קיילי ג'נר פרסמה את התמונה הכי אהובה בתולדות אינסטגרם


זוזו הצידה, ביונסה, סלינה וכריסטיאנו רונאלדו - קיילי ג'נר חזרה, ובענק, לאינסטגרם. הפוסט בו חשפה את השם של בתה החזיר את קיילי לפסגה, וגרף לה כמות משוגעת של לייקים

אם למישהו היה ספק בנושא שלטונה של קיילי ג'נר באינסטגרם, עכשיו כבר אין לו. אחרי היעדרות ממושכת מרשתות חברתיות, קיילי חזרה, ובענק, בתחילת השבוע כשבישרה לעוקביה ולעולם כולו שהפכה לאמא באמצעות פוסט אינסטה.

יומיים לאחר מכן, פרסמה ג'נר את שמה של התינוקת – סטורמי וובסטר – ומה אתם יודעים, גם את זה היא עשתה באינסטגרם:

התמונה הפשוטה למדי של סטורמי אוחזת באצבעה של קיילי הפכה כמעט בן לילה לתמונה האהובה ביותר באינסטגרם, ונכון לכתיבת שורות אלה, צברה 14.9 מיליון לייקים ועוררה דיונים ב-666 אלף תגובות.

ההישג המרשים הזה גרם לקיילי לעקוף את התמונות הקודמות שזכו בתואר התמונה האהודה בתולדות אינסטגרם. במקום השני ניצבת ההכרזה על לידת הבתשל כריסטיאנו רונאלדו וג'ורג'ינה מרטינז בחודש נובמבר האחרון:

 

אם רונאלדו ורודריגז רוצים לעקוף את קיילי, צפויה להם דרך לא פשוטה כיוון שהתמונה של סטורמי עקפה אותם ביותר מ-3.6 מיליוני לייקים.

במקום השלישי נמצאת תמונת הכרזת ההריון השני של ביונסה, שפורסמה לפני שנה ושבוע, שסירבה להרפות מהמקום הראשון ברשימה כמעט עשרה חודשים:

 

 

במקום הרביעי נמצאת הודעתה של סלינה גומז על כך שעברה בקיץ האחרון ניתוח להשתלת כליה:

 

 

ובמקום החמישי, שוב קיילי ג'נר עם הפוסט שהודה בפני העולם שהיא אכן היתה בהריון ולא סתם יצאה לחופשה ארוכה במלדיביים או משהו:

 

 

ברכות לקיילי, שהצליחה לחזור לשגרה כאילו מעולם לא עזבה אותנו, ובהצלחה לסטורמי – לא שיש עליך לחץ, אבל קחי בחשבון שכל דבר שתעשי מאז ייאלץ לשבור איזשהו שיא כדי שנתרגש ממך.


תודה לעדן יואל ולאתר מאקו