6 מיליון צפיות בשבוע: סרטון הטוורקינג שריסק את אינסטגרם


תכירו את נטסיה נאס, רקדנית אוקראינית שהתעוררה בוקר אחד, החליטה לצלם את עצמה רוקדת לצלילי הלהיט האחרון של ג'י באלווין, פרסמה את הסרטון בחשבון האינסטגרם שלה, ומשם, כמו שאתם מתארים לעצמכם - הכל היסטוריה ובעיקר היסטריה

רקדנית טוורק (צילום: instagram/nastya_nass)

אוספת חתיכות של אינטרנט מהרצפה. נסטיה נאס | צילום: instagram/nastya_nass
טוורקינג. אולי הריקוד הכי סקסי בעולם, בטוח זה שזוכה בשנים האחרונות לפופולריות משוגעת, ובאופן כללי סגנון ריקוד שאי אפשר להוריד ממנו את העיניים, ועם הפיכתה של המוזיקה הלטינית להכי מושמעת היום בעולם - באופן טבעי גם הריקוד הזה (שנולד בכלל בניו אורלינס) הפך לתופעה עולמית חוצת גבולות - לטוב ולרע.
אז מה חדש על רחבת הריקודים? ובכן, מדובר ברקדנית, באמת יוצאת דופן, שסגנון הטוורקינג שלה הפך לתופעה של ממש ולא נתבייש להגיד שסרטוני הריקוד שלה שוברים לאחרונה את האינטרנט והפכו אותה לטירוף ויראלי. הכוכבת המדוברת היא נסטיה נאס, רקדנית אוקראינית שפרסמה ממש לאחרונה סרטון שלה רוקדת לצלילי Reggaton - שירו החדש של האמן הקולומביאני ג'יי באלווין.

"היום שלי לא מתחיל בלי כוס קפה ובלי להקשיב לשיר החדש הזה. יום טוב לכולם!", כתבה בלקוניות נסטיה כשפרסמה את הסרטון המדובר, ובטח לא תיארה לעצמה לאיזה מהומה חיובית היא תגרום. יותר ממיליון עוקבים יש לאוקראינית הצעירה, אבל השיא הגיע כשבאלווין עצמו ראה את הסרטון, הופתע, התלהב, והחליט לפרסם אותו בחשבון האינסטגרם שלו.

 

נכון לעכשיו הסרטון זכה ליותר מ-2 מיליון צפיות בחשבונה של נסטיה ועוד 4 מיליון צפיות בחשבונו של באלווין. בקיצור - טירוף מוחלט. בעברה נסטיה פרסמה סרטונים דומים כשהיא רוקדת לצליליהם של אמנים כמו מאלומה ודדי יאנקי, אבל מה שקרה עם הסרטון הזה הוא באמת משהו יוצא דופן. 

תודה ל - אתר מאקו