שימו לב - בעקבות עדכון אבטחה מאסיבי של אינסטגרם שירותי העוקבים לא פעילים זמנית לצורך עדכונים

שאלות נפוצות


הכנסו לדף - עדכונים - על מנת להתעדכן בחדשות באתרהאם הפרטים שאני מספק בעת ביצוע הזמנה נשארים אנונימיים?

כן, כל הפרטים חסויים, האתר מעולם לא שומר או מאחסן פרטי לקוחות.

 

איך אני יכול להיות בטוח שאקבל את ההזמנה שלי במלואה?

כל הזמנה באתר מצולמת על ידי המערכת, ברגע התשלום המערכת מצלמת מיידית את הפרופיל או הפוסט, כך שאנחנו תמיד מודעים לכמות העוקבים/לייקים/צפיות שהיו לכם ברגע ההזמנה ותמיד נדאג להשלים כל הזמנה.
צוות הנציגים שלנו ישמח לתת מענה לכל שאלה ובמקרים של תקלות הצוות הטכני שלנו זמין לטיפול מהיר בכל עת, ליצירת קשר עם צוות האתר אנא פנו אלינו דרך עמוד - תמיכה - 

 

למה המחירים שלכם זולים לעומת אתרים אחרים?

האתר עובד עם מאות לקוחות עסקיים ומספק שירותים לאלפי לקוחות פרטיים באופן קבוע, יש לנו בסיס לקוחות נאמן שמאפשר לנו לתת שירות מעולה במחירים מוזלים.
בנוסף, אנחנו לא מבזבזים כסף על פרסום, האתר שלנו ממוקם במקום הראשון תמיד בכל מנועי החיפוש באופן אורגני, פשוט מאוד כי אתם, הלקוחות שלנו, בוחרים בנו כל יום מחדש ונהנים משירות במחיר משתלם בלי שנכניס בתוך המחיר עלויות פרסום מיותרות שמייקרות את כל התהליך.

 

האם התשלום הינו חד פעמי?

כל תשלום באתר הוא חד פעמי, לכל החבילות.

 

אני לא מצליח לשלם עם כרטיס האשראי שלי, למה?

התשלום באתר שלנו מתבצע דרך פייפאל בלבד על מנת לספק לכם - לקוחותינו, את רמת האבטחה הגבוהה ביותר ללא צורך בשיתוף פרטי האשראי שלכם (תוכלו להטעין את חשבון הפייפאל שלכם דרך כרטיס האשראי או לפתוח חשבון חדש בשתי דקות)

 

מה ההבדל בין הזמנה בקצב מהיר להזמנה בקצב טבעי?

שימו לב - ייתכנו שינויים בקצב קבלת ההזמנה, לעיתים המערכת שלנו תאט הזמנות מסויימות ובעיקר הזמנות גדולות על מנת לשמור על הפרופיל שלכם, המערכות של אינסטגרם עלולות לזהות פעולות חשודות ולכן זוהי פעולה הכרחית להאט את קצב קבלת ההזמנות מידי פעם, פעולות אלה נעשות באופן אוטומטי על ידי המערכת שלנו.

קצב מהיר מתקבל בדרך כלל בבת אחת אך זמן הקבלה עלול להתארך לפעמים (ברגע שההזמנה מתחילה הקצב יהיה מהיר אבל זה לא אומר שההזמנה תתחיל מיד לאחר התשלום), קצב טבעי מתקבל באופן איטי ותלוי בגודל החבילה, לחבילות גדולות ייתכן שיקח מספר ימים לקבלת החבילה בשלמותה
קצב מהיר - העוקבים מתקבלים בקצב מהיר ברגע שההזמנה מתחילה לרוץ
קצב טבעי - בין 100 ל 400 עוקבים מתקבלים כל 12 שעות או בין 100 ל 400 לייקים מתקבלים כל 3-4 שעות - תלוי בגודל החבילה שהוזמנה
 
 

האם אצטרך לספק סיסמאות או פרטי התחברות בשלב כלשהו?

לא, אין צורך לספק שום פרטי התחברות.

 

האם אפשר לעשות שינויים בפרופיל בזמן שמבוצעת הזמנה?
אין לעשות שינויים בפרופיל בזמן הזמנה, כל שינוי לרבות שינוי שם, העברת הפרופיל מציבורי לפרטי, או מחיקת פוסט שהוזמנו אליו לייקים יבטלו לחלוטין את האחריות וההזמנה תיעצר מיידית.

 

ביצעתי הזמנה באתר, מתי אתחיל לראות תוצאות?

רוב ההזמנות מתחילות עד שעה מרגע ההזמנה (במקרה של עומס על האתר ייתכן עיכוב של עד 12 או 24 שעות ממועד ההזמנה ועד תחילתה לכן המתינו בבקשה מספר שעות לפני פנייה אלינו).

אנו מספקים חבילות בקצב מהיר וחבילות בקצב טבעי ואיטי.

ייתכנו עיכובים בהתאם לשינויים שאינסטגרם מבצעת לעיתים, בכל מקרה של עיכוב בקבלת ההזמנה שלכם, אנא המתינו עד 12 שעות מרגע ההזמנה, במקרה ועוד לא ראיתם תוצאות צרו איתנו קשר דרך דף התמיכה ונציגי השירות שלנו ישמחו לעזור.

צוות האתר ידאג לכל תקלה או בעיה עד שהיא תטופל. לשאלות לגבי הזמנות שבוצעו אנא פנו אלינו דרך עמוד התמיכה עם קוד ההזמנה.


האם אפשרי שירדו עוקבים לאחר ההזמנה?

אפשרי שירדו מעט עוקבים בעיקר בימים הראשונים שלאחר ההזמנה, מדובר בעוקבים אמיתיים וייתכן שכמות קטנה תוריד את העוקב, זאת הסיבה שאנו מספקים אחריות ל - 30 יום לכל הזמנה והמערכת שלנו מתקנת ירידות עוקבים באופן אוטומטי.
בנוסף אנחנו תמיד שולחים מעט יותר עוקבים מהכמות שהוזמנה, כך שמעולם לא תקבלו פחות עוקבים וכמובן שהצוות הטכני שלנו ישמח לתת מענה בכל עת דרך עמוד התמיכה. שימו לב - במקרים קיצוניים של עדכונים גדולים של אינסטגרם שקורים אחת למספר חודשים בדרך כלל, ייתכנו עיכובים או ירידות עוקבים, אנו מטפלים בזה כמובן תחת האחריות שיש לכל הזמנה באתר, במקרה של ירידת עוקבים אנא כתבו לנו דרך עמוד התמיכה ונטפל בזה מיידית.

עמוד המבצעים המיוחדים, איך זה עובד?

בעמוד המבצעים המיוחדים תמצאו חבילות של עוקבים + לייקים ביחד, כמות הלייקים תפוצל בין 5 הפוסטים אחרונים בפרופיל שלכם.


מה ההבדל בין עוקבים - חבילות מוזלות ולייקים - חבילות מוזלות לבין החבילות הרגילות?

בעמודים "קניית עוקבים באינסטגרם" + "קניית לייקים באינסטגרם" 50% מהפרופילים יהיו באיכות טובה, העוקבים מגיעים מכל העולם ולא מישראל.

בעמודים "עוקבים - חבילות מוזלות" + "לייקים - חבילות מוזלות" אנו מספקים שירות מעט פחות איכותי ולכן גם זול יותר וייתכן שיהיה עיכוב מרגע ההזמנה ועד תחילתה.
בשירות הזה 30% מהפרופילים יהיו באיכות טובה והשאר פחות, מתאים יותר לפרופילים גדולים שפחות חשובה להם איכות הפרופילים אלא בעיקר עליית הכמות הכללית, העוקבים מגיעים מכל העולם ולא מישראל.

  

צוות האתר ישמח לענות על כל שאלה נוספת דרך דף התמיכה

תודה שבחרתם FolloworLike