבחינתנו מדובר בהזדמנות מצוינת להכיר את דייזי קיץ', משפיענית פוטוגנית בת 20

ברודי ג׳נר, שהוא אח למחצה של קיילי וקנדל מצד קייטלין ג׳נר כמובן (אותו הברודי שהיה נשוי לקייטלין קרטר, שאחריו יצאה עם מיילי סיירוס), נצפה כשהוא מגיע להצטייד באוכל בריא בסופרמרקט האורגני הטרנדי Erewhon יחד עם בת זוג חדשה, ששמה דייזי קיץ׳. לא ברור כמה זמן השניים שותפים לבידוד, אבל כן נציין שלפני כחודש ברודי היה בחופשה עם האקסית קייטלין, ולפני כן נצפה עם כמה דוגמניות – כך שמדובר בזוגיות טרייה, אבל כנראה מספיק רצינית כדי להתבודד יחדיו.

קניית צפיות בטיקטוק -קניית צפיות לטיקטוק - FolloworLike

בימים אלה הדיווחים מהוליווד מסתכמים בתמונות של סלבס בטרנינג, אתגרי שטיפת ידיים והרבה מאוד תמונות של כלבים – אבל מתברר שלצלמי הפפראצי עדיין יש עבודה, ולא קשה להבין איפה הם אורבים למשפיעניות בימים אלה: כולם עסוקים בקניית צפיות בטיקטוק מחוץ לחנויות המזון. מתברר שלמרות שכולנו סגורים בבית, הדבר שהכי קשה לסלבס לעשות כרגע הוא לשמור בסוד את מערכות היחסים החדשות שלהם, ובדיוק כך גילינו שמשפחת קרדשיאן התרחבה לאחרונה. טוב, לפחות בערך.

אז מי את, דייזי קיץ׳? והאם תהפכי לסופיה ריצ׳י החדשה? בשבט קרדשיאן-ג׳נר המורחב לא ממש יוצאים עם אנשים שמחוץ לתעשייה, וגם קיץ׳ לא יוצאת דופן: בת ה-20 היא כוכבת קידום בטיקטוק רותחת, אינסטגרמרית עם 3.2 מיליון עוקבים, שותפה במותג הלבשה בשם Hype House ויש לה גם קריירת יוטיוב שכוללת סרטוני כושר. במילים אחרות – מדובר בכוכבת סושיאל מהסוג שנפוץ מאוד בלוס אנג׳לס. לא שהיינו מצפים למשהו אחר.

על פי פיד האינסטגרם של קיץ׳, כבר יש לה את הסטייל להשתלב יופי בחיים הקרדשיאניים – היא אוהבת מאוד בגדי ים, חליפות טרנינג אוברסייז, תוספות שיער וחולצות קרופ, והיא לגמרי גאה במה שנתן לה הטבע, שגרת האימונים המפרכת וגם המנתח הפלסטי. קניית לייקים באינסטגרם שלה יש אפילו היילייט שנקרא "הגוף שלי", שם היא מצלמת את עצמה לפני ואחרי אימוני ספורט, אבל גם חולקת את תהליך הגדלת החזה שעברה – כי שקיפות זה חשוב.