שאלות נפוצות


הכנסו לדף - עדכונים - על מנת להתעדכן בחדשות באתרהאם הפרטים שאני מספק בעת ביצוע הזמנה נשארים אנונימיים?

כן, כל הפרטים חסויים תחת שירותי האבטחה של שופיפיי - Shopify.

 

איך אני יכול להיות בטוח שאקבל את ההזמנה שלי במלואה?

כל הזמנה באתר מצולמת על ידי המערכת, ברגע התשלום המערכת מצלמת מיידית את הפרופיל או הפוסט, כך שאנחנו תמיד מודעים לכמות העוקבים/לייקים/צפיות שהיו לכם ברגע ההזמנה ותמיד נדאג להשלים כל הזמנה.
צוות הנציגים שלנו ישמח לתת מענה לכל שאלה ובמקרים של תקלות הצוות הטכני שלנו זמין לטיפול מהיר בכל עת, ליצירת קשר עם צוות האתר אנא פנו אלינו דרך עמוד - תמיכה - 

  

האם התשלום הינו חד פעמי?

כל תשלום באתר הוא חד פעמי, לכל החבילות.

  

מה ההבדל בין הזמנה בקצב מהיר להזמנה בקצב טבעי?

קצב מהיר מתקבל בדרך כלל בבת אחת (ברגע שההזמנה מתחילה הקצב יהיה מהיר אבל לא מובטח שההזמנה תתחיל מיד לאחר התשלום).
קצב טבעי מתקבל באופן איטי ותלוי בגודל החבילה, לחבילות גדולות ייתכן שיקח מספר ימים לקבלת החבילה בשלמותה.
קצב מהיר - העוקבים מתקבלים בקצב מהיר ברגע שההזמנה מתחילה לרוץ.
קצב טבעי - בין 100 ל 400 עוקבים מתקבלים כל 8-10 שעות או בין 100 ל 400 לייקים מתקבלים כל 3-4 שעות - תלוי בגודל החבילה שהוזמנה.
 
 

האם אצטרך לספק סיסמאות או פרטי התחברות בשלב כלשהו?

לא, אין צורך לספק שום פרטי התחברות.

 

האם אפשר לעשות שינויים בפרופיל בזמן שמבוצעת הזמנה?
אין לעשות שינויים בפרופיל בזמן הזמנה, כל שינוי לרבות שינוי שם, העברת הפרופיל מציבורי לפרטי, או מחיקת פוסט שהוזמנו אליו לייקים יבטלו לחלוטין את האחריות וההזמנה תיעצר מיידית.

 

ביצעתי הזמנה באתר, מתי אתחיל לראות תוצאות?

רוב ההזמנות מתחילות עד שעה מרגע ההזמנה (במקרה של עומס על האתר ייתכן עיכוב של עד 12 או 24 שעות במקרים מיוחדים ממועד ההזמנה ועד תחילתה לכן המתינו בבקשה מספר שעות לפני פנייה אלינו).

אנו מספקים חבילות בקצב מהיר וחבילות בקצב טבעי ואיטי.

ייתכנו עיכובים בהתאם לשינויים שאינסטגרם מבצעת לעיתים, בכל מקרה של עיכוב בקבלת ההזמנה שלכם, אנא המתינו עד 12 שעות מרגע ההזמנה, במקרה ועוד לא ראיתם תוצאות צרו איתנו קשר דרך דף התמיכה ונציגי השירות שלנו ישמחו לעזור.

צוות האתר ידאג לכל תקלה או בעיה עד שהיא תטופל. לשאלות לגבי הזמנות שבוצעו אנא פנו אלינו דרך עמוד התמיכה עם קוד ההזמנה.


האם אפשרי שירדו עוקבים לאחר ההזמנה?

אפשרי שירדו מעט עוקבים בעיקר בימים הראשונים שלאחר ההזמנה, מדובר בעוקבים אמיתיים וייתכן שכמות קטנה תוריד את העוקב, זאת הסיבה שאנו מספקים אחריות ל - 30 יום לכל הזמנה והמערכת שלנו מתקנת ירידות עוקבים באופן אוטומטי.
בנוסף אנחנו תמיד שולחים מעט יותר עוקבים מהכמות שהוזמנה, כך שמעולם לא תקבלו פחות עוקבים וכמובן שהצוות הטכני שלנו ישמח לתת מענה בכל עת דרך עמוד התמיכה. שימו לב - במקרים קיצוניים של עדכונים גדולים של אינסטגרם שקורים אחת למספר חודשים בדרך כלל, ייתכנו עיכובים או ירידות עוקבים, אנו מטפלים בזה כמובן תחת האחריות שיש לכל הזמנה באתר, במקרה של ירידת עוקבים אנא כתבו לנו דרך עמוד התמיכה ונטפל בזה מיידית.

 

איך אוכל לבדוק את איכות הפרופילים?

אנו מספקים את כלל השירותים באתר באמצעות המערכת האיכותית והיציבה ביותר בעולם כיום בנושא קידום ברשתות חברתיות, אין הבטחה לאיכות הפרופילים אך אנו מבטיחים לספק את השירותים האיכותיים ביותר בשוק בכל זמן נתון.

  

צוות האתר ישמח לענות על כל שאלה נוספת דרך דף התמיכה

תודה שבחרתם FolloworLike